Lista produktów wg marki EUROFIRANY

Eurofirany – wyjątkowe tekstylia domowe

Tekstylia domowe to element wyposażenia i wystroju, który może pełnić funkcje praktyczne i użytkowe, będąc też jednocześnie dekoracjami. Są też tkaniny w domu, które są typowo ozdobne. W każdym przypadku tekstylia we wnętrzach wprowadzają do nich ciepło i przytulność oraz wyjątkowy klimat, nadając im przyjemnego i przyjaznego charakteru.

Jak powstała firma Eurofirany?

Dziś można dostać przepiękne i różnorodne tekstylia domowe, nie zawsze jednak tak było. Właśnie ten fakt leży u podstaw założenia firmy Eurofirany. Kiedy właściciele Bogusława i Bogusław Choczyńscy w 1990 roku wprowadzali się do swojego nowego domu, prze kilka tygodni bezskutecznie próbowali znaleźć odpowiednie firany. Okazało się że w Budapeszcie można dostać piękne, ale drogie firany. Zdecydowali się na wyjazd na Węgry, jednak stać ich było tylko na firany do salonu.

Małżeństwo zdecydowało się na własny interes i zaczęło przywozić z Węgier tańsze niż firany zazdroski. Pierwszym magazynem był garaż, potem magazyn, po 13 latach wybudowano nową siedzibę w Żywcu. Firma Eurofirany oprócz właścicieli zaczynała od 1 pracownika, dziś zatrudnia ich kilkaset. Najpierw ich działalność to była hurtowa sprzedaż firan, w 2000 roku otwarto pierwszy salon. Sieć salonów to ponad 60 punktów w Polsce, na Słowacji i w Czechach. W salonach Eurofirany można uzyskać fachową pomoc i poradę, są dekoratorzy i krawcowe, którzy dobiorą odpowiednie do potrzeb firany.

Tekstylia i firany spod marki Eurofirany

Co wyróżnia firany i tekstylia od Eurofirany? Firma importuje przede wszystkim markowe firany, stopniowo oferta Eurofirany poszerzała się też o inne tekstylia domowe. Właścicielka firmy ma wizję i pomysły, więc zajmuje się wyborem materiałów i wzorów tkanin. Jeździ na zagraniczne targi, ogląda i wybiera nowe wzory, a towar później sprowadza do Polski. Pani Bogusława ma dobry gust i smykałkę do doboru właściwych i pięknych tekstyliów oraz towarów, wie jakie są oczekiwania i gusta klientów.

Dlaczego warto wybrać firany od marki Eurofirany? Jest to rodzinny interes, który jednak w całości opiera się na doborze odpowiednich pracowników i ogromnej integracji z nimi właścicieli. Dziś firma Eurofirany jest potentatem jeśli chodzi o import firan na polskim rynku. Współpracuje z ponad 300 fabrykami, a także z ponad 1000 sklepami na całym świecie. Salony Eurofirany są wyjątkowo eleganckie, ponieważ dla właścicieli liczy się przede wszystkim dobra marka produktów, firan i tekstyliów domowych.

Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Eurofirany i dzięki naszemu partnerowi mamy w ofercie wyjątkowe tekstylia domowe.