Lista produktów wg marki MUSE

Muse – niezawodny sprzęt audio-video

Szeroko pojęty sprzęt audio-video to coś, co jest nieodłącznym atrybutem każdego melomana. Nie trzeba jednak nim od razu być, żeby raczyć się doznaniami muzycznymi. Choć w dobie Internetu i smartfonów radio, wieże i głośniki zaczynają trochę odchodzić w zapomnienie, to wciąż jest wielu miłośników bardziej tradycyjnego słuchania muzyki. Francuska marka sprzętu audio-video Muse świetnie to rozumie i dostarcza wielu zadowolonym klientom wyjątkowe produkty.

Rynek audio

Rynek audio to podstawowy obszar działalności Muse, który firma nieustannie rewolucjonizuje. Ideą działania tej marki jest dzielenie się marzeniami oraz wartościami. Pierwszym rynkiem zbytu dla Muse była oczywiście Francja, gdzie sprzedaż prężnie się rozwijała i wciąż rośnie, wszystko dzięki zaopatrywaniu wszystkich kanałów dystrybucji. Dla tej marki i jej rozwoju, również Europa stała się naturalnym źródłem wzrostu, firma stale pracuje nad rozbudową swojej sieci dystrybucji.

Priorytetem działania Muse jest zadowolenie partnerów, w tym korzyści dostosowane do wymagań każdego z nich, oraz wzmocnione konsultacje w celu przewidywania zmian na rynku. Ważna jest elastyczna logistyka oraz stały dostęp magazynowy do wszystkich produktów. Firma wciąż rozwija swoje własne projekty, co w połączeniu z opanowaną technologią zapewnia produktom Muse coraz bardziej jakościowy wizerunek.

Urządzenia audio i video

Sprzęt audio-video spod marki Muse to asortyment, który wciąż ewoluuje zgodnie z nowymi potrzebami konsumentów. Rodzina Muse to między innymi : radia, radia z budzikiem, boomboxy, słuchawki, głośniki bluetooth, wieże bluetooth, mikrofony, głośniki karaoke, mikrosystemy, gramofony winylowe, soundbary, przenośne odtwarzacze dvd, przenośne telewizory, przenośne odtwarzacze wideo samochodowe i radia samochodowe. Marka idzie w stronę produkcji zegarów i cyfrowej transmisji dźwięku. Powstała wyjątkowa kolekcja sprzętu audio vintage i deco, w 2017 roku specjalna linia produktów audio dla dzieci.

Odtwarzacze muzyczne Muse dostarczają najlepsze doznania słuchowe. Nowoczesna technologia zapewnia bezprzewodowe słuchanie muzyki, bez potrzeby sięgania po urządzenie. Niezawodne radioodbiorniki Muse produkowane są z najlepszej jakości materiałów z zachowaniem rygorystycznych norm testowych, gwarantują najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki Muse mają najróżniejsze kolory, kształty i styl. Zapewniają różnorodną i najlepszą jakość dźwięku i najlepsze wrażenia słuchowe.

Nie ma tego, czego szukasz, ale może Cię zainteresuje: