Lista produktów wg marki STEBA

Steba – niezawodny sprzęt gospodarstwa domowego

Niemiecka jakość, niezawodność i konsekwencja to cechy znane na całym świecie. Idealnie, jeśli takie właśnie są artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt kuchenny. Świetnie wpisują się w tą filozofię produkty AGD niemieckiej marki Steba.

Ta rodzinna firma została założona w 1919 roku w Bambergu. Obecnie prowadzi ją już trzecie pokolenie, w 1972 roku siedziba i zakłady produkcyjne zostały przeniesione do Strullendorf. Zatrudnionych jest około 80 pracowników, 5 % to młodzi ludzie szkoleni w zakresie wytwarzania narzędzi i zarządzania biurem. Steba produkuje urządzenia AGD pod szyldem „Made in Germany”, dzięki czemu są one synonimem wysokich standardów jakości i wygodnej obsługi. Artykuły gospodarstwa domowego, które produkują w większości długoletni i dbający o jakość pracownicy, są eksportowane do ponad 45 krajów na całym świecie. Przez ponad 100 lat marka pracowała na status, jaki obecnie posiada.

Steba – ponad 100 lat tradycji i doświadczenia

Od trzech pokoleń rodzinna firma jest wierna swojemu mottu „Steba - Jakość. Niezawodność. Kompetencje”. Zaczęło się od parowarów dla rolnictwa, żelazek, tosterów i czajników dla gospodarstw domowych. Dziś artykuły AGD tej marki to nowoczesna i szeroka gama produktów dla domu z kluczowymi kategoriami, jak między innymi kuchenki sous-vide, grille elektryczne i kontaktowe, piece grillowe, frytkownice , małe piekarniki i raclette. Szczególnie w zakresie grilli elektrycznych i gotowania próżniowego Steba jest dziś wiodącym producentem na świecie, stale rozwija się oferta kuchenek i raclette aous-vide. Pierwszy grill elektryczny został opracowany w 1956 roku.

Oprócz tego Steba jest także producentem frytkownic, kuchenek indukcyjnych, gofrownic, mikserów, wyciskarek, opiekaczy, sprzętu do gotowania jajek, a także osuszaczy i oczyszczaczy powietrza, grzejników oraz wentylatorów.

Artykuły gospodarstwa domowego Steba

Niemiecka konsekwencja sprawia, że w firmie stale poszerza się wiedzę i umiejętności specjalistyczne, żeby dostarczać swoim klientom innowacyjne, atrakcyjne i przydatne w gospodarstwie domowym produkty, które są zorientowane na popyt. Drobny sprzęt AGD opracowany i produkowany przez Steba znajduje się w ofercie wielu firm z małej branży elektrotechnicznej.

Steba tworzy produkty, które mają być pomocne w codziennym przygotowywaniu posiłków, pozwalają oszczędzać czas i zmniejszać ilość pozostałości po gotowaniu. Ogólnie pojęte utrzymanie zrównoważonego trybu życia to cel działania marki Steba.

Nie ma tego, czego szukasz, ale może Cię zainteresuje: