Lista produktów wg marki Eigenart

Pokochaj swoje rytuały

Niemiecka firma Eigenart specjalizuje się w produkcji akcesoriów do kawy oraz herbaty. Są to przydatne w codzienności, funkcjonalne i praktyczne, ale też eleganckie i stylowe rozwiązania do kuchni. Akcesoria do kawy i herbaty Eigenart są wytrzymałe i trwałe, wyróżnia je oryginalny i efektowny design, nietypowa forma oraz stylistyka. Marka znana jest z wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Naczynia do parzenia kawy i herbaty mają wpływ na wyjątkowy smak oraz aromat tych napojów. Nie mniej ważne jest przechowywanie kawy i herbaty. Oferta Eigenart obejmuje zaparzacze do kawy i herbaty, kubki z zaparzaczami i przykrywkami, butelki i karafki z zaparzaczami oraz puszki na kawę i herbatę – flagowy produkt marki. Firma łączy w swoich produktach o niespotykanym designie metal, porcelanę oraz szkło, z wyjątkowymi kształtami i zdobnictwem. Dbałość o najmniejszy szczegół jest zauważalna od razu, estetyka i wygoda użytkowania również.

Czym charakteryzuje się marka Eigenart

Wszystko zaczęło się w 2003 roku od pomysłu nadania puszkom nowego i niebanalnego wyglądu. Świeży projekt zrobił z marki Eigenart lidera wyznaczającego trendy na rynku puszek kuchennych. Ponieważ mottem i motywacją do działania firmy jest bycie szczęśliwym nie poprzez posiadanie, tylko uszczęśliwianie innych, zadbała też o rytuał parzenia kawy i herbaty. Ich radością jest czynienie codziennych rytuałów, którym towarzyszą radość i emocje, jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Dlatego akcesoria do kawy i herbaty są starannie zaprojektowane. Z naciskiem na zmysł dotyku i smaku oraz wyczuleniem na potrzeby klientów. Odwaga, kreatywność i zaangażowanie pracowników oraz starannie dobranych projektantów czyni codzienność wyjątkową, a wizje stają się rzeczywistością. Eigenart to emocje i design. Innowacje, nowe sposoby myślenia i produkty wyznaczające trendy ponad trendami. Marka oferuje także spersonalizowane akcesoria, które można z nią kreować i sygnować.

Puszki na kawę i herbatę Eigenart

Dekoracyjne puszki na kawę i herbatę Eigenart mają wyjątkowy design w orientalne, roślinne i kwiatowe oraz geometryczne wzory. Niektóre mają wyraźną w dotyku strukturę. To efektowna i piękna ozdoba do kuchni. Można również stworzyć elegancki komplet zaparzacza, puszek i kubków, urzekający domowników oraz gości. Otoczenie nabierze nastrojowego i przytulnego charakteru.

Puszki Eigenart na kawę i herbatę są wykonane z wysokiej jakości, trwałego materiału. Są optymalne do przechowywania, chronią przed światłem i wilgocią. Do wyboru puszki na herbatę i kawę o pojemności 100g, 150g oraz 500 g.

Zaparzacze kawy i herbaty Eigenart

Pyszna, mocna kawa i herbata z zaparzacza smakuje zawsze wyjątkowo. Marka Eigenart proponuje mniejsze i pojedyncze zaparzacze tradycyjne dla mniejszej ilości napoju. Nowoczesne i większe zaparzacze Eigenart mają formę butelki bądź karafki z zaparzaczem.

Akcesoria do kawy i herbaty Eigenart to produkty dla najbardziej wymagających, które robią niesamowite wrażenie. Wysoka jakość, trwałość i niebanalny design, różne style, motywy i kolory, bogata kolorystyka i wzornictwo – to wszystko marka Eigenart.

Nie ma tego, czego szukasz, ale może Cię zainteresuje: