Lista produktów wg marki Eigenart

EIGENART

Witamy w świecie EIGENART, gdzie codziennie stawiamy sobie za zadanie uczynić świat trochę piękniejszym, szczęśliwszym i bardziej harmonijnym. Nasza pasja do estetycznych kształtów, atrakcyjnych kolorów, innowacyjnych wzorów i wysokiej jakości materiałów kształtuje unikalny charakter naszych produktów. Z miłością do szczegółów, innowacyjnych pomysłów oraz zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju, pracujemy na rzecz ochrony środowiska i widocznej przyrody.

Historia EIGENART zaczęła się w 1966 roku, gdy Wilfried Brüssel założył Brüssel Steel GmbH. Obecnie, jako lider rynku, oferujemy estetyczne i funkcjonalne produkty, które znalazły uznanie na całym świecie. Nasza oferta obejmuje innowacyjne puszki, klasyczne projekty, jak "Happy" czy "Retro Case", a także nowoczesne rozwiązania, takie jak Teaeve i Flowtea.

Dołącz do nas i stań się aktywną częścią naszego wyjątkowego świata, gdzie rytuały nabierają mocy, a nasze produkty sprawiają, że codzienność staje się wyjątkowa. EIGENART - kochaj swoje rytuały, kochaj życie.