Lista produktów wg marki Qualy

Pochodząca z Tajlandii marka Qualy to producent akcesoriów do kuchni i domu. Są połączeniem jakości, ciekawego designu i troski o ekologię. Marka produkuje oryginalne gadżety do wystroju wnętrz w kolorowej i atrakcyjnej formie, z dbałością o ich jakość oraz o środowisko. Akcesoria kuchenne Qualy ożywiają wnętrza i są ekologiczne, ale też bardzo przydatne na co dzień. Marka stawia na designerskie rozwiązania i soczyste barwy oraz nieprzeciętne wzornictwo, w oryginalnej, ciekawej i kolorowej oprawie. Akcesoria Qualy cechują się dużą funkcjonalnością, która ma ułatwiać życie.

Marka Qualy wierzy w moc projektowania, które może poprawić jakość życia i polepszać świat. Jej filozofia to szacunek dla planety i ulepszanie codzienności. Ciężka praca skutkuje projektowaniem produktów kreatywnych i użytecznych dla każdego, aby przynosić szczęście i wywoływać uśmiech. To zrównoważona i przyjazna dla środowiska marka projektowa.

Gadżety kuchenne Qualy

Akcesoria kuchenne i domowe Qualy to między innymi dzbanki, kubki, pojemniki, uchwyty, młynki, solniczki, magnesy, stojaki, kosze na śmieci i wiele innych, oryginalnych gadżetów. Ich designerski wygląd sprawia, że wyraźnie wyróżniają się spośród innych. Uważane za zwykłe, akcesoria do codziennego użytku stają się nieprzeciętne i wychodzą poza schematy. Niektóre mają kształt zwierzątek czy roślin, a także innych pomysłowych rzeczy. Ponieważ nie mniej ważna dla marki jest jakość, wybierając gadżety Qualy wiemy, że będą trwałe w użytkowaniu.

Ekologiczne akcesoria kuchenne

Dlaczego warto kupić ekologiczne akcesoria Qualy? Dobrze jest stawiać na funkcjonalne i atrakcyjne gadżety do domu od marki troszczącej się o planetę, w ten sposób także ją wspierając. Kwestie środowiskowe wpływają na całe życie na Ziemi, a nie tylko na życie ludzkie. Dlatego Qualy dba o zmniejszanie niedoborów zasobów naturalnych, załamań w ekosystemie i niekorzystnych zmian klimatycznych.

Marka wyraźnie podkreśla swoje odpowiedzialne, ekologiczne podejście, kierując się też zasadą ZeroWaste. Początkowo filozofią Qualy było zapewnianie szczęścia przez kreatywne akcesoria, w połączeniu ze zrównoważonym rozwojem. Ten kierunek się zmienił. Zrównoważony rozwój jest głównym celem, a szczęście długoterminowym rezultatem czynienia świata lepszym miejscem.

Koncepcja Qualy to eko projektowanie i gospodarka o obiegu zamkniętym, z uwzględnieniem całego cykl życia każdego produktu. Priorytetem jest wykorzystanie zasobów w sposób odpowiedzialny, przy mniejszym zużyciu energii i wytwarzaniu mniejszej ilości zanieczyszczeń.

Zrównoważony rozwój

Tam, gdzie jest to właściwe, wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu, aby zmniejszyć zależność od nowych zasobów. Każdy produkt jest zaprojektowany tak, aby po zakończeniu życia nadawał się do recyklingu. Marka stara się współpracować z organizacjami, które wspierają zrównoważone praktyki, dla wspólnego dokonywania zmian dla dobra Ziemi. Quale wspiera wiele proekologicznych inicjatyw i projektów, a także naukowców, którzy opracowują nowe materiały, aby uczynić świat lepszym.

Żeby jak najpełniej włączyć tworzywa sztuczne do gospodarki o obiegu zamkniętym i ograniczyć takie odpady, marka stworzyła projekt Qualy’s Circular. Jego celem jest sprowadzenie z powrotem do procesu prawidłowego recyklingu zużytych akcesoriów. Qualy przyjmuje wszystkie jednorazowe i używane produkty z tworzyw sztucznych od społeczeństwa do recyklingu. Skupuje również materiały pochodzące z recyklingu i przekształca je w nowo zaprojektowane produkty.

Materiały z recyklingu

Marka Qualy szczyci się wykorzystywaniem w niemal 100% produktów z recyklingu do wykonywania akcesoriów. Ta filozofia produkcji sięga dalej, gadżety są pakowane w ekologiczne pudełka i kartoniki, także w 100% pochodzące z recyklingu. Są zaprojektowane tak, żeby były funkcjonalne i chroniły produkty, zużywały mniej materiałów i nadawały się do recyklingu, ale też do wielokrotnego użytku. Nadruk z atramentu sojowego zmniejsza ilość odpadów wynikających z błędów drukarskich.

Produkcja akcesoriów Qualy zmniejsza wykorzystywanie materiałów, które pozyskuje się z paliw kopalnianych. Część gadżetów tej marki wytwarzana jest z przetworzonych butelek PET z recyklingu, co ogranicza ilość plastiku w środowisku. Część gadżetów powstaje z ekologicznego materiału Green ABS. To częściowa alternatywa dla syntetycznej gumy, powstała z naturalnej gumy pochodzącej z drzewa. Pomaga zmniejszyć zużycie chemikaliów, jest bardziej przyjazny dla środowiska. Aby zmniejszyć ilość stosowanego ABS, w niektórych akcesoriach kuchennych znajduje się pochodzący z produkcji mebli z drewna drewniany proszek. Jest bardziej przyjazny dla środowiska i nadaje się do recyklingu.

Nie ma tego, czego szukasz, ale może Cię zainteresuje: