Lista produktów wg marki BRAUN

Firma Braun, mająca swoje korzenie od 1921 roku, cieszy się globalnym uznaniem dzięki innowacyjnym produktom, które odmieniają życie na lepsze. Znana ze niezawodności i wysokiej jakości, marka Braun zdobyła zaufanie ludzi na całym świecie.

Jego historia zaczęła się od postępowych pomysłów Maxa Brauna, które przekształcił w produkty rynkowe. Dzisiaj firma kontynuuje dziedzictwo innowacyjności, oferując nie tylko nowatorski design, ale przede wszystkim trwałość w każdym z urządzeń.

Ośrodek badawczy w Kronbergu, wyposażony w realistyczne łazienki, jest miejscem, gdzie eksperci firmy Braun rozwijają innowacyjne pomysły, dbając o to, aby ich produkty rzeczywiście poprawiały codzienne życie użytkowników na całym świecie.

Zaawansowana niemiecka technologia, wysokiej jakości materiały i rygorystyczne testy trwałości to filary, na których opiera się firma Braun. Od goliarek po sprzęt kuchenny, każde urządzenie przechodzi liczne testy, aby zapewnić trwałość i wydajność w różnorodnych warunkach.

Braun wierzy, że prawdziwa jakość życia tkwi w prostych, dobrze wykonanych rzeczach. Dlatego od 1921 roku projektuje nie tylko urządzenia, ale przede wszystkim wyjątkową codzienność dla ludzi na całym świecie.