Lista produktów wg marki PETRA

Petra Electric

Firma Petra została założona w 1968 roku w Burgau w Bawarii przez Petera Hohlfeldta i może pochwalić się ponad 50 letnim doświadczeniem. Obecnie jest częścią UP Global Sourcing UK Limited, spółki z grupy UP Global Sourcing Holdings PLC.

Ta niemiecka marka stawia na innowacje, niezawodność i funkcjonalność. Znana jest z wysokiej jakości urządzeń elektrycznych i drobnych sprzętów AGD. Petra electric to przede wszystkim urządzenia kuchenne oraz produkty do sprzątania. Są to między innymi ekspresy, czajniki, blendery, frytkownice, jajowary, tostery, jogurtownice, ostrzałki i zgrzewarki. Szczególną pasją Petra jest kawa i ekspresy do jej parzenia.

Drobny sprzęt AGD

Marka Petra Electric wprowadza innowacje i rozwija nowe gamy produktów, żeby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku oraz dostarczać swoim klientom najnowsze trendy i wzory. Produkty charakteryzuje wysoka jakość, dobre wykonanie, bardzo duża użyteczność oraz długotrwała żywotność produktów. Ich design i dopracowane detale prezentują się wyjątkowo efektownie. Na bezpieczeństwo użytkowania wpływają restrykcyjna kontrola jakości i testy przeprowadzane przez podmioty zewnętrzne.

W trosce o środowisko

Marka Petra w swojej działalności kieruje się ekologiczną inicjatywą "Jeden zakup = jedno nowe drzewo". W ramach poprawy zrównoważonego rozwoju firmy i z naciskiem na jakość, zobowiązała się do sadzenia drzew za sprzedane produkty. Za każdy zakupiony produkt sadzone jest jedno drzewo. Razem z siostrzanymi markami posadzone zostało już ponad 300 000 drzew. Petra chce jeszcze bardziej rozszerzyć to swoje zobowiązanie. Ograniczana jest również ilość materiałów niepodlegających recyklingowi w opakowaniach.