Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935

Chlebak, deska do krojenia oraz nóż w jednym zesatwie. Pojemnik w połączeniu z drewnem akacjowym pięknie i oryginalnie prezentuje się w każdej kuchni.


Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935

Model: H73935

149,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Nutri Ekstraktor

Chlebak z deską do krojenia oraz nożem

Zestaw 3 elementowy: korpus wykonany z melaminy wybarwionej w czarny mat, deska z litego drewna akacjowego oraz nóż do krojenia pieczywa z wysokiej jakości stali nierdzewnej z rączką akacjową.

Szczegóły produktu

H73935

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Rączka noża oraz pokrywa wykonane z drewna bambusowego
Wykonanie: korpus wykonany z melaminy , deska z litego drewna akacjowego , nóż do krojenia ze stali nierdzewnej z rączką akacjową
Kolor: czarny

Szybkie porównanie

Produkt
Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935 Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935 Chlebak z drewna babmusowego z pokrywą z lakierowanej stali nierdzewnej H73932 Chlebak z drewna babmusowego z pokrywą z lakierowanej stali nierdzewnej H73932 Chlebak ze stali nierdzewnej z pokrywą z drewna akacjowego H73937 Chlebak ze stali nierdzewnej z pokrywą z drewna akacjowego H73937
Dostępność
Cena
149,99 zł
129,99 zł
129,99 zł
Opis

Chlebak, deska do krojenia oraz nóż w jednym zesatwie. Pojemnik w połączeniu z drewnem akacjowym pięknie i oryginalnie prezentuje się w każdej kuchni.

Chlebak HUSLA to synonim elegancji, piękna i prostoty jednocześnie. Wykonany z drewna bambusowego korpus w połączeniu ze stalową pokrywą emanuje ciepłem i naturalnością. Jego uniwersalny kształt sprawia, że doskonale czuje się w każdej kuchni. Decydując się na zakup chlebaka, pomyślcie również o pojemnikach na kawę, herbatę i cukier. Będą tworzyć doskonały komplet!

Chlebak HUSLA to synonim elegancji, piękna i prostoty jednocześnie. Wykonany ze stali nierdzewnej w połączeniu z akacjową pokrywą emanuje ciepłem i naturalnością. Jego uniwersalny kształt sprawia, że doskonale czuje się w każdej kuchni. Decydując się na zakup chlebaka, pomyślcie również o pojemnikach na kawę, herbatę i cukier.

Dodatkowe informacje
Rączka noża oraz pokrywa wykonane z drewna bambusowego Uniwersalny kształt wykonany z ekologicznych materiałów
Wyróżnione1
Nowoczesny pojemnik na chleb Pojemnik do przechowywania pieczywa Chlebak HUSLA to synonim elegancji, piękna i prostoty jednocześnie.
Wyróżnione2
Owalny kształt Łatwy w utrzymaniu czystości Wykonany ze stali nierdzewnej w połączeniu z akacjową pokrywą emanuje ciepłem i naturalnością.
Wyróżnione3
Bambusowa pokrywa Uniwersalny kształt Jego uniwersalny kształt sprawia, że doskonale czuje się w każdej kuchni.
Wykonanie
korpus wykonany z melaminy , deska z litego drewna akacjowego , nóż do krojenia ze stali nierdzewnej z rączką akacjową drewno bambusowe ,stal nierdzewa pokrywa z drewna akacjowego
Wymiary
35cm x 25cm x 15,5 cm 35 x 25 x 18,5 cm
Funkcje dodatkowe
pokrywa może służyć jako deska do krojenia pieczywa
Kolor
czarny czarny stalowy brązowy
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0