Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935

Chlebak, deska do krojenia oraz nóż w jednym zesatwie. Pojemnik w połączeniu z drewnem akacjowym pięknie i oryginalnie prezentuje się w każdej kuchni.


(1)

Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935

Model: H73935

149,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Usługa dostępu do wsparcia prawnego

Chlebak z deską do krojenia oraz nożem

Zestaw 3 elementowy: korpus wykonany z melaminy wybarwionej w czarny mat, deska z litego drewna akacjowego oraz nóż do krojenia pieczywa z wysokiej jakości stali nierdzewnej z rączką akacjową.

Szczegóły produktu

H73935

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Rączka noża oraz pokrywa wykonane z drewna bambusowego
Wykonanie: korpus wykonany z melaminy , deska z litego drewna akacjowego , nóż do krojenia ze stali nierdzewnej z rączką akacjową
Kolor: czarny

Szybkie porównanie

Produkt
Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935 Chlebak z deską do krojenia oraz nożem H73935 Chlebak SCANDIC z drewna bambusowego z szufladą z lakierowanej stali nierdzewnej H73934 Chlebak SCANDIC z drewna bambusowego z szufladą z lakierowanej stali nierdzewnej H73934
Dostępność
Cena
149,99 zł
129,99 zł
Opis

Chlebak, deska do krojenia oraz nóż w jednym zesatwie. Pojemnik w połączeniu z drewnem akacjowym pięknie i oryginalnie prezentuje się w każdej kuchni.

Chlebak SCANDIC to synonim elegancji, piękna i prostoty jednocześnie. Wykonany z drewna bambusowego korpus w połączeniu z ciepło szarą stalową szufladą emanuje przytulnością i naturalnością. Jego uniwersalny kształt sprawia, że doskonale czuje się w każdej kuchni. (zastrzeżony wzór przemysłowy).

Dodatkowe informacje
Rączka noża oraz pokrywa wykonane z drewna bambusowego łatwy do utrzymania w czystości
Wyróżnione1
Nowoczesny pojemnik na chleb Chlebak SCANDIC to synonim elegancji, piękna i prostoty jednocześnie.
Wyróżnione2
Owalny kształt Wykonany z drewna bambusowego korpus w połączeniu z ciepło szarą stalową szufladą emanuje przytulnością i naturalnością.
Wyróżnione3
Bambusowa pokrywa Jego uniwersalny kształt sprawia, że doskonale czuje się w każdej kuchni
Wykonanie
korpus wykonany z melaminy , deska z litego drewna akacjowego , nóż do krojenia ze stali nierdzewnej z rączką akacjową korpus wykonany z drewna bambusowego
Wymiary
36 x 26 x 23 cm
Kolor
czarny brązowy
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0