TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Witamy w Tv Okazje,  platformie tworzonej w ścisłej współpracy z Klientem, otwierającej dostęp do Nowej Jakości telezakupów i zakupów online. 

Sieć telezakupowa TV Okazje powstała w 2014 r., odpowiadając na rosnące potrzeby Użytkowników korzystających z nowoczesnych technologii, realizujących zakupy przez telefon czy Internet.

Założycielem stacji  jest obecny prezes, Michał Cieśla, który przy wykorzystywaniu swojej długoletniej wiedzy związanej z teleshopingiem oraz współpracą z zespołem nastawionym na stałe doskonalenie platformy, urzeczywistnia swoją wizję Nowoczesnej Jakości Telezakupów.

Klienci TV Okazje zastępują godziny marnowane na krążenie po hipermarketach, zakupami w Internecie lub przez telefon, dzięki czemu zyskują czas, który spożytkować mogą na bardziej przyjemne czynności niż tradycyjne zakupy.

Oferując produkty z reklam gościmy w Państwa domach za pośrednictwem stacji krajowych: regionalnych oddziałów TVP w Gdańsku, Gorzowie, Olsztynie, Szczecinie, Warszawie, Filmbox, Kino Polska, Superstacja, NTL, Love TV oraz Wellbeing.

Produkty z reklam znajdą Państwo z łatwością na przyjaznej dla Użytkowników oficjalnej stronie internetowej www.tvokazje.pl, która jest stale rozwijana i prowadzona w taki sposób, aby ułatwić i uatrakcyjnić Państwa zakupy.

Dodatkowo, wszyscy Klienci mogą skorzystać ze spersonalizowanych newsletterów i na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i specjalnych okazjach przygotowanych dla Klientów TV Okazje.

Nasz zespół składa się z młodych, otwartych i kreatywnych ludzi.  Interesują nas nowinki technologiczne, oryginalne rozwiązania,  innowacyjne produkty nowej generacji. Planujemy wdrażać je konsekwentnie i systematycznie do oferty  zakupów w telewizji.  Chcemy, aby nasi Użytkownicy – podobnie, jak nabywcy z innych państw Unii Europejskiej, cieszyli się produktami o najwyższym, światowym standardzie, a także nowoczesnym podejściem do Klienta. Dlatego w naszym wciąż powiększającym się asortymencie produktów z telewizji znajdują się również artykuły renomowanych firm, oferujące wyroby oryginalne, opatrzone gwarancją i posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Jest nam niezmiernie miło, że wybrali Państwo właśnie nas. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom.

Witamy w gronie Klientów. Dla nas TY jesteś najważniejszy!

Zespół TV Okazje