BERLINGER HAUS Czajnik z regulacją temperatury 1.7 l, Metallic Line Burgundy Edition

Czajnik został wykonany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła, stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Szklany korpus to nie tylko wyjątkowy efekt, ale również praktyczne zastosowanie, dzięki któremu można szybko sprawdzić ilość wody w czajniku. Podświetlenie LED podczas gotowania wody sprawi, że czajnik nada wyjątkowego klimatu każdej kuchni. Czajnik posiada ergonomiczny i bezpieczny uchwyt, który zapobiega oparzeniom. Produkt wyposażony jest o dopasowaną i solidną podstawkę. Całość stanowi oryginalny i nowoczesny design.


(6)

Czajnik z regulacją temperatury 1.7 l, Metallic Line Burgundy Edition BH/9128

Model: BH/9128

249,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Czajnik z regulacją temperatury RH 1.7 l Metallic Line Burgundy Edition BH/9128

Tradycyjny, ceramiczny czy elektryczny i bezprzewodowy, z pewnością czajnik to takie urządzenie, które znajduje się w każdym domu i mieszkaniu. Jest potrzebny do zaparzenia herbaty lub kawy, ale też zagotowania wody do innych celów. Jaki czajnik wybrać, który będzie najlepszy i dobrze sprawdzi się w kuchni?

Dlaczego warto wybrać czajnik elektryczny

Zwykły czajnik na kuchenkę indukcyjną czy gazową jest o tyle niewygodny, że nie widać ile wody jest w środku i trzeba pilnować kiedy go wyłączyć lub biec do kuchni żeby uciszyć gwizdek. Dlatego idealnym rozwiązaniem są elektryczne czajniki, które mają funkcję automatycznego wyłączania gdy woda się zagotuje. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że zagrzewają wodę dużo szybciej, nawet o trzy razy krócej niż tradycyjne.

Jak wybrać czajnik elektryczny

Na co zwrócić uwagę wybierając czajnik elektryczny? Przy wyborze czajnika elektrycznego warto sprawdzić czy są jakieś dodatkowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią użytkowanie. Idealnym rozwiązaniem będą bezprzewodowe czajniki z regulacją temperatury, a funkcja jej utrzymania to dodatkowy atut. Dobrze, jeśli jest wskaźnik poziomu wody oraz wbudowany filtr. Materiał wykonania wpływa na estetykę i żywotność urządzenia. Oprócz różnych funkcji i oczywiście wyglądu, gdy wybieramy czajnik elektryczny należy zwrócić uwagę na różne parametry techniczne. Ważna jet moc, większa pozwoli szybciej zagotować wodę. Kolejny aspekt to pojemność, którą trzeba dopasować do liczby osób. Warto zwrócić uwagę na rodzaj grzałki, płytowe są lepszym rozwiązaniem niż spiralne.

Jaki czajnik elektryczny wybrać

Jaki czajnik bezprzewodowy wybrać? Czajnik z regulacją temperatury 1.7 l Metallic Line Burgundy Edition BH/9128 to urządzenie warte zakupu. Ma bardzo oryginalny, elegancki i nowoczesny design co sprawia, że jest nie tylko praktyczny, ale też może być ozdobą w każdej kuchni. Czerwone elementy świetnie będą pasować do innych dodatków w takim kolorze. Dodatkowo podświetlenie LED podczas gotowania wody wygląda bardzo efektownie i nadaje wyjątkowego klimatu w pomieszczeniu. Szklany czajnik elektryczny został wykonany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła, stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Wskaźnik poziomu wody w połączeniu ze szklanym korpusem umożliwia szybkie sprawdzenie ilości wody w czajniku. Urządzenie ma ergonomiczny i bezpieczny uchwyt, który zapobiega oparzeniom, a podstawka jest solidna i idealnie dopasowana.

Szczegóły produktu

BH/9128

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Poświetlenie LED na niebiesko
dopasowana i solidna podstawka
Wykonanie: Szkło
ergonomiczny i bezpieczny uchwyt
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Moc [W]: 2200 W
Zasilanie: sieciowe
Funkcje dodatkowe: funkcja ustawiania temperatury od 60℃ do 100℃
funkcja utrzymania temperatury
Pojemność [l]: 1,7 l
Nienagrzewający się uchwyt: TAK
Gwizdek: NIE
Funkcje: automatyczne wyłączanie
podświetlenie
wskaźnik poziomu wody
Kolor: bezbarwny
czerwony
Regulacja temperatury: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
BERLINGER HAUS Czajnik z regulacją temperatury 1.7 l, Metallic Line Burgundy Edition Czajnik z regulacją temperatury 1.7 l, Metallic Line Burgundy Edition BH/9128 RUSSELL HOBBS Czajnik Bubble Soft Green Czajnik Bubble Soft Green
Dostępność
Cena
249,99 zł
259,99 zł
Opis

Czajnik został wykonany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła, stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Szklany korpus to nie tylko wyjątkowy efekt, ale również praktyczne zastosowanie, dzięki któremu można szybko sprawdzić ilość wody w czajniku. Podświetlenie LED podczas gotowania wody sprawi, że czajnik nada wyjątkowego klimatu każdej kuchni. Czajnik posiada ergonomiczny i bezpieczny uchwyt, który zapobiega oparzeniom. Produkt wyposażony jest o dopasowaną i solidną podstawkę. Całość stanowi oryginalny i nowoczesny design.

Nadszedł czas, aby dodać trochę koloru do Twojej kuchni ,dzięki czajnikowi Bubble w odcieniu pudrowej zieleni, który łączy w sobie rustykalny styl z nowoczesnym delikatnym zielonym kolorem. Ten czajnik nada stylu każdej kuchni, niezależnie od tego, czy masz mieszkanie w centrum miasta, czy dom pod miastem. Kojący pastelowy odcień nada każdej chwili spokoju i wyciszenia. Czy robisz specjalną, smakową herbatę, która leczy twoje przeziębienie, czy też szybką kawę o poranku, z tym czajnikiem każdy napój będzie kojący.

Dodatkowe informacje
dopasowana i solidna podstawka
Wyróżnione1
Oryginalny i nowoczesny design Doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz stylu
Wyróżnione2
Design, będący kwintesencją nowoczesnej elegancji
Wykonanie
ergonomiczny i bezpieczny uchwyt stal nierdzewna
Moc [W]
2200 W 2300 W
Zasilanie
sieciowe
Funkcje dodatkowe
funkcja ustawiania temperatury od 60℃ do 100℃ podświetlany włącznik na niebiesko
Pojemność [l]
1,7 l 1,5 l
Nienagrzewający się uchwyt
TAK
Gwizdek
NIE NIE
Funkcje
podświetlenie pokrywa otwiera się przy pociągnięciu
Kolor
bezbarwny zielony
Regulacja temperatury
TAK NIE
Obrotowa podstawa
TAK
Średnia ocen (6) użytkowników
5.0/5.0