Czajnik szklany LED z regulacją temperatury WK2106LL
Czajnik o mocy 1850 - 2200 W i pojemności 1,8 l idealnie sprawdzi się dla tych najbardziej wymagających. Posiada potrójny system zabezpieczający. Nie przegrzeje się, gdy w czajniku nie ma wody, gdy urządzenie osiągnie maksymalnątemperaturę grzania oraz gdy dzbanek jest poza podstawką.

Czajnik szklany LED z regulacją temperatury WK2106LL

Model: WK2106LL

119,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Polsat Box

Czajnik elektryczny WK 2106 LL od Brock Electronics to czajnik, który wyróżnia się na tle innych! Dzięki wewnętrznemu LEDowi ze zmiennym światłem możesz kontrolować temperaturę wrzenia. Podczas grzania wody, czajnik będzie zmieniał kolor i według legendy będzie wiadomo, że przykładowo żółte podświetlenie wskazuje, że woda nagrzana jest w 80°C. To idealne urządzenie dla fanów zaparzania różnych herbat czy naparów, gdzie potrzebna jest odpowiednia temperatura.

Czajnik elektryczny WK 2106 LL od Brock Electronics o mocy 1850 – 2200 W ma 3 tryby pracy, posiada korpus ze szkła borokrzemianowego oraz jest odporny na zabrudzenia.

Czajnik elektryczny od Brock Electronics jest niezwykle bezpiecznym urządzeniem, dzięki potrójnemu systemowi zabezpieczenia, który chroni przed przegrzaniem w sytuacji kiedy nie ma wody w dzbanku, a także automatycznie wyłącza się po wyjęciu z podstawy lub osiągnięciu temperatury wrzenia.

Zabudowana grzałka jest ze stali nierdzewnej, a sam czajnik ma pojemność 1,8 L. Model WK2106LL posiada także schowek na przewód zasilający w podstawie, która jest obrotowa 360°. To wszystko wpływa na wygodę w użytkowaniu.

Warto wspomnieć jeszcze, że w czajniku pokrywę otwiera się w łatwy sposób poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części uchwytu, na którym to zamontowany jest także włącznik/ wyłącznik.

Szczegóły produktu

WK2106LL

Specyfikacja

Wykonanie: szkło borokrzemowe
Moc [W]: 2200 W
Funkcje: regulacja temperatury 60-100 stopni
Pojemność: 1,8 l

Szybkie porównanie

Produkt
Czajnik szklany LED z regulacją temperatury WK2106LL Czajnik szklany LED z regulacją temperatury WK2106LL SCARLETT Czajnik elektryczny bezprzewodowy Czajnik elektryczny bezprzewodowy SCEK21S86 SCARLETT Czajnik elektryczny z podświetleniem LED Czajnik elektryczny z podświetleniem LED SCEK27G83
Dostępność
Cena
119,99 zł
99,99 zł 79,99 zł
99,99 zł
Opis
Czajnik o mocy 1850 - 2200 W i pojemności 1,8 l idealnie sprawdzi się dla tych najbardziej wymagających. Posiada potrójny system zabezpieczający. Nie przegrzeje się, gdy w czajniku nie ma wody, gdy urządzenie osiągnie maksymalnątemperaturę grzania oraz gdy dzbanek jest poza podstawką.

Bezprzewodowy czajnik elektryczny Scarlett to inteligentne urządzenie o wyjątkowym designie i obudowie z wysokiej jakości stali nierdzewnej Steel Pro. Stanie się ozdobą każdej kuchni czy biura, a dzięki swoim funkcjonalnym rozwiązaniom uprości życie.

Bezprzewodowy czajnik elektryczny Scarlett o mocy 2200 W i pojemności 1,7 l. To inteligentne urządzenie o wyjątkowym designie i wysokiej jakości użytych materiałów.

Stanie się ozdobą każdej kuchni czy biura, a dzięki swoim funkcjonalnym rozwiązaniom uprości życie. Podświetlana, dwustronna skala poziomu wody. Światło LED urozmaici otoczenie.

Dodatkowe informacje
płaska grzałka płytkowa
Wyróżnione1
Inteligentne urządzenie o wyjątkowym designie To inteligentne urządzenie o wyjątkowym designie i wysokiej jakości użytych materiałów
Wyróżnione2
STEEL PRO - stal nierdzewna o wysokiej wytrzymałości zachowuje naturalne właściwości wody Wysokiej jakości obudowa z żaroodpornego szkła (Crystal Pro) zachowuje naturalne właściwości wody
Wykonanie
szkło borokrzemowe okno kontroli poziomu wody schowek na przewód zasilający w podstawce
Moc [W]
2200 W 2200 W 2200 W
W zestawie
obrotowa podstawa obrotowa podstawa
Funkcje dodatkowe
system wielopoziomowego zabezpieczenia wygodny przycisk otwierania pokrywy
Pojemność [l]
1,7 l 1,7 l
Gwizdek
NIE NIE
Funkcje
regulacja temperatury 60-100 stopni wskaźnik poziomu wody zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kolor
złoty beżowy
Pojemność
1,8 l
Regulacja temperatury
NIE NIE
Obrotowa podstawa
TAK TAK
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!