Czajnik elektryczny 1,7 l, stal nierdzewna
Korpus ze stali nierdzewnej daje gwarancję jakości, pozwalającą cieszyć się na lata. Potrójne zabezpieczenie przed przegrzaniem się sprawia, że urządzenie jest bardzo bezpieczne w użytkowaniu oraz zabezpieczone tak, aby nie przegrzać się gdy nie ma wody w czajniku, gdy urządzenie osiągnie maksymalną temperaturę grzania oraz gdy ściągnie się dzbanek z podstawki. Podświetlany wskaźnik zapewnia kontrolę nad ilością wody. Model ten posiada także schowek na przewód zasilający w podstawie, która jest obrotowa 360°. Czajnik aby być jeszcze bardziej funkcjonalnym, posiada idealnie wyprofilowanydzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla.

Czajnik elektryczny 1,7 l, stal nierdzewna

Model: WK02GY

99,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Outlet

Czajnik elektryczny WK 02 GY od Brock Electronics to fantastyczny zastępca klasycznego czajnika. Łączy w sobie funkcjonalność, praktyczność i świetny design. Model WK 02 GY posiada podświetlaną podziałkę wody, obrotową podstawę 360° oraz wyjmowalny i zmywalny filtr do usuwania zanieczyszczeń. To wszystko wpływa na wygodę w użytkowaniu.

Czajnik elektryczny od Brock jest niezwykle bezpiecznym urządzeniem, dzięki potrójnemu systemowi zabezpieczenia, który ochrania przed przegrzaniem w sytuacji kiedy nie ma wody w dzbanku. Korpus urządzenia jest ze stali nierdzewnej, a sam czajnik ma pojemność 1,7 L i moc o wartości 1800 W.

Szczegóły produktu

WK02GY

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: wyjmowany i zmywalny filtr do usuwania osadów i zanieczyszczeń
Wykonanie: stal nierdzewna
Moc [W]: 1800 W
Pojemność [l]: 1,7 l

Szybkie porównanie

Produkt
Czajnik elektryczny 1,7 l, stal nierdzewna Czajnik elektryczny 1,7 l, stal nierdzewna Czajnik elektryczny WK0714RD Czajnik elektryczny WK0714RD Czajnik Travel z kubkami i łyżeczkami, 0,85 l Czajnik Travel z kubkami i łyżeczkami, 0,85 l
Dostępność
Cena
99,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis
Korpus ze stali nierdzewnej daje gwarancję jakości, pozwalającą cieszyć się na lata. Potrójne zabezpieczenie przed przegrzaniem się sprawia, że urządzenie jest bardzo bezpieczne w użytkowaniu oraz zabezpieczone tak, aby nie przegrzać się gdy nie ma wody w czajniku, gdy urządzenie osiągnie maksymalną temperaturę grzania oraz gdy ściągnie się dzbanek z podstawki. Podświetlany wskaźnik zapewnia kontrolę nad ilością wody. Model ten posiada także schowek na przewód zasilający w podstawie, która jest obrotowa 360°. Czajnik aby być jeszcze bardziej funkcjonalnym, posiada idealnie wyprofilowanydzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla. Czajnik elektryczny WK 0714 RD od Brock Electronics to zgrabny i kompaktowy czajnik, który ze względu na swoją wielkość, świetne sprawdzi się dla osób, które dużo podróżują czy jeżdżą na kempingi, do domków letniskowych albo lubią spędzać czas na działce. Łączy w sobie funkcjonalność, praktyczność i ciekawy design. Urządzenie jest w kolorze czerwono-białym.

Czajnik został zaprojektowany z myślą o podróżach - jest lekki i ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu znajdziesz dla niego miejsce w każdym bagażu. W zestawie z czajnikiem znajdują się również 2 filiżanki i łyżeczki, które bez problemu możesz przechowywać w czajniku.

Dodatkowe informacje
wyjmowany i zmywalny filtr do usuwania osadów i zanieczyszczeń lampka kontrolna
Wykonanie
stal nierdzewna
Moc [W]
1800 W 1100 W 1000 W
W zestawie
2 łyżeczki
Pojemność [l]
1,7 l 0,85 ml
Funkcje
wskaźnik poziomu wody
Kolor
biało-czerwony
Pojemność
1 l
Obrotowa podstawa
NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!