Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry
Najedź kursorem na obraz
Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry

Tri Xpress Mop - mop ze spryskiwaczem i potrójną głowicą z mikrofibry

TRI25012018

Nowoczesny mop wyposażony w 3 rotacyjne głowice, nakładki z chłonnej mikrofibry i spryskiwacz.

- 3 obrotowe głowice
- nakładki z mikrofibry
- wbudowany spryskiwacz
- wygodna, teleskopowa rączka
- bezprzewodowy

Więcej szczegółów

Cena199,90 zł

Więcej informacji

Obrotowy mop z trzema głowicami i spryskiwaczem – wygodne, skuteczne i szybkie sprzątanie.

Tri Xpress Mop sprawi, że zapomnisz o zwykłych mopach. Koniec ze schylaniem się, moczeniem rąk i męczącym myciem podłóg. Tri Xpress Mop pomoże Ci sprawnie i błyskawicznie wyczyścić podłogę niezależnie od rodzaju powierzchni – drewno, linoleum i płytki ceramiczne.

Tri Xpress Mop jest wyposażony w 3 obrotowe głowice z nakładkami z mikrofibry oraz system spryskiwania. Wystarczy napełnić zbiornik wodą i płynem do mycia, umieścić go w komorze mopa, a następnie spryskać zabrudzoną powierzchnię. Inaczej niż zwykłe mopy, Tri Xpress Mop nie roznosi brudu i zbiera go zaledwie jednym pociągnięciem. Swoją skuteczność zawdzięcza nakładkom z bardzo chłonnej mikrofibry, które wchłaniają cały brud. Są wielokrotnego użytku i łatwe w czyszczeniu, można je prać w pralce.

Sprzątanie z Tri Xpress Mop jest wyjątkowo wygodne. Bez problemu możesz umyć podłogę w trudno dostępnych miejscach - w każdym kącie, przy listwach, wokół mebli, pod łóżkiem, szafą czy za kanapą. Umożliwia to elastyczna, teleskopowa rączka i ergonomiczny uchwyt.

Dzięki Tri Xpress Mop sprzątanie będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

W zestawie:

- Tri Xpress Mop

- zbiornik na wodę

- 3 nakładki z mikrofibry

- instrukcja obsługi

 

Opinie