Zapisz się do newslettera

Przenośny klimatyzator wodny Fast Cooler Pro HP

Model: VHGSLCIND0058

Poręczny mini klimatyzator Fast Cooler Pro HP ochłodzi, nawilży i oczyści powietrze.

Jest przenośny i lekki. Zapewni przyjemną ochłodę powietrza w upalne dni. Ulepszona technologia chłodzenia wodą pozwala zaoszczędzić energię i jest przyjazna dla środowiska.

 • chłodzi, nawilża i oczyszcza powietrze

 • wydajny i energooszczędny

 • 2 poziomy chłodzenia

 • do 6 godzin nieprzerwanej pracy

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Przenośny klimatyzator wodny Fast Cooler Pro HP
119,99 zł
199,99 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Mini klimatyzator przenośny, który zapewnia orzeźwiającą ochłodę podczas upałów.

Jest lekki i poręczny a zarazem wyjątkowo cichy. Mały klimatyzator możesz swobodnie przenosić z pokoju do pokoju, zabrać do garażu lub biura, a nawet na wakacje. Fast Cooler Pro HP jest wyposażony w wydajny turbo wentylator (aż 3300 RPM, czyli obrotów na minutę). Mimo tego, nie jest hałaśliwy. Poziom hałasu to tylko 69,3 dB.

Klimatyzator wodny Fast Cooler Pro HP schładza powietrze tylko w wybranym pomieszczeniu. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala oszczędzać na rachunkach. Idealnie sprawdzi się w sypialni, w kuchni podczas gotowania czy na kempingu.

Fast Cooler Pro HP zbiera bardzo dobre opinie wśród swoich użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na długi czas pracy urządzenia, jego ergonomiczność, kompaktowy rozmiar i wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny. Dodatkowym atutem jest niskie zużycie energii.

Jak działa mini klimatyzator domowy Fast Cooler Pro HP?

Urządzenie wykorzystuje technologię chłodzenia wodą. Udoskonalony 26-elementowy filtr najpierw pobiera gorące powietrze, a następnie zmienia w chłodne i rześkie, wydmuchując je na zewnątrz. Klimatyzator wewnętrzny jest wyposażony w pojemny zbiornik 450 ml, który zapewnia nieprzerwaną pracę klimatyzatora nawet do 6  godzin.

Możesz wybrać 2 poziomy prędkości wiatraka, aby dopasować chłodzenie do swoich potrzeb. Dzięki regulowanej pokrywie dostosujesz też kąt nawiewu.

Ilość wody w zbiorniku można kontrolować za pomocą praktycznego wskaźnika. Zbiornik jest zamykany – możesz przenosić klimatyzator w dowolne miejsce, bez obawy, że woda się wyleje.

Specyfikacja:

 • wentylator: 3300 RPM

 • zasilanie: 12 V, 0,5 A

 • Moc: 6 W
 • pojemnik: 450 ml

 • poziom hałasu: 69,3 dB

 • wymiary (wys. x szer. x gł.): 25 x 13,5 x 16,5 cm

W zestawie:

✔️ klimatyzator Fast Cooler Pro HP

✔️ zasilacz


Opinie naszych klientów

Ocena 

13-07-2021

Fast cooler pro HP

Ciekawy produkt za cenę 199złoty lecz jest mała niedogodność, pokazujecie na filmie, że mogą przy tym spać małe dzieci , lecz problemem jest wentylator który z tyłu dość głośno wyje i jak przy tym spać, dlatego zamierzam nie oddawać tego produktu tylko kupić cichszy komputerowy wentylator 120 calowy w każdym komputerowym sklepie się go dostanie i go podmienię na cichszy wtedy to będzie działać jak trzeba :D a chłodzić chłodzi :)

Ocena 

08-07-2021

Produkt posiada błąd konstrukcyjny

Nakrętka z zaworkiem ma niedopasowany gwint ze zbiornikiem wodnym i niestety woda wylewa się. W tym przypadku żadne zabiegi „naprawcze” nie dadzą rezultatu i produkt nadaje się tylko i wyłącznie do zwrotu. <br />

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

29-06-2021

Fast Cooler PRO

Odebrałam dzisiaj, miałam nadzieję, że siedzenie w biurze nie będzie uciążliwe przy tych upałach, niestety, jest to zwykły wiatrak (już lepiej w tej cenie kupić stojący wiatrak, większy i lepszy), a z chłodzeniem nie ma nic wspólnego. Co wlane zimnej wody ma wspólnego z chłodzeniem, skoro przy wysokiej temperaturze woda się nagrzewa. Nie próbowałam ale może te "coolery" z zamrożonymi wkładami dają jakikolwiek chłód. Odsyłam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

17-06-2021

zły zakup FAST COOLERa PRO

kupiłam 3 sztuki. 1 egzemplarz woda leje się ciurkiem z pojemnika na wodę do zbiornika, zalało mi podłogę - pomyślałam, że wadliwy. 2 egzemplarz tak samo się leje ale nie na podłogę a na terakotę. 3 egzemplarza już nie otwierałam. Wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją. Odsyłamy niezadowoleni z pierwszego nie dobrego zakupu z tej firmy.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

05-08-2019

Genialny!

Genialne urządzenie. Jeśli ktoś szuka oszczędnosci i nie chce wydawać góry pieniędzy na klimatyzacje, to zdecydowania polecam ten mały sprzet. Aż się zdziwiłem, ze takie male cos jest w stanie być tak skuteczne. Niesamowita ulga w upały, a do tego można go po prostu wziąć do ręki i przenieść tam, gdzie się chce przebywać na przykład przejść do innego pokoju. Ja na przykład często majsterkuje w garażu, więc Fast Cooler pomaga mi w te gorętsze dni. Fajne jest tez to, ze pracuje bardzo cicho, praktycznie nie sluchac jak chodzi.

 • 4 z 5 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

18-07-2019

Dobry klimatyzator

Każdego lata miałem ten sam problem z upałami. Co roku ta sama męczarnia z przenośnymi wentylatorami i wysokimi rachunkami za prąd. Przypadkiem obejrzałem w TV reklamę Fast Cooler i pomyślałem, że jest urządzenie, którego szukam. Tym bardziej że potrzebuję czegoś takiego w domku na działce. No i nie pomyliłem się, bo to małe, niepozorne urządzenie jest po prostu genialne. Małe, lekkie i naprawdę skuteczne. W domu nie mogę się bez niego obejść i nie ruszam się bez niego na działkę. No i pracuje tak cicho!

 • 3 z 3 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

07-05-2018

Majówka i wakacje

Świetny gadżet na majówkę, która w tym roku była bardzo ciepła. Podejrzewam, że będzie tak samo pomocny podczas wakacyjnych biwaków i wycieczek :) Polecam.

 • 4 z 6 osób uważa tę opinię za pomocną

Napisz swoją opinię

.

Instrukcja Obsług Fast Cooler Pro Hp

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM

1. Rozpakuj urządzenie i sprawdź, czy nie jest uszkodzone.

2. Dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. Stosuj się do informacji w niej zawartych. Zachowaj instrukcję i upewnij się, że każdy użytkownik wie o jej istnieniu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Urządzenie może być używane przez dzieci powyżej 8. roku życia oraz osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, czuciowych lub umysłowych albo nieposiadające wystarczającej wiedzy, lub doświadczenia, jeśli rozumieją ryzyko wiążące się z jego użytkowaniem i używają go pod nadzorem.

Dzieci nie powinny bawić się urządzeniem. Czyszczenie i konserwacja urządzenia przez dzieci powyżej 8. roku życia musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej.

• Przechowuj urządzenie i kabel poza zasięgiem dzieci poniżej 8. roku życia.

• Nie używaj urządzenia podczas kąpieli.

• Nie stawiaj urządzenia w miejscach, w których może się przewrócić i spaść na ziemię lub wpaść do wody.

• Produkt jest zgodny z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/30/UE w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich odnoszących się do kompatybilności elektromagnetycznej oraz dyrektywą 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

• Jeśli produkt jest używany z zasilaczem, upewnij się, że jest on kompatybilny ze specyfikacją techniczną.

• Podczas używania przedłużacza, upewnij się, że jest on położony tak, żeby nikt się o niego nie przewrócił.

• Nie odłączaj urządzenia od prądu mokrymi rękoma.

• Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego

• Nie używaj urządzenia w wilgotnych pomieszczeniach (łazienka) i na tłustych powierzchniach w kuchni. Wilgoć, kurz lub tłuste zabrudzenia mogą uszkodzić mechanizm.

Nigdy nie zanurzaj urządzenia w wodzie lub innych płynach. Używaj urządzenia tylko zgodnie z jego przeznaczeniem opisanym w tej instrukcji obsługi.

• Aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza, pomiędzy urządzeniem a powierzchniami pionowymi pozostaw wystarczająco dużo miejsca. • Nie stawiaj urządzenia w pobliżu ruchomych obiektów, takich jak zasłony czy kwiaty. Mogą one zakryć kratkę ochronną.

• Przedłużony okres wystawienia na stały przepływ zimnego powietrza nie jest zalecany, zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci.

• Nie pozwalaj dzieciom bawić się urządzeniem.

• Urządzenie nie jest zabawką i powinno być przechowywane poza zasięgiem dzieci.

• Przechowuj urządzenie poza zasięgiem dzieci i zwierząt, nawet jeśli nie jest włączone lub używane.

• Podczas działania urządzenia skrzydła wiatraka poruszają się z dużą prędkością. Nigdy nie ściągaj obudowy urządzenia podczas jego działania. Nie wkładaj w urządzenie małych przedmiotów.

• Przed otworzeniem urządzenia wyłącz je i poczekaj, aż wiatrak się zatrzyma.

• Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego. Komercyjne lub nieodpowiednie użytkowanie, jak i niestosowanie się do instrukcji obsługi może unieważnić gwarancję.

• Nie podejmuj prób naprawy urządzenia. Naprawy powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel.

• Nie stawiaj urządzenia na powierzchniach, takich jak na przykład drewno, które mogą zostać uszkodzone przez wodę.

CHARAKTERYSTYKA

ZASILANIE: Zasilacz. Moc wejściowa: 100 – 240 V, 50/60 Hz. Moc wyjściowa: 12 V, 500 mA.

KOMPONENTY URZĄDZENIA

1. Obudowa 2. Wskaźnik poziomu wody 3. Gniazdko na zasilacz 4. Przycisk zasilania 5. Filtr wody 6. Wiatrak 7. Zbiornik na wodę 8. Przełącznik intensywności 9. Zasilacz do prądu

Fast Cooler HP Pro

ZASILANIE

Zasilany zasilaczem Zasilacz: Moc wejściowa: 100 – 240 V, 50/60 Hz. Moc wyjściowa: 12 V, 500 mA. 1. Podłącz zasilacz do gniazda (3) znajdującego się z tyłu urządzenia. 2. Podłącz zasilacz do prądu.

UŻYTKOWANIE

Postaw urządzenie na płaskiej, stabilnej powierzchni. 2. Zdejmij obudowę (1). 3. Wyjmij zbiornik na wodę (7). Odkręć nakrętkę. Napełnij zbiornik zimną wodą i zakręć nakrętkę.

Dla lepszego efektu schłodź wodę w lodówce lub zamrażarce, a następnie napełnij nią zbiornik, ale nie doprowadzaj do zamrożenia wody. Jeśli woda zamarznie, nie będziesz w stanie napełnić zbiornika.

WAŻNE: Nie wkładaj zbiornika na wodę do zamrażarki (zbiornik może pęknąć i popsuć się).

4. Włóż zbiornik na miejsce i upewnij się, że jest dobrze ustawiony. Woda będzie filtrowana do dolnej szufladki oraz wchłaniana przez filtr wody.

UWAGA: Aby uniknąć wycieku, nie przechylaj urządzenia. 5. Zamknij obudowę. 6. Wskaźnik poziomu wody (2) pokazuje, ile wody pozostało w zbiorniku. 7. Aby włączyć urządzenie, naciśnij przycisk zasilania (4). Po uruchomieniu zaświeci się czerwona lampka. Ustaw intensywność (8) na niską lub wysoką, w zależności od potrzeby. 8. Kiedy zbiornik jest pusty, napełnij go ponownie. Przed napełnieniem, wyłącz urządzenie. Czerwona lampka kontrolna przestanie się świecić po wyłączeniu urządzenia. UWAGA: Nie używaj urządzenia w wilgotnych pomieszczeniach (łazienka) i na tłustych powierzchniach w kuchni. Wilgoć, kurz lub tłuste zabrudzenia mogą uszkodzić mechanizm. WAŻNE: Jeśli nie planujesz używać Fast Cooler Pro HP przez dłuższy czas, wyjmij filtr i pozostaw do wyschnięcia. Nie zostawiaj mokrego filtra w urządzeniu, które nie będzie używane. Może to spowodować pojawienie się pleśni. Przed ponownym włożeniem filtra do urządzenia, upewnij się, że jest on suchy