wałek do malowania
 • wałek do malowania
 • nie kapiący wałek do malowania
 • pędzel do malowania kątów
 • pędzel do malowania kątów w zestawie
 • wałek do malowanie z pojemniki
 • nie kapiący wałek do malowania
 • sprzęt do malowania
 • inteligentny wałek do malowania
 • wałek do malowania przy kontaktach
 • wałek do malowania
Zapisz się do newslettera

Niekapiący wałek do malowania Paint Genie

Model: VVAVACIND0413

Wałek malarski Paint Genie to skuteczne narzędzie do malowania ścian i nie tylko. Wyposażony we wbudowany zbiornik na farbę, nie wymaga schylania się do kuwety. Rozprowadza farbę równomiernie na powierzchni, skracając czas pracy. To profesjonalny wałek do malowania, z którym odświeżysz wygląd swojego domu czy mieszkania.

✅ Kompletny zestaw do malowania ścian i nie tylko

✅ Bez chlapania, zacieków i bałaganu

✅ Bez folii i taśmy malarskiej

✅ Wbudowany zbiornik na farbę

✅ Równomiernie rozprowadza farbę

✅ Łatwe czyszczenie

✅ Dodatkowe akcesoria gratis!

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
wałek do malowania Niekapiący wałek do malowania Paint Genie
79,99 zł
149,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Jeśli zastanawiasz się jak niskim kosztem odświeżyć wygląd swojego mieszkania lub domu, potrzebujesz niekapiącego wałka malarskiego Paint Genie. Malowanie ścian to nie wszystko co potrafi ten wałek do malowania. Z nim w szybki i prosty sposób zmienisz kolor nie tylko ścian i sufitów, ale również podłóg, mebli, drzwi i nie tylko. Malowanie ściany zajmie Ci ok. 5 minut, a całego pokoju 20 min! Nie musisz używać folii ani taśmy malarskiej, bo wałek do malowania Paint Genie nie kapie i nie pozostawia bałaganu.

Jak używać wałka malarskiego Paint Genie?

Wałek do malowania Paint Genie ma wbudowany zbiornik na 1 litr farby. Dołączony pojemnik z dziubkiem zapewnia precyzyjne dozowanie farby. Później wystarczy zamknąć pokrywkę wałka malarskiego, aby cieszyć się malowaniem ścian bez bałaganu. Nakładka z mikrofibry równomiernie rozprowadza farbę. Nie musisz obawiać się o zacieki i rozpryskaną farbę – wałek do malowania Paint Genie jest niekapiący. Nie ma więc konieczności rozkładania folii i używania taśmy malarskiej. Dzięki temu przygotowanie i malowanie ścian zajmą Ci o wiele mniej czasu.

Na jakich powierzchniach użyć wałka do malowania?

Paint Genie to uniwersalny wałek malarski. Z nim bez problemu pomalujesz powierzchnie o różnej strukturze: zarówno gładkie jak i chropowate. Twojemu dziecku znudziła się tapeta w pokoju? Ściany w salonie wymagają odświeżenia? A może te w korytarzu są zabrudzone? Użyj wałka malarskiego Paint Genie i niskim kosztem zmień wygląd swojego domu lub mieszkania. Malowanie ścian to za mało? Z Paint Genie odświeżysz podłogę na tarasie, zmienisz kolor mebli w kuchni czy drewnianych osłonek na kwiaty. Równomiernie rozprowadzona farba sprawia, że wykorzystasz ją do samego końca, bez konieczności maczania wałka w kuwecie i nakładania kolejnych warstw. Wałek do malowania Paint Genie to praktyczne i skuteczne narzędzie, z którym remont stanie łatwiejszy i przyjemniejszy.

Wałek malarski to nie wszystko!

Paint Genie to nie tylko niekapiący wałek do malowania. To kompletny zestaw do malowania. Oprócz dużego wałka malarskiego z litrowym zbiornikiem na farbę, otrzymasz także dodatkowe akcesoria, które ułatwią Ci malowanie ścian. Pojemnik z dziubkiem zapewnia precyzyjne nalewanie farby. Mniejszy wałek do krawędzi sprawia, że malowanie wokół włączników, przy listwach czy framugach to pestka. Z tym mniejszym wałkiem malarskim możesz zapomnieć o taśmie malarskiej. Dołączona szpatułka do narożników ułatwia malowanie ścian przy łączeniach. Nie musisz szukać miejsca, gdzie odłożyć narzędzia, w zestawie otrzymasz także praktyczną kuwetę malarską.

Zestaw:

Wałek malarski Paint Genie

✅ Wałek do krawędzi

✅ Szpatułka do narożników

✅ Pojemnik na farbę

✅ Kuweta malarska

Dodatkowe informacje:

✅ Wałek do malowania Paint Genie można używać z farbami akrylowymi i lateksowymi

✅ Nie należy rozwadniać farby

✅ Nie należy dociskać mocno wałka do ściany


Opinie naszych klientów

Ocena 

09-07-2021

Porażka

Kupiłem i spróbowałem. Porażka. Nie kąpiący wałek a leje się z niego jak z wiadra. Nie wart swoich pieniędzy. Po pomalowaniu jednej ściany materiałowa powłoka zaczęła się rozpadać. Nie mogłem ukończyć malowania gdyż musiałem jechać w trakcie malowania do hipermarketu po normalny wałek. Zdecydowanie nie polecam

Ocena 

27-04-2021

Bardzo praktyczne rozwiązanie

Nie rozumiem poniższych negatywnych opinii???? U mnie wałek działa bez zarzutu, już druga ściana pomalowana, jeszcze dwie został, zobaczymy jak później.

Ocena 

24-04-2021

Mega nie polecam!!

Nawet opinii negatywnych od klientów nie wystawiają, choć już dwie napisałam , żenada

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

28-03-2021

Ocena

Duży wałek spoko daje radę ,można malować , mały wałek porażka rusza się na wszystkie strony nie nadaję się do malowania ,szpatułka do narožników może trochę pomaga ale i tak trzeba użyć pętelka .Jedyny plus jest taki ze nie kapie farba a dalej to zwykle malowanie przy którym trzeba się trochę napracować

Ocena 

23-03-2021

ok

jest ok

Ocena 

23-03-2021

Szanowny Panie Marcinie,

Bardzo przykro nam to słyszeć. Staramy się, aby opisy naszych produktów zawsze zawierały najważniejsze dla klientów informacje.

Ocena 

20-03-2021

Jedno wielkie oszustwo

Kupiłem ten wałek z myślą o malowaniu,lecz niespodziewanie trafił mi się wyjazd za granicę, więc malowanie musiało poczekać co za tym idzie nie wypróbowałem wałka Gdy wróciłem i zabrałem się do malowania okazało się, że wałek nadaje się TYLKO do farb akrylowych i lateksowych,a w opisie podają że wałek MOŻE być używany do farb akrylowych i lateksowych ani słowa że wałek do innych farb się nie nadaje.Jedno wielkie oszustwo.

Napisz swoją opinię

.

Dziękujemy za zakup Paint Genie, wałka do malowania z wbudowanym pojemnikiem na farbę. Dzięki dużemu pojemnikowi z łatwością pomalujesz wszystkie powierzchnie i to bez robienia bałaganu! Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi, aby mieć pewność, że używasz produktu i akcesoriów w odpowiedni sposób.

ZAWARTOŚĆ 1. Ostrzeżenia 2. W zestawie 3. Przygotowanie 4. Instrukcja użytkowania 5. Czyszczenie i konserwacja

1. OSTRZEŻENIA - Przed każdym użyciem sprawdź produkt pod kątem uszkodzeń. - Nie używaj produktu, który jest uszkodzony. - Wałek Paint Genie nie jest zabawką. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Używaj wałka wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji. - Używaj wyłącznie z farbami lateksowymi lub akrylowymi. Nie używaj z farbami emaliowymi lub farbami na bazie oleju. - Przed użyciem zawsze zamieszaj farbę. - Jeśli farba jest zbyt gęsta, wymieszaj ją z odrobiną wody zgodnie z instrukcją producenta farby, aby otrzymać odpowiednią konsystencję. - Dla idealnego wykończenia, zawsze nakładaj dwie warstwy farby. - Jak z każdym produktem tego typu, upewnij się, - Jak z każdym produktem tego typu, upewnij się, że przestrzegasz podstawowych zasad bezpieczeństwa. - Upewnij się, że wałek do malowania krawędzi (13) jest dobrze przymocowany do uchwytu.

2. W ZESTAWIE 1 Wałek do malowania Paint Genie 1 Wałek do malowania krawędzi 1 Szpatułka do malowania narożników 1 Kuweta malarska 1 Pojemnik na farbę 1 Instrukcja obsługi

3. PRZYGOTOWANIE 1. Paint Genie 2. Wałek do malowania krawędzi 2. Wałek do malowania krawędzi 3. Szpatułka do narożników 4. Kuweta malarska 5. Pojemnik na farbę 6. Wałek Paint Genie 7. Otwór 8. Nakładka zabezpieczająca 9. Wieko 9. Wieko 10. Obręcz uchwytu 11. Uchwyt 12. Nakładka wałka do malowania krawędzi 13. Głowica wałka do malowania krawędzi 14. Uchwyt wałka do malowania krawędzi 1. Zdejmij wieko (9) wałka Paint Genie (6). 2. Użyj pojemnika na farbę (5), aby przez otwór (7) 2. Użyj pojemnika na farbę (5), aby przez otwór (7) wlać 900 ml farby do wałka Paint Genie (6), jak pokazano na rysunku A. 3. Załóż wieko (9) na otwór (7) i przekręć, aż usłyszysz kliknięcie. Uwaga: Po usłyszeniu kliknięcia upewnij się, że wałek jest dokładnie zamknięty, aby uniknąć rozlania farby. 4. Roluj wałek Paint Genie (1) przez 2-3 minuty na gazecie, jak pokazano na rysunku B. 5. Wałek Paint Genie jest gotowy do użycia!

4. INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA 1. Po wlaniu farby i przed rozpoczęciem malowania sprawdź wagę wałka. Jeśli uznasz, że wałek jest za ciężki, aby można go było swobodnie używać, wylej nadmiar farby z powrotem do pojemnika na farbę. 2. Aby pomalować wysokie ściany lub sufit, do Paint Genie lub wałka do malowania krawędzi możesz przykręcić kij od mopa albo miotły. 3. Kiedy malujesz obszar znajdujący się wysoko, 3. Kiedy malujesz obszar znajdujący się wysoko, upewnij się, że stoisz stabilnie, a kij trzymasz obiema rękoma.4. Jeśli używasz kija, utrzymuj ciężar wałka dokładnie nad sobą, jak pokazano na rysunku C. Podczas przerw zostawiaj wałek w kuwecie malarskiej (4). Jeśli przerwa będzie trwała dłużej niż 2 godziny, zapakuj wałek w plastikową torbę, aby zapobiec wyschnięciu farby. Przed użyciem wałka do malowania krawędzi postępuj zgodnie z instrukcją użytkowania wałka Paint Genie, pamiętając, aby podczas malowania trzymać go pod kątem. Wałek do malowania krawędzi powinien cały dotykać malowanej powierzchni, jak pokazano na rysunku E.

5. CZYSZCZENIE I KONSERWACJA Zdejmij wałek Paint Genie z uchwytu (11), poprzez ściągniecie nakładki zabezpieczającej (8) i wieka, jak pokazano na rysunku D, a następnie ściągnij go z obręczy (10). Wlej do wałka gorącą wodę i dokładnie wypłucz. Aby szybko wysuszyć wałek, roluj nim po papierze Aby szybko wysuszyć wałek, roluj nim po papierze lub kawałku materiału. Jeśli planujesz używać go później, pozostaw go do wyschnięcia na powietrzu. Czyść wałek do malowania krawędzi, stosując się do instrukcji dotyczących wałka Paint Genie

Inni kupili również