super odporna nasiona trawy
  • super odporna nasiona trawy
  • super odporna nasiona trawy
  • super odporna nasiona trawy
  • super odporna nasiona trawy
Zapisz się do newslettera

Superodporne Nasiona Trawy Avant Grazz

Model: VVAVACINND0253

Superodporne nasiona trawy, z którymi stworzysz gęsty i zielony trawnik marzeń, niezależnie od rodzaju gleby i warunków. Dzięki systemowi długich korzeni, trawnika Avant Grazz nie trzeba ciągle podlewać, nawozić i kosić. Już jedno opakowanie, wyposażone w siewnik, wystarcza na stworzenie 40 m2 bujnego trawnika. Nasiona trawy Avant Grazz to szybkie kiełkowanie nawet w 5 dni.

✅ Wysoko wytrzymałe nasiona trawy

✅ Odpowiednie dla każdej gleby i klimatu

✅ Bez ciągłego podlewania, nawożenia i koszenia

✅ Bardzo długie korzenie

✅ 1 kg Avant Grazz = 40 m2 trawnika

✅ Kiełkowanie w ciągu 5-10 dni

✅ Teraz 2 razy więcej za tę samą cenę!

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
super odporna nasiona trawy Superodporne Nasiona Trawy Avant Grazz
139,90 zł
159,90 zł
Ilość:
 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Masz już dość swojego nierównego trawnika? Ciągle musisz go podlewać i nawozić, a i tak nie jest taki jakbyś chciał(a)? Postaw na sprawdzone rozwiązanie! Nasiona trawy Avant Grazz sprawiają, że trawnik staje się gęstszy i bardziej zielony w połowie krótszym czasie. Przy minimalnej pielęgnacji i wysiłku osiągniesz wymarzony trawnik. Avant Grazz to trawa do siania, która zapuszcza długie korzenie, dzięki czemu nie trzeba jej często podlewać ani nawozić.

Avant Grazz to Twój zielony i gęsty trawnik

Zwykłe nasiona trawy wyrastają tylko na około 7 cm, ale korzenie Avant Grazz rosną na co najmniej 30 cm w głąb ziemi. Tam znajdują więcej wody i składników odżywczych, dzięki czemu nadają trawnikowi bardziej zielony i zdrowszy wygląd. Wysoko wytrzymałe nasiona trawy Avant Grazz kiełkują dwa razy szybciej niż zwykłe nasiona trawy, dzięki czemu będziesz mieć piękny i gęsty trawnik nawet w 5 dni. Co więcej, są odpowiednie do każdej gleby i rosną w różnych warunków atmosferycznych. Opakowanie Avant Grazz wyposażone jest w siewnik, sprawiając, że sianie jest o wiele prostsze.

Tania w utrzymaniu trawa do siania

Trawnik Avant Grazz rośnie tylko do niskiej wysokości, co oznacza, że nie trzeba go tak często kosić, aby dobrze wyglądał. Jego unikalna formuła sprawia, że jest odporny na suszę. Nie trzeba go więc często podlewać. Nasiona trawy Avant Grazz wypuszczają silne i długie korzenie, które sprawiają, że trawnik jest odporny na chwasty i choroby, oszczędzając Twój wysiłek i czas spędzony w ogrodzie. Od teraz możesz zrelaksować się w ogrodzie zamiast spędzać kolejny weekend na koszeniu albo pieleniu trawnika na kolanach.

1 opakowanie = 40 m2 trawnika

Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się soczyście zielonym i gęstym trawnikiem. 1 opakowanie nasion trawy Avant Grazz wystarcza na stworzenie aż 40 m2 trawnika. Niezależnie od tego czy chcesz zagęścić swój obecny trawnik, bo Twój pupil narobił Ci kłopotu czy poszukujesz nasion trawy do stworzenia od nowa swojego zielonego zakątka, Avant Grazz będzie doskonałym rozwiązaniem. Obecne warunki pogodowe sprawiają, że potrzebujesz takiej trawy do siania, która nie wymaga ciągłej pielęgnacji. Nie każdy też ma czas, aby ciągle nawozić trawnik czy spędzać każdą wolną chwilę na koszeniu. Z Avant Grazz stworzysz wymarzony trawnik bez konieczności ustawicznego podlewania, nawożenia i koszenia.

Dodatkowe informacje:

✅ Zestaw: 1 kg nasion trawy Avant Grazz

✅ Kompozycja: 45% Festuca arundinacea Firaces, 40% Festuca arundinacea Merida, 15% Lolium perenne Ringles


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.