malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
  • malowanie natryskowe
Zapisz się do newslettera

Malowanie natryskowe Paint Blast 4x4

Model: PAINTBLAST

Profesjonalny zestaw do malowania natryskowego Paint Blast 4x4 to prosty, szybki i efektywny sposób, aby odmienić wygląd domu czy mieszkania. W przeciwieństwie do innych pistoletów natryskowych, Paint Blast 4x4 ma moc aż 600 W i jest wyposażony w lepkościomierz, wydajny silnik turbinowy HVLP, zapewniając idealne rezultaty w krótkim czasie. Ten prosty w użyciu zestaw malarski ma 3 ustawienia natrysku do różnych zadań.

✅ Zapewnia idealne krycie niemal każdej powierzchni

✅ Rozprowadza równomierną warstwę farby

✅ 3 ustawienia natrysku

✅ Silnik turbinowy HVLP o mocy 600 W

✅ Wbudowane światło LED

✅ Zbiornik na farbę o pojemności 800 ml

✅ W zestawie lepkościomierz

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
malowanie natryskowe Malowanie natryskowe Paint Blast 4x4
99,90 zł
239,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Cały czas odkładasz remont na później? Obawiasz się, że będzie trwał w nieskończoność? A może bałagan po malowaniu i konieczność sprzątania skutecznie odwodzi Cię od zmiany koloru ścian czy mebli? Zapomnij o tych problemach z zestawem do malowania Paint Blast 4x4. To wydajny i profesjonalny pistolet do malowania natryskowego, z którym odświeżysz ściany w swoim domu w kilka godzin, zmienisz kolor mebli w kuchni, zabezpieczysz taras i wiele więcej. To lekki i prosty w użyciu zestaw malarski, z którym malowanie jest o wiele prostsze i przyjemniejsze.

Co wyróżnia ten zestaw do malowania?

Na rynku dostępnych jest wiele pistoletów do malowania natryskowego. Trudno jednak znaleźć profesjonalny, w rozsądnej cenie. Jest jednak Paint Blast 4x4. Ten zestaw malarski wyróżnia silnik turbinowy HVLP (ang. High Volume Low Pressure) o mocy aż 600 W. To nawet 10 razy większa skuteczność w porównaniu do innych, podobnych rozwiązań! Zapewnia bardzo wydajne nakładanie farby, a co za tym idzie profesjonalne rezultaty w krótkim czasie.

Dodatkowo, pistolet do malowania natryskowego Paint Blast 4x4 można stosować ze wszystkimi rodzajami farb (poza teksturowanymi). Do zestawu dołączony jest wiskozymetr, który pozwala wykonać test lepkości i dostosować każdą farbę do zestawu malarskiego Paint Blast 4x4.

Malowania natryskowe – czy nie będzie bałaganu?

Zestaw malarski Paint Blast 4x4 zapewnia malowanie bez zacieków i plam, a także ciągłego poszukiwania kuwety czy puszki z farbą. Oprócz zbiornika na farbę o pojemności 800 ml, zestaw do malowania Paint Blast 4x4 ma możliwość ustawienia 3 sposobów natrysku: do dużych powierzchni, do mniejszych zadań i malowania precyzyjnego. Jeśli malujesz dużą ścianę, odświeżasz kolor komody czy wykonujesz staranny wzór w pokoju dziecka - Paint Blast 4x4 na pewno spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, jest bardzo prosty w użyciu, a także lekki. Swobodnie może być używany jedną ręką.

Co pomaluję z tym zestawem malarskim?

Pistolet do malowania natryskowego Paint Blast 4x4 zapewnia równomierne krycie niemal wszystkich rodzajów powierzchni takich jak:

✅ Ściany o różnej strukturze: otynkowane, ceglane, z tapetą

✅ Płyty kartonowo-gipsowe

✅ Metalowe skrzynki i inne przedmioty

✅ Drewniane tarasy czy szafki

✅ Wiele więcej!

Zestaw malarski Paint Blast 4x4 wyposażony jest w lampkę LED, dzięki której łatwo dotrzesz do wszystkich zakamarków. Nigdy malowanie natryskowe nie było tak łatwe i skuteczne! Paint Blast 4x4 może być używany z każdą farbą, jeśli jest odpowiednio rozcieńczona:

✅ Farby i emulsje na bazie wody

✅ Farby emaliowane, lakiery z rozpuszczalnikami lub rozpuszczalne w wodzie

✅ Bejce

✅ Farby podkładowe

✅ Substancje impregnujące do drewna

✅ Oleje

✅ Środki dezynfekujące


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.