Zestaw do pielęgnacji samochodu Platinum Fantastic Results

Spraw, aby Twój samochód przeżył swoją zasłużoną drugą młodość! Zestaw kosmetyków do pielęgnacji Platinum Fantastic Results to doskonała odpowiedź na potrzebę każdego, kto chce należycie zadbać o wzorowy stan najważniejszych zewnętrznych elementów auta. W zestawie środek czyszczący, polerujący i chroniący lakier, a także preparat usuwający zabrudzenia i zapewniający wzorową widoczność szyb oraz środek do czyszczenia tapicerki i pozostałych elementów wnętrza.

Czym wyróżnia się zestaw Platinum Fantastic Results?

  • Zawiera trzy środki do pielęgnacji: lakieru, szyb oraz tapicerki i elementów wnętrza
  • Usuwa zabrudzenia bez zarysowań i innych śladów
  • Pozostawia warstwę ochronną na czyszczonej powierzchni, czyniąc ją bardziej wytrzymałą
  • Błyskawicznie zauważalne rezultaty!
  • W zestawie dodatkowo ściereczka z mikrofibry!

(2)

Zestaw do pielęgnacji samochodu Platinum Fantastic Results

Model: KPLM10096

159,99 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Kompleksowa ochrona dla Twojego samochodu

Nie musisz korzystać z usług specjalistów, aby Twój samochód lśnił i zapewniał Ci satysfakcję każdego dnia użytkowania. Jak dbać o jego wzorową prezencję i kondycję wizualną, to kompleksowo, dlatego w zestawie Platinum Fantastic Results znalazły się trzy preparaty dedykowane do każdego z trzech najważniejszych elementów wpływających na wygląd Twojego auta: karoserię, szyby oraz kabinę pasażerską. Wszystko bez użycia wody, nie zostawiając śladów i pozostawiając na powierzchni powłokę ochronną zapewniającą trwałość na dłużej!

Co tworzy zestaw Platinum Fantastic Results?

1. PLATINUM FANTASTIC CARE

Pojemność: 500 ml

Jak działa?

Środek czyszczący do wszystkich rodzajów lakierów samochodowych all-in-one. Jednocześnie czyści, poleruje i chroni. Pokrywa lakier warstwą ochronną, sprawia, że jest on bardziej odporny, nie powoduje zarysowań. Pokryte środkiem Platinum powierzchnie zyskują głęboki, długo utrzymujący się połysk i wielotygodniową ochronę przed zabrudzeniami, ptasimi odchodami, solą drogową i promieniami UV. Można stosować także do tworzyw sztucznych i powierzchni chromowanych.

Zastrzeżenia!

Produkt rozprowadzać i polerować zawsze bezpośrednio po nałożeniu - nie pozwolić, by zasechł. Nie nakładać produktu jednorazowo na powierzchnię większą niż 1/2 m2. W miarę możliwości nie stosować w upale w słońcu. W przypadku powierzchni wrażliwych (np. ponownie lakierowanych), zawsze najpierw sprawdzić trwałość koloru.

2. PLATINUM FANTASTIC CLEAN

Pojemność: 100 ml

Jak działa?

Środek czyszczący do tapicerki i wnętrza, do stosowania na wszystkich gładkich powierzchniach i tapicerce wewnątrz samochodów. Usuwa uciążliwe plamy z nikotyny, tłuszczu i inne pozostałości, odświeżając przy tym kolory.

Zastrzeżenia!

W przypadku uciążliwych zabrudzeń czynności powtórzyć. Przy właściwym zastosowaniu nie jest konieczne stosowanie żadnych szczególnych środków. Stosować tylko w miejscach dobrze wietrzonych. Działa drażniąco na oczy!

3. PLATINUM FANTASTIC PROTECT

Pojemność: 100 ml

Jak działa?

Preparat do czyszczenia szyb ze smug, zabrudzeń itd. Umożliwia doskonałą widoczność podczas deszczu, śniegu i mgły, co podnosi bezpieczeństwo w ruchu drogowym i zapewnia bezstresową jazdę podczas złej pogody.

Zastrzeżenia!

Zalecane materiały do czyszczenia: szkło i tworzywa sztuczne (niepokryte powłoką wizjery kasków motocyklowych). Zawsze przestrzegać wskazówek producenta czyszczonych produktów. Wskazówka dotycząca stosowania na materiały wrażliwe na rozpuszczalniki lub zagrożone pęknięciami naprężeniowymi: zawiera 5-10% izopropanolu.

4. ŚCIERECZKA Z MIKROFAZY PLATINUM GRATIS

Wymiary: 40 x 40 cm

Jak działa?

Doskonale czyści, oszczędza czas, chroni lakier, łatwa w użyciu. Idealna do lakieru, chromu, felg aluminiowych, desek rozdzielczych, tworzyw sztucznych, elementów gumowych, szyb i lusterek. Wysokiej jakości, miękka i jednocześnie gruba, o niezwykłej chłonności. Nie pozostawia na lakierze rys ani śladów po czyszczeniu.

Szczegóły produktu

KPLM10096

Specyfikacja

Wymiary: 40 cm x 40 cm (ściereczka)
W zestawie: Ściereczka z mikrofibry
Pojemność [l]: 0,5 l

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw do pielęgnacji samochodu Platinum Fantastic Results Okulary powiększające Perfect Zoom Radio z Bluetooth PR951 Brown
Dostępność
Cena
159,99 zł
139,80 zł 97,86 zł
139,00 zł
Opis
Array Array Array
Dodatkowe informacje
Poliwęglanowe soczewki odporne na zarysowania wejście USB / micro SD / AUX in, funkcja Bluetooth
Wyróżnione1
powiększenie 160%
Wyróżnione2
bardzo wytrzymałe, lekkie i wygodne
Wyróżnione3
poliwęglanowe soczewki
Wykonanie
tworzywo sztuczne
Moc [W]
5 W
Zasilanie
sieciowe / wbudowany akumulator 2200 mAh
Wymiary
40 cm x 40 cm (ściereczka) 15,6x9,9x10,5 cm
W zestawie
Ściereczka z mikrofibry etui z miękkiej tkaniny kabel USB
Pojemność [l]
0,5 l N/A
Maks. obciążenie
N/A
Funkcje
odtwarzanie muzyki + funkcja Bluetooth
Kolor
brązowy
Średnia ocen (2) użytkowników
5.0/5.0