W każdym domu jest wiele miejsc, które przydałoby się doświetlić, a nie ma tam gniazdka elektrycznego. Czy to klatka schodowa i spiżarnia, a nawet szafa lub szuflada. Pewnym ze sposobów stosowanych do szaf są taśmy LED. Jednak choć świecą długo, to i tak mają określoną żywotność. Trzeba przy tym podłączyć je do zasilania i dodać czujniki ruchu. Czy jest na to prostszy sposób? Rozwiązaniem jest bezprzewodowa lampa HandyLUX Slim Bright.


Handy Lux Slim Bright lampka bezprzewodowa

Model: M34012

119,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Dodatkowe światło przydaje się w wielu miejscach w domu i nie tylko. Problemem jednak może być brak gniazdka elektrycznego, a efektem plątanina kabli lub zakup lampki na baterie, które trzeba wciąż dokupywać. Do tego dochodzi ciągłe włączanie lampek gdy byłoby wygodniej, żeby włączały się same. Jak poradzić sobie bez żmudnego montażu dodatkowego oświetlenia? Rewelacyjna lampka bezprzewodowa z czujnikiem ruchu HandyLUX Slim Bright poradzi sobie z tym w każdym miejscu.

Lampka
4X Ultra 

Handylux Slim Bright to ultramocne, rewolucyjne światło. Tylko Handylux Slim Bright jest ultracienka, ultrajasna, ultrawytrzymała, sterowana ruchem, magnetyczna oraz uniwersalna, łatwa do noszenia i ładowania w ciągu kilku minut.

Żadne światło nie jest tak wszechstronne jak Handylux Slim Bright!

Niezwykle wszechstronna

Bezprzewodowa lampka HandyLUX Slim Bright może być używana w dowolnym miejscu, świeci zawsze i wszędzie. Na klatce schodowej, w łazience, sypialni, spiżarce, w szafie, na tarasie, w garażu i warsztacie.

Jest przy tym tak smukła i ultracienka, że zmieści się nawet w szufladzie i skrzynce narzędziowej. Doświetli każdą przestrzeń i każde pomieszczenie oraz miejsce.

Czujnik
ruchu

Lampka jest bezprzewodowa i ma też wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu włącza i wyłącza się automatycznie. Czujnik ruchu jest bardzo praktyczny, bo lampka świeci się tylko wtedy, gdy jest potrzebna.

Może być również używana w sposób ciągły, wystarczy przestawić przełącznik wyboru trybu oświetlenia. 

Ekstremalnie
jasna i czujna

Lampka HandyLUX z czujnikiem ruchu ma niezwykle jasne, mocne i trwałe diody LED o maksymalnej jasności. Świetnie doświetli wnętrze szafy, a także skrzynię czy szufladę. Jest tak jasna, że idealnie nadaje się nawet do makijażu. 

Praktyczny
montaż

Bezprzewodowa lampka HandyLUX Slim Bright jest niezwykle łatwa w montażu. Aluminiowa obudowa z wbudowanymi magnesami może być przymocowana bezpośrednio do dowolnej powierzchni magnetycznej.

Do innych można ją przymocować za pomocą metalowych uchwytów, montowanych na taśmę samoprzylepną lub na śrubki.

Wydajny
akumulator

Dzięki HandyLUX można doświetlić każde miejsce bez ciągłego kupowania baterii i bez nieestetycznej plątaniny kabli. Lampka ładuje się w zaledwie parę minut.

Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy działa wiecznie. Jeśli trzeba go naładować, wystarczy wyjąć lampkę z uchwytów i naładować za pomocą kabla, a po kilku minutach znów będzie bardzo jasna.

Szczegóły produktu

M34012

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: jasność 90 lm
zasięg czujnika ruchu 2m
Czujniki: czujnik ruchu
Typ baterii: akumulator litowy 3,7 V 900mAh
Materiał: aluminium
tworzywo sztuczne

Szybkie porównanie

Produkt
Handy Lux Slim Bright lampka bezprzewodowa Lampa Owadobójcza z funkcją łapki elektrycznej LED Lampa owadobójcza z funkcją łapki elektrycznej IKN870 LED Lampa owadobójcza IKN240 Economic Lampa owadobójcza IKN240 Economic
Dostępność
Cena
119,99 zł
99,99 zł
99,99 zł
Dodatkowe informacje
zasięg czujnika ruchu 2m 2 w 1 lampa owadobójcza z funkcją łapki elektrycznej, czas działania: łapka 4 h, lampa w stojaku 15 h niższe zużycie energii i wysoka wydajność, cicha praca
Wyróżnione1
Wbudowany czujnik ruchu!
Wyróżnione2
Wydajny akumulator litowy i jasność aż 90 lumenów!
Wyróżnione3
Prosty montaż
Wykonanie
drewno i tworzywo sztuczne metal i tworzywo sztuczne
Moc [W]
4 W 40 W
Zasilanie
akumulator sieciowe
Wymiary
18,3x5,5x18,5 cm 49x8x28 cm
W zestawie
kabel USB typu C bez adaptera w zestawie
Pojemność [l]
N/A N/A
Maks. obciążenie
N/A N/A
Funkcje
likwidacja owadów poprzez porażenie ich prądem lampa UVA wabi owady, które giną rażone prądem po dotknięciu siatki pod wysokim napięciem i spadają na tackę
Czujniki
czujnik ruchu
Typ baterii
akumulator litowy 3,7 V 900mAh
uchwyt do zawieszenia
tak
Materiał
tworzywo sztuczne
4 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(0)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Booo
Potwierdzony zakup
rating
2023-01-12
4
Lampka

Jest ok

Odpowiedź

Dziękujemy za opinię!