okulary powiększające
  • okulary powiększające
  • okulary powiększające

Okulary powiększające Big Vision 1 szt / 2 szt

Model: BIGVISION

Uniwersalne i wytrzymałe okulary powiększające do prac precyzyjnych. Zapewniają wyraźny i czytelny obraz, niezależnie od sytuacji. Działają jak lupa, ale bez konieczności używania rąk. Idealne do czytania gazet, książek, szycia, tworzenia rękodzieła, majsterkowania i nie tylko. Okulary powiększające Big Vision wyposażone są w duże szkła odporne na zarysowania, a także elastyczne i wygodne zauszniki.

✅ Okulary powiększające aż 160%

✅ Lekkie i wygodne

✅ Uniwersalne – dla kobiet i mężczyzn

✅ Świetne do wielu zadań wymagających precyzji

✅ Zapewniają większy i bardziej wyraźny obraz

✅ Elastyczne zauszniki

✅ Miękki nosek

Czytaj więcej
okulary powiększające Okulary powiększające Big Vision 1 szt / 2 szt
55,93 zł
79,90 zł

Zniżka -23,97 zł
Liczba sztuk
Ilość:

 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 299,90zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Big Vision to okulary powiększające do prac precyzyjnych. Świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, w wielu sytuacjach takich jak:

✅ Czytanie gazet i książek

✅ Rozwiązywanie krzyżówek

✅ Układanie puzzli

✅ Szycie i cerowanie

✅ Majsterkowanie

✅ Odczytywanie instrukcji, ulotek, wiadomości tekstowych

✅ Tworzenie i czyszczenie biżuterii

✅ Manicure i pedicure

Te okulary powiększające są bardzo wygodne i nie wymagają użycia rąk, w przeciwieństwie do klasycznej lupy.

Konstrukcja okularów powiększających Big Vision

Okulary powiększające Big Vision są zbudowane z wytrzymałych, odpornych na zarysowania poliwęglanowych soczewek, a także elastycznych zauszników. Szkła zapewniają powiększenie aż 160%, dzięki czemu obraz będzie większy, szerszy i bardziej wyraźny. Uniwersalny rozmiar zauszników sprawia, że okulary powiększające do prac precyzyjnych pasują zarówno kobietom jak i mężczyznom. Miękki nosek nie uciska skóry, sprawiając, że używanie Big Vision jest bardzo komfortowe. Okulary powiększające Big Vision nosi się na czubku nosa, dzięki czemu można stosować je z okularami korekcyjnymi i słonecznymi, a także soczewkami.

Jak działają okulary powiększające Big Vision?

Jeśli czytanie gazet czy książek, odczytywanie opakowań lekarstw czy wiadomości z telefonu sprawia Ci trudność, potrzebujesz okularów powiększających Big Vision. Posiadają one wbudowane szkło powiększające w aż 160%. Z okularami powiększającymi do prac precyzyjnych Twoje ręce pozostaną wolne, tak abyś mógł zająć się tym, co sprawia Ci przyjemność. Klasyczna lupa ogranicza Twoje możliwości ruchu i może powodować ból dłoni i nadgarstków. Z okularami powiększającymi Big Vision nie ma takiego problemu. To okulary powiększające, które idealnie sprawdzą się dla wszystkich, którzy mają osłabiony wzrok, niezależnie od wieku. Znacznie ułatwiają życie osób starszych, których sprawność dłoni nie jest taka jak kiedyś.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również