Prostownica Fale Loki Koki
  • Prostownica Fale Loki Koki
  • Prostownica Fale Loki Koki
Tydzień Darmowej Dostawy z Pocztą Polską

Prostownica Fale Loki Koki

Model: FLK101

Prostownica Fale Loki Koki 101, wyposażona w płytki 24 x 110 mm z powłoką ceramiczno-turmalinową, to sposób na bezpieczną i efektowną stylizację włosów w domowych warunkach. Urządzenie o mocy 40 W wyróżnia się możliwością aż trzystopniowej regulacji temperatury, w zakresie od 130 do 230 stopni Celsjusza - tym samym pozwalając Ci wybrać tryb pracy, który sprosta wymaganiom Twoich pasm. Dodatkowo, pełne nagrzanie w zaledwie 30 sekund i chłodna końcówka pomimo długotrwałej pracy zdecydowanie wpłyną na komfort użytkowania!

  • Płytki o wymiarach 24 x 110 mm z powłoką ceramiczno-turmalinową
  • Trzystopniowa regulacja temperatury w zakresie od 130 do 230 stopni Celsjusza
  • Obrotowy przewód o długości 2,7m
  • Czytelny wyświetlacz temperatury LCD
  • Pełne nagrzanie w zaledwie 30 sekund
  • Wygodne przyciski włączania i wyłączania oraz regulacji temperatury
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Prostownica Fale Loki Koki Prostownica Fale Loki Koki
259,90 zł
Ilość:
 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Prostownica Fale Loki Koki 101 sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu, pozwalając Ci na precyzyjną stylizację włosów. Dzięki trzystopniowej regulacji temperatury z łatwością wyprostujesz włosy cienkie, rozjaśniane, zniszczone, normalne i falujące, a także – gęste, szorstkie i etniczne.

Warto także wspomnieć, że intuicyjna obsługa urządzenia jest możliwa dzięki obrotowemu przewodowi o długości 2,7 m, czytelnemu wyświetlaczowi LCD, przyciskom włączania i wyłączania oraz regulacji temperatury. Mało tego, bezpieczeństwo użytkowania zapewni Ci nie tylko możliwość blokady prostownicy, ale także – zastosowanie innowacyjnej technologii turmalinowej. Wykorzystanie rozdrobnionego turmalinu zagwarantuje Ci maksymalne wydzielanie jonów ujemnych w trakcie stylizacji, co pozytywnie wpłynie na strukturę włosa. Zamknięta łuska i nawilżenie utrzymane na odpowiednim poziomie to sposób na perfekcyjny blask i precyzyjne wykończenie fryzury!

Korzystając z możliwości, jakie proponuje prostownica Fale Loki Koki 101, w prosty sposób uzyskasz rezultaty identyczne jak te wykonane pod okiem profesjonalisty!


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.