ARIETE Ekspres ciśnieniowy Picasso

Nowoczesny i kompaktowy, ciśnieniowy ekspres do kawy, idealny dla każdego miłośnika kawy. Jego nowoczesna linia sprawia, że fantastycznie pasuje do każdej kuchni. Jego ogromnym walorem są jego niewielkie kształty, które niewątpliwie są sojusznikiem dla małych powierzchni. W komplecie do zestawu znajdziesz dysze Maxi Cappuccino, tarcze Thermocream oraz kolbę na kawę mieloną, jak i zarówno na tabletki E.S.E. Jego moc wynosi 850 W, a kawa jest zaparzana pod idealnym ciśnieniem czyli pod ciśnieniem 15 BAR. Pojemność zbiornika to 0,9 litra.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech


Ekspres ciśnieniowy Picasso

Model: A1366/50

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Niesamowity Design

Elegancki, nowoczesny ekspres dla każdego smakosza kawy to idealny pomysł na prezent. Kompaktowy kształt i nie wielkie rozmiary naszego urządzenia pozwalają na wkomponowanie się nawet w przestrzeń niewielkich kuchni. Teraz już nie musisz się martwić, że nie masz miejsca aby być posiadaczem ekspresu. Bądź koneserem!

Ciesz się chwilą dla siebie i Twoich bliskich

Celebruj swój poranek z wyjątkową kawą, którą zaparzysz w naszym wspaniałym ekspresie. Czujesz jaki aromat wydobywa się z filiżanki? Pomyśl, że mógłbyś się nim cieszyć każdego dnia. Prawda, że brzmi cudownie?

Szczegóły produktu

A1366/50

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: moc 850 W, ciśnienie 15 BAR, dysza do spieniania mleka
W zestawie: dysze Maxi Cappuccino, tarcze Thermocream oraz kolba na kawę mieloną
Pojemność [l]: 0,9 l
Rodzaj: ciśnieniowy ekspres kolbowy
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!