DR.OETKER Forma prostokątna z obrzeżem Back-Trend 28x18 cm

Wysokiej forma prostokątna o wymiarach 28x18 cm uznanej marki DR.OETKER. Tortownica wykonana z wysokiej jakości blachy. W środku pokryta powłoką nieprzywierającą. Forma posiada specjalne wyżłobienia dookoła, które zapobiegają wylewaniu się ciasta, dzięki czemu mamy pewność że nasz wypiek zawsze będzie udany. Dodatkowo forma posiada klamrowe, szczelne zamknięcie ze stali nierdzewnej.


(1)

Forma prostokątna z obrzeżem BackTrend 28x18 cm

Model: D4860

99,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Forma prostokątna z obrzeżem Back-Trend 28x18 cm

Dwuczęściowa forma do pieczenia tortów i ciast, które można wyjąć z formy w bardzo prosty sposób dzięki zamykanemu brzegowi i powłoce zapobiegającej przywieraniu. Tortownica posiada dno z tzw. "kołnierzem", które zapobiega wypłynięciu ciasta z formy i ułatwia jego serwowanie na stole. Również pielęgnacja i czyszczenie formy nie sprawia problemów. Tortownica, podobnie jak wszystkie formy do pieczenia DR.OETKERa jest testowana w kuchni doświadczalnej DR.OETKERa. Forma posiada 5 lat gwarancji.

Cechy:

  • tortownica z powłoką ceramiczną zapobiegająca przywieraniu
  • szczelne zamknięcie ze stali nierdzewnej
  • wymiary 28x18x6 cm
  • odporna na wysoką temperaturę do 230°C
  • 5 lat gwarancji jakości

Szczegóły produktu

D4860

Specyfikacja

Wysokość: 6 cm
Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Dodatkowe informacje: forma posiada klamrowe, szczelne zamknięcie
łatwe czyszczenie ręczne
Wykonanie: powłoka nieprzywierająca
stal nierdzewna
Wymiary: 28 x 18 x 6 cm
Kolor: srebrny
Pokrywka: NIE
Rodzaj formy: do ciasta
prostokątna
tortownica
Temperatura maksymalna: 230

Szybkie porównanie

Produkt
DR.OETKER Forma prostokątna z obrzeżem Back-Trend 28x18 cm Forma prostokątna z obrzeżem BackTrend 28x18 cm ZENKER Forma do muffinek z pokrywą ZENKER Forma do muffinek z pokrywą DR.OETKER Tortownica 28x6,5 cm Back-Freude Classic Tortownica 28x6,5 cm BackFreude Classic
Dostępność
Cena
99,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis

Wysokiej forma prostokątna o wymiarach 28x18 cm uznanej marki DR.OETKER. Tortownica wykonana z wysokiej jakości blachy. W środku pokryta powłoką nieprzywierającą. Forma posiada specjalne wyżłobienia dookoła, które zapobiegają wylewaniu się ciasta, dzięki czemu mamy pewność że nasz wypiek zawsze będzie udany. Dodatkowo forma posiada klamrowe, szczelne zamknięcie ze stali nierdzewnej.

Forma / blacha do przygotowania do 12 sztuk babeczek wraz z pokrywą. Forma do muffinek z serii Special Cooking została wyprodukowana w Niemczech. Pokryta jest nieprzywierającą powłoką Teflon Classic. Dedykowana pokrywka ułatwia transport i przechowywanie wypieków.

Jeśli torty i ciasta to Twoja specjalność, tradycyjna tortownica Back-Freude Classic od DR.OETKERA na pewno Ci się przyda. Produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu ciasto nie przywiera do formy. Odporny na zarysowania spód został pokryty emaliowaną powłoką ochronną, która jest odporna na działanie kwasów owocowych. Produkt posiada wygodne zapięcie i wyjmowane dno, dzięki czemu wykładanie ciasta jest bardzo proste.

Wysokość
6 cm 8 cm 6,5 cm
Możliwość mycia w zmywarce
NIE NIE TAK
Dodatkowe informacje
łatwe czyszczenie ręczne Należy używać przyborów silikonowych lub drewnianych, aby nie uszkodzić powierzchni blachy spód odporny na zarysowania i działanie kwasów
Wyróżnione1
Forma posiada specjalne wyżłobienia dookoła, które zapobiegają wylewaniu się ciasta, dzięki czemu mamy pewność że nasz wypiek zawsze będzie udany. Forma została wyposażona w pokrywę, która ułatwia przechowywanie i transport. Produkt posiada wygodne zapięcie i wyjmowane dno, dzięki czemu wykładanie ciasta jest bardzo proste.
Wyróżnione2
Gładka, emaliowana powierzchnia jest odporna na wszelkie zarysowania, dzięki czemu ciasto można kroić i podawać bezpośrednio na podstawie formy.
Wykonanie
powłoka nieprzywierająca powłoka nieprzywierająca powłoka nieprzywierająca
Wymiary
28 x 18 x 6 cm 39,5 x 27,5 x 8 cm 28 x 6,5 cm
W zestawie
pokrywa
Funkcje dodatkowe
Równomierne nagrzewanie się formy doskonałe przewodzenie ciepła
Kolor
srebrny czarny czarny
Średnica
28 cm
Pokrywka
NIE TAK NIE
Rodzaj formy
prostokątna prostokątna okrągła
Temperatura maksymalna
230 230 230
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0