• -20,00 zł
  • Zniżka 20,00 zł
WUNDERFORM Kwadratowa forma do pieczenia SQ

Ciężkie, zarysowane i pordzewiałe blachy do pieczenia mogą zniechęcać do robienia wypieków. Silikonowe foremki są praktyczniejsze, jednak mogą się odkształcać. Również ciasta często nie zachowują w nich apetycznej i estetycznej formy. Przedstawiamy sposób na idealne wypieki, czyli rewelacyjną foremkę silikonową WUNDERFORM SQ.


Cena specjalna: -20 zł

WUNDERFORM Kwadratowa forma do pieczenia SQ

Model: C1202011

79,99 zł 99,99 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: 12,90zł

Polsat Box

Składana silikonowa forma do pieczenia

Składana silikonowa forma do pieczenia marki COOX to rewolucja w pieczeniu. Ma usztywnione brzegi, więc w odróżnieniu od innych form silikonowych zawsze zachowuje swój kształt. Trzyma również kształt wypieków, które rosną w górę, a nie na boki, więc mają piękną formę.

Zdeformowane i rozrośnięte na boki ciasta oraz odkształcone foremki to przeszłość! Z silikonową formą do pieczenia COOX każdy wypiek jest idealny. Praktyczna budowa w kształcie pudełka oraz wzmocnienie metalem boków w środku sprawia, że ciasto zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Składana foremka

Składana foremka została zaprojektowana z pomysłem. Innowacyjne wykonanie oparte zostało na opatentowanym rozwiązaniu rozkładanej foremki z usztywnionymi bokami.

Silikonowa forma rozkłada się na płasko, co znacznie upraszcza wyjmowanie wypieków oraz przechowywanie. Po wysuszeniu wystarczy formę złożyć jak pudełko i schować na płasko w szufladzie. Bardzo oszczędza to miejsce w szafkach kuchennych.

Łatwe wyjmowanie wypieków

Nie potrzeba nic skrobać i obawiać się zarysowania, ani podważać wypieków nożem czy ich wycinać, żeby je wyciągnąć. Do foremki nic nie przywiera, nie trzeba smarować jej tłuszczem lub wykładać papierem do pieczenia. Wystarczy poczekać aż ciasto ostygnie, rozpiąć boki i wyjąć wypieki.

Dzięki usztywnieniu również przenoszenie foremki do i z piekarnika jest łatwe, pewne i bezpieczne. Forma do pieczenia jest wytrzymała na skrajne temperatury od - 40 do +230°C. Można z niej korzystać w piekarniku i mikrofalówce, ale też myć w zmywarce. Zwykle jednak wystarczy bieżąca woda. Po rozłożeniu ewentualne pozostałości można też łatwo usunąć ściereczką. Koniec z niehigienicznymi lub zardzewiałymi zakamarkami!

Kwadratowa forma do wypieków

Forma Coox jest trwała i praktyczna. Kwadratowa foremka to idealne rozwiązanie do pieczenia arkuszy ciast, ciastek oraz do zapiekanek. Wypieki na ciepło można po rozpięciu formy podawać od razu. Praktyczna wysokość foremki 6,5 cm sprawia, że warstwowe zapiekanki czy lasagne można przygotować bez problemu. Dzięki temu forma do pieczenia Coox może być używana zamiast ciężkiego, żaroodpornego naczynia do zapiekania.

WUNDERFORM SQ – silikonowa forma nie zawiera BPA, czyli Bisfenolu A, chemicznego związku organicznego z grupy fenoli, używanego zwykle do produkcji naczyń z tworzyw sztucznych. Wymiary formy to 19x18x6,5 cm, a objętość wynosi około 2,2 litra. Jest to idealna składana foremka do pieczenia dla jednego gospodarstwa domowego. Warto stawiać na innowacyjne rozwiązania, które znacznie ułatwiają pieczenie oraz przechowywanie naczyń.

Szczegóły produktu

C1202011

Specyfikacja

Wysokość: 6,5 cm
Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: 10 lat gwarancji
nie wymaga natłuszczania
nie zawiera BPA
składana na płasko
usztywnione brzegi
Wykonanie: silikon
Wymiary: 19x18x6,5 cm
Pojemność [l]: 2,2 l
Temperatura pracy [C]: od -40 do + 230 °C
Rodzaj formy: do ciasta
do lasagne
do zapiekanek
kwadratowa
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
WUNDERFORM Kwadratowa forma do pieczenia SQ WUNDERFORM Kwadratowa forma do pieczenia SQ DR.OETKER Tortownica 20x6,5cm Back-Freude Classic Tortownica 20x6,5cm BackFreude Classic DR.OETKER Tortownica 18x8 cm, Retro Tortownica 18x8 cm, Retro
Dostępność
Cena
99,99 zł 79,99 zł
59,99 zł
59,99 zł
Opis

Ciężkie, zarysowane i pordzewiałe blachy do pieczenia mogą zniechęcać do robienia wypieków. Silikonowe foremki są praktyczniejsze, jednak mogą się odkształcać. Również ciasta często nie zachowują w nich apetycznej i estetycznej formy. Przedstawiamy sposób na idealne wypieki, czyli rewelacyjną foremkę silikonową WUNDERFORM SQ.

Forma do pieczenia od DR.OETKER z powłoką nieprzywierającą o wymiarach Ø20x6 cm. Jest odporna na działanie temperatury do 230 stopni. Produkt został wykonany w Niemczech i posiada 5-letnią gwarancję.

Tortownica marki DR.OETKER przeznaczona jest do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Przydaje się podczas przygotowywania wszelkich ciast i deserów.

Wysokość
6,5 cm 6,5 cm 8 cm
Możliwość mycia w zmywarce
TAK NIE NIE
Dodatkowe informacje
składana na płasko Praktyczna klamra doskonałe przewodzenie ciepła
Wyróżnione1
Nie zawiera BPA Optymalne przewodzenie ciepła zapewnia równomierne zarumienienie i rezultaty pieczenia. Dzięki wyjątkowo wysokiej krawędzi można bez problemu upiec ciasta wielowarstwowe
Wyróżnione2
10 lat gwarancji
Wyróżnione3
Nie wymaga natłuszczania
Wykonanie
silikon powłoka nieprzywierająca powierzchnia wzmocniona ceramiką
Wymiary
19x18x6,5 cm 20 x 6,5 cm 18 x 8 cm
Pojemność [l]
2,2 l 1,44 l
Kolor
czarny
Temperatura pracy [C]
od -40 do + 230 °C
Średnica
20 cm 18 cm
Pokrywka
NIE NIE
Rodzaj formy
do lasagne okrągła okrągła
Temperatura maksymalna
230 230
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
TAK
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0