Tortownica 20 cm PURE

Tortownica marki ZENKER została wykonana w taki sposób, by zapewnić równomierne ogrzewanie się naczynia. Powłoka blachy ILAG zapobiega przywieraniu ciasta do formy. Dodatkowo podstawę można wykorzystać do podawania ciasta.


Tortownica 20 cm PURE

Model: Z3962

49,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Przepyszne torty z kremem, okrągłe serniki na ciepło i zimno, ciasta z owocami lub słodką polewą to niezastąpione przysmaki każdych urodzin, świąt ale również wszelkich uroczystości . Nie tylko przepysznie smakują, ale i cieszą apetycznym wyglądem i pięknie dekorują stół. Do ich przygotowania niezbędna będzie tortownica.

Tortownica marki ZENKER niemieckiej firmy Fackelmann została wykonana w taki sposób, by zapewnić równomierne ogrzewanie się naczynia, odpinana obręcz i wyjmowane dno ułatwi wyjęcie ciasta i podanie jej na paterze. Powłoka ILAG blachy sprawi, że ciasto nie będzie przywierać. Maksymalna dopuszczalna temperatura wynosi 230º C.

Szczegóły produktu

Z3962

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Dodatkowe informacje: Maksymalna dopuszczalna temperatura wynosi 230º C
odpinana obręcz
wyjmowane dno
Wymiary: średnica 20 cm
Rodzaj formy: do ciasta
okrągła
tortownica

Szybkie porównanie

Produkt
Tortownica 20 cm PURE Tortownica 20 cm PURE ZENKER Forma do pizzy perforowana 32 cm ZENKER Forma do pizzy perforowana 32 cm ZENKER Foremki małe do tarty 10 cm Black Metallic ZENKER Foremki małe do tarty 10 cm Black Metallic
Dostępność
Cena
49,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis

Tortownica marki ZENKER została wykonana w taki sposób, by zapewnić równomierne ogrzewanie się naczynia. Powłoka blachy ILAG zapobiega przywieraniu ciasta do formy. Dodatkowo podstawę można wykorzystać do podawania ciasta.

Perforowana forma do pizzy o średnicy 32 cm. Forma pokryta jest powłoką Teflon Classic. Dzięki perforacji termicznej pozwala na uzyskanie wyjątkowo chrupiącej pizzy. Powłoka zapobiega przywieraniu i ułatwia wyciąganie pizzy z formy.

wymiary: śr.32cmx1,5cm

Zestaw 6 małych foremek do tarty. Każda foremka ma średnicę 10 cm. Pokryte są nieprzywieralną powłoką Teflon Classic. Foremek można używać w piekarniku do 230 stopni Celsjusza.

Wysokość
1,5 cm 1,9 cm
Możliwość mycia w zmywarce
NIE NIE NIE
Dodatkowe informacje
Maksymalna dopuszczalna temperatura wynosi 230º C Powłoka zapobiega przywieraniu i ułatwia wyciąganie pizzy z formy. łatwe czyszczenie ręczne
Wyróżnione1
Teflonowa forma do pizzy 6 nieprzywierających małych form do tarty idealne do pojedynczych tart owocowych lub deserów.
Wyróżnione2
Wyjątkowo chrupiąca pizza
Wyróżnione3
Odporna na wysokie temperatury
Wykonanie
teflon powłoka nieprzywierająca
Wymiary
średnica 20 cm średnicy 32 cm
W zestawie
6 małych foremek do tarty
Kolor
czarny czarny
Średnica
10 cm
Pokrywka
NIE
Rodzaj formy
okrągła do pizzy okrągła
Temperatura maksymalna
230
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!