Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150

Dzięki frytkownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw garnków i patelni Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA od 100 zł i Wysyłka w 48hMini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150

Model: BH/9150

379,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 38.00zł
Newsletter

Mini frytkownica beztłuszczowa Black Rose Collection BH/9150

Wysokokaloryczny, niezdrowy, gorący i pryskający olej to coś, co kojarzy się z przygotowaniem frytek. Jest wielu ich miłośników, jednak jeśli przy okazji lubią zdrowe jedzenie, trochę się to już wyklucza. Jak połączyć jedno z drugim, jak przygotować zdrowe fast foody i czy to jest możliwe? Odpowiedź brzmi tak! To możliwe dzięki sprytnemu i prostemu w obsłudze urządzeniu jakim jest frytkownica beztłuszczowa Black Rose RH.

Zdrowy fast food jak go przygotować

Zdrowa frytkownica beztłuszczowa pozwala na przygotowanie złocistych frytek lub chrupiących skrzydełek bez tłuszczu, ewentualnie z jego niewielką ilością, przy wykorzystaniu gorącego powietrza. Dzięki temu potrawy nie są smażone w głębokim oleju, dlatego nie są niezdrowe i kaloryczne Jest to także świetna alternatywa dla zwykłego piekarnika, który pobiera więcej prądu i nagrzewa się dłużej, również przygotowanie potraw wymaga więcej czasu.

Jak działa i co to jest frytkownica beztłuszczowa?

Do obróbki termicznej potraw używany jest obieg gorącego powietrza. Odpowiednia cyrkulacja umożliwia szybkie nagrzanie frytkownicy, a także równomierne rozprowadzenie ciepła. Frytkownica na gorące powietrze może piec nawet w temperaturze 200 stopni. Tłuszcz nie jest w ogóle potrzebny, małą ilość można dodać dla chrupkości potraw. Założeniem jest ograniczenie użycia tłuszczu do 80%, dlatego jest to zdrowa frytkownica do przygotowania zdrowego fast foodu.

Jak wybrać frytkownicę beztłuszczową

Na co zwrócić uwagę przy wyborze frytkownicy beztłuszczowej? Frytkownice na gorące powietrze oferują różny zakres temperatur i moc. Wyższe parametry to więcej możliwości. Warto zwrócić uwagę na wielkość, czyli pojemność kosza i czy powłoka jest nieprzywierająca. Atutem będzie dodatkowa patelnia i automatyczne programy do ugotowanie różnych potraw. Wyświetlacz oraz dzwonek i prosta obsługa ułatwiają gotowanie. Beztłuszczowa frytkownica to idealny sposób, żeby przyrządzić zdrowy fast food, wbrew nazwie nie tylko frytki, ale większości potraw, mięs, ryb, warzyw i ciast, które piecze się w piekarniku. Jaką frytkownicę beztłuszczową wybrać Jaka frytkownica do smażenia bez tłuszczu będzie najlepsza? Beztłuszczowa frytkownica Berlinger Haus umożliwi przygotowanie chrupiących potraw tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu niż podczas tradycyjnego smażenia. Jest to idealne rozwiązanie polecane dla fanów zdrowego odżywiania. Zaletą jest elegancki i stylowy design, ta frytkownica to świetny element wyposażenia kuchni. Czarny kolor w połączeniu z łososiową rączką wygląda wyjątkowo dobrze.

Szczegóły produktu

BH/9150

Specyfikacja

Moc [W]: 1000 W
W zestawie: 1 pojemnik,1 patelnia
Funkcje dodatkowe: Zakres temperatury: 80–200 stopni Cochrona przed przegrzaniemwbudowany timer 30 min. , antypoślizgowe nóżki, zdrowy sposób gotowania bez oleju lub tłuszczu.
Pojemność [l]: 1,6 l

Szybkie porównanie

Produkt
Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Silver Collection BH/9149 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Silver Collection BH/9149 Frytownica 3,5 l EcoFrit Light FG94 Frytownica 3,5 l EcoFrit Light FG94
Dostępność
Cena
379,99 zł
379,99 zł
379,99 zł
Opis

Dzięki frytkownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw garnków i patelni Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA od 100 zł i Wysyłka w 48h


Dzięki frytownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA i Wysyłka w 48h


Waga netto
4,9 kg
Dodatkowe informacje
łatwa w czyszczeniu
Wykonanie
tworzywo sztuczne i stal nierdzewna
Moc [W]
1000 W 1000 W 1400 W
Zasilanie
sieciowe
Wymiary
25,5x35x30,5 cm
W zestawie
1 pojemnik,1 patelnia 1 pojemnik, 1 patelnia
Funkcje dodatkowe
Zakres temperatury: 80–200 stopni Cochrona przed przegrzaniemwbudowany timer 30 min. , antypoślizgowe nóżki, zdrowy sposób gotowania bez oleju lub tłuszczu. Wbudowany timer 30 min,ochrona przed przegrzaniem
Pojemność [l]
1,6 l 3,2 l 3,5 l
Maks. obciążenie
N/A
Funkcje
pieczenie
Kolor
biały
Nóżki antypoślizgowe
TAK
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0