Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150

Dzięki frytkownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw garnków i patelni Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA od 100 zł i Wysyłka w 48hMini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150

Model: BH/9150

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Podobne produkty

Dzień Dziecka

Mini frytkownica beztłuszczowa Black Rose Collection BH/9150

Wysokokaloryczny, niezdrowy, gorący i pryskający olej to coś, co kojarzy się z przygotowaniem frytek. Jest wielu ich miłośników, jednak jeśli przy okazji lubią zdrowe jedzenie, trochę się to już wyklucza. Jak połączyć jedno z drugim, jak przygotować zdrowe fast foody i czy to jest możliwe? Odpowiedź brzmi tak! To możliwe dzięki sprytnemu i prostemu w obsłudze urządzeniu jakim jest frytkownica beztłuszczowa Black Rose RH.

Zdrowy fast food jak go przygotować

Zdrowa frytkownica beztłuszczowa pozwala na przygotowanie złocistych frytek lub chrupiących skrzydełek bez tłuszczu, ewentualnie z jego niewielką ilością, przy wykorzystaniu gorącego powietrza. Dzięki temu potrawy nie są smażone w głębokim oleju, dlatego nie są niezdrowe i kaloryczne Jest to także świetna alternatywa dla zwykłego piekarnika, który pobiera więcej prądu i nagrzewa się dłużej, również przygotowanie potraw wymaga więcej czasu.

Jak działa i co to jest frytkownica beztłuszczowa?

Do obróbki termicznej potraw używany jest obieg gorącego powietrza. Odpowiednia cyrkulacja umożliwia szybkie nagrzanie frytkownicy, a także równomierne rozprowadzenie ciepła. Frytkownica na gorące powietrze może piec nawet w temperaturze 200 stopni. Tłuszcz nie jest w ogóle potrzebny, małą ilość można dodać dla chrupkości potraw. Założeniem jest ograniczenie użycia tłuszczu do 80%, dlatego jest to zdrowa frytkownica do przygotowania zdrowego fast foodu.

Jak wybrać frytkownicę beztłuszczową

Na co zwrócić uwagę przy wyborze frytkownicy beztłuszczowej? Frytkownice na gorące powietrze oferują różny zakres temperatur i moc. Wyższe parametry to więcej możliwości. Warto zwrócić uwagę na wielkość, czyli pojemność kosza i czy powłoka jest nieprzywierająca. Atutem będzie dodatkowa patelnia i automatyczne programy do ugotowanie różnych potraw. Wyświetlacz oraz dzwonek i prosta obsługa ułatwiają gotowanie. Beztłuszczowa frytkownica to idealny sposób, żeby przyrządzić zdrowy fast food, wbrew nazwie nie tylko frytki, ale większości potraw, mięs, ryb, warzyw i ciast, które piecze się w piekarniku. Jaką frytkownicę beztłuszczową wybrać Jaka frytkownica do smażenia bez tłuszczu będzie najlepsza? Beztłuszczowa frytkownica Berlinger Haus umożliwi przygotowanie chrupiących potraw tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu niż podczas tradycyjnego smażenia. Jest to idealne rozwiązanie polecane dla fanów zdrowego odżywiania. Zaletą jest elegancki i stylowy design, ta frytkownica to świetny element wyposażenia kuchni. Czarny kolor w połączeniu z łososiową rączką wygląda wyjątkowo dobrze.

Szczegóły produktu

BH/9150

Specyfikacja

Moc [W]: 1000 W
W zestawie: 1 pojemnik,1 patelnia
Funkcje dodatkowe: Zakres temperatury: 80–200 stopni Cochrona przed przegrzaniemwbudowany timer 30 min. , antypoślizgowe nóżki, zdrowy sposób gotowania bez oleju lub tłuszczu.
Pojemność [l]: 1,6 l

Szybkie porównanie

Produkt
Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Rose Collection BH/9150 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Silver Collection BH/9149 Mini frytkownica beztłuszczowa, Black Silver Collection BH/9149 ARIETE Frytkownica beztłuszczowa Frytkownica beztłuszczowa Air Fryer czarny
Dostępność
Cena
379,99 zł
379,99 zł
399,99 zł
Opis

Dzięki frytkownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw garnków i patelni Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA od 100 zł i Wysyłka w 48h


Dzięki frytownicy Berlinger Haus przygotujesz chrupiące potrawy tylko za pomocą gorącego powietrza. Urządzenie pozwala na wykorzystanie o 80% mniej tłuszczu, niż podczas tradycyjnego smażenia. Urządzenie polecane dla fanów zdrowego odżywiania!


Zobacz również zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus

DARMOWA DOSTAWA i Wysyłka w 48h


Frytkownica beztłuszczowa Air Fryer marki Ariete o mocy 1300W pracuje w zakresie temperatur 80-200 stopni, to urządzenie nowej generacji, które pozwala na przygotowanie zdrowszych odpowiedników ulubionych, głęboko smażonych posiłków. Urządzenie zostało wyposażone w misę z nieprzywierającą powłoką o pojemności 2,6 l, panel sterowania LCD i 7 programów smażenia. Frytownica jest w pełni bezpieczna, posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i antypoślizgowe nóżki. Prosta w obsłudze dla użytkownika i banalna w utrzymaniu czystości. W zestawie znajduje się książeczka z przepisami

Dlaczego warto?

  • Nie rezygnuj z ulubionych przekąsek - wystarczy jedna łyżeczka tłuszczu!
  • Wysoka wydajność czyli ekspresowe przygotowywanie posiłków
  • Prosta obsługa przyjazna użytkownikowi - 7 trybów pracy i wyświetlacz LCD
  • W zestawie książeczka z przepisami!
Moc [W]
1000 W 1000 W 1300 W
W zestawie
1 pojemnik,1 patelnia 1 pojemnik, 1 patelnia odpinany koszyk, książeczka z przepisami
Funkcje dodatkowe
Zakres temperatury: 80–200 stopni Cochrona przed przegrzaniemwbudowany timer 30 min. , antypoślizgowe nóżki, zdrowy sposób gotowania bez oleju lub tłuszczu. Wbudowany timer 30 min,ochrona przed przegrzaniem
Pojemność [l]
1,6 l 3,2 l 2,6 l
Funkcje
timer 1-60 ', termostat 80 -200 º C
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0