Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik
Najedź kursorem na obraz
Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik

Starlyf Fast Heater - przenośny grzejnik

VHGVACIND0317

Fast Heater to nowoczesny przenośny grzejnik. Kompaktowe urządzenie nie tylko efektywnie ogrzeje pomieszczenie, ale także pozwoli na zaoszczędzenie rachunków za prąd wynikających z grzania całego domu.

  • Przenośny grzejnik o niewielkich wymiarach

  • Efektywnie ogrzewa powierzchnię nawet do 23 m²

  • Kompaktowe i lekkie urządzenie

  • 400 W

Więcej szczegółów

Cena 139,99 zł

Produkt jest dostępny

Więcej informacji

Fast Heater to nowoczesne, przenośne urządzenie, za pomocą którego efektywnie ogrzejesz wybrane przez siebie pomieszczenie o maksymalnej powierzchni 23 m². Grzejnik jest idealnym rozwiązaniem, kiedy zależy Ci na oszczędzaniu pieniędzy na ogrzewaniu całego domu.

Fast Heater umożliwia ogrzewanie wybranego przez Ciebie pomieszczenia – np. tego, w którym aktualnie przebywasz, lub spędzasz najwięcej czasu.  Dzięki przenośnemu grzejnikowi, raz na zawsze pożegnasz zimne stopy, czy dłonie – grzejnik możesz podłączyć do kontaktu w wybranym miejscu np.  blisko stóp i je skutecznie ogrzać.

Urządzenie jest bezprzewodowe. Fast heater należy jedynie wpiąć w kontakt.

Urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w biurze, kiedy chcesz się ogrzać, jak i np. altanie na działce, która nie jest ogrzewana centralnie, garażu oraz wielu innych przestrzeniach. Grzejnik jest niewielkich rozmiarów, dlatego bez problemu przeniesiesz je w dowolnie wybrane miejsce. Fast Heater wykorzystuje technologię termoceramiczną, co sprawia, że jest zdecydowanie bardziej efektywny, niż dużo większe urządzenia.

Fast Heater wyposażony został w automatyczny włącznik i wyłącznik czasu, dlatego możesz nastawić grzejnik na dowolnie wybrany czas i położyć się spać – Fast Heater wyłączy się, kiedy Ty smacznie śpisz. W przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu, grzejnik jest wyjątkowo cichy, dlatego, nie odczujesz jego obecności.

Przenośny grzejnik idealnie sprawdzi się na wyjazdy, ze względu na łatwość użycia oraz niewielkie wymiary.

 

 

Parametry:

  •     400 W

  •     Technologia termoceramiczna

  •     Może ogrzać powierzchnię do 23 m²Informujemy, że produkt będzie dostępny od 30.06

Opinie
Napisz opinię

Napisz opinię