Grip X Pert Plus - zestaw kluczy warsztatowych
Najedź kursorem na obraz
Grip X Pert Plus - zestaw kluczy warsztatowych Grip X Pert Plus - zestaw kluczy warsztatowych Grip X Pert Plus - zestaw kluczy warsztatowych

Grip X Pert Plus - zestaw kluczy warsztatowych

00137AGXPB

Grip X Pert Plus to zestaw uniwersalnych kluczy warsztatowych, z którymi poradzisz sobie z większością prac w warsztacie, ogrodzie czy napraw hydraulicznych.

  • uniwersalne klucze warsztatowe

  • aż trzy punkty nacisku na śrubę, nakrętkę, wkręty

  • poradzą sobie ze śrubami o średnicy od 8 do 32 mm

Więcej szczegółów

Cena 119,90 zł

Więcej informacji

Grip X Pert Plus to zestaw narzędzi opracowany z myślą o wszystkich tych, którzy w swojej pracy potrzebują produktów najwyższej jakości. Wykonane zostały z wytrzymałej stali węglowej, co gwarantuje, że posłużą Ci przez długi okres.

Klucze Grip X Pert Plus sprawdzą się przy każdym rodzaju prac w warsztacie, w domu, w ogrodzie. Bez problemu przykręcisz i odkręcisz śruby, nakrętki czy wkręty. Klucze posiadają możliwość regulacji średnicy, w zakresie od 8 do 32 mm. Dzięki temu, nie będziesz potrzebował innych zestawów narzędzi, które potrafią się zgubić w momencie kiedy są najbardziej potrzebne.

Grip X Pert Plus mają wygodną i ergonomiczną rączkę, co sprawia że praca nimi to czysta przyjemność. Posiadają również unikatowy system zacisku w 3 miejscach, przez co masz pewność że klucz nie ześlizgnie się w trakcie pracy, a Ty nie będziesz musiał używać dużo siły podczas pracy. W zestawie znajduje się również przedłużenie rękojeści, które sprawdzi się w sytuacji, kiedy potrzebujesz dotrzeć do trudniejszych miejsc lub musisz użyć większej siły nacisku.

W zestawie:

- mniejszy klucz o średnicy 8-22 mm

- większy klucz o średnicy 24-32 mm

- przedłużenie rękojeści

Opinie
Napisz opinię

Napisz opinię