Home Vero grill elektryczny

Mało kto nie lubi grillowanej kiełbasy i mięsa. Nie każdy jednak lubi tradycyjne grillowanie z płomieniami i dymem. Nie każdy też ma możliwość grillowania na dworze. Na to wszystko jest jedno rozwiązanie – nowy, rewelacyjny, domowy grill elektryczny Home Vero Five Star Grill.


Home Vero Five Star grill elektryczny

Model: FSG

399,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 40.00zł

Home Vero Five Star to jedyny w swoim rodzaju, wielofunkcyjny grill elektryczny dla smakoszy. To odpowiedź na wszystkie kulinarne pragnienia przez cały rok. Przyrządza wykwintne potrawy, i zapewnia wyjątkowe doznania dla smakoszy prosto do domu! Z tym grillem niemal wszystko jest możliwe.

Unikalna
konstrukcja

Home Vero Five Star ma unikalną konstrukcję, która łączy 2 oddzielne powierzchnie grillowe w jedną. To nie wszystko. Funkcja grilla kontaktowego, dodatkowej powierzchni grillowej, umożliwia przygotowanie wspaniałych i złożonych posiłków dla dużej rodziny oraz gości. Można zwiększyć rozmiar grilla o prawie 50 %, po prostu go rozkładając.

Nieprzywierająca
powłoka

Grill elektryczny ma powierzchnię, do której nic nie przywiera, nie rozpada się i nie przypala. Potrawy zachowują swój kształt. Precyzyjny termostat sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni grilla. Czyszczenie powłoki zapobiegającej przywieraniu z technologią Cleanheat jest bardzo proste, wystarczy przetrzeć, żeby była czysta.

Wszechstronny grill domowy

Dzięki swojej wszechstronności, grill elektryczny Five Star przygotuje niemal wszystko, od wykwintnych mięs, ryb i warzyw, po pizzę, hamburgery, zapiekanki, naleśniki, i ciasta. Można przyrządzić między innymi:

  • kotlety jagnięce,
  • marynowane skrzydełka z kurczaka,
  • soczyste steki wołowe,
  • medaliony wieprzowe,
  • szaszłyki,
  • kuchnię azjatycką.

Odprowadzanie
tłuszczu

Specjalny kształt i unikalna powierzchnia grilla gwarantują, że cały dodatkowy olej i nadmiar tłuszczu powstałego podczas grillowania, automatycznie gromadzą się w ociekaczu, zamiast mieszać się z jedzeniem i szkodzić zdrowiu. Funkcja odprowadzania nadmiaru tłuszczu sprawia, że usuwając go z jedzenia, można gotować zdrowiej, niskokalorycznie i smacznie.

Smaczniej i zdrowo

Dzięki Home Vero Five Star Grill, posiłki będą szybsze i łatwiejsze w przygotowaniu, zdrowsze, smaczniejsze i przede wszystkim soczyste oraz przepyszne! To nie wszystko W tym grillu elektrycznym można łatwo przygotować i zapiec potrawy w naczyniu żaroodpornym, oszczędzając czas i pieniądze na nagrzewanie piekarnika.

Home Vero
Five Star Grill 

Mało kto nie lubi grillowanej kiełbasy i mięsa. Nie każdy jednak lubi tradycyjne grillowanie z płomieniami i dymem. Nie każdy też ma możliwość grillowania na dworze. Na to wszystko jest jedno rozwiązanie – nowy, rewelacyjny, domowy grill elektryczny Home Vero Five Star Grill.

Szczegóły produktu

FSG

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: dwie oddzielne powierzchnie grilla
nieprzywierająca powłoka
Moc [W]: 2000 W
Odprowadzanie tłuszczu: TAK
Pokrywka: TAK
Termostat: tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.