• Obecnie brak na stanie
Bioscaling żel antybakteryjny do zębów

Bioscaling marki Dr. Martin Schwarz to żel stomatologiczny przeznaczony do domowego i bezbolesnego usuwania płytki nazębnej. Jest bardzo prosty w użyciu i całkowicie bezpieczny zarówno dla zębów jak i szkliwa. To żel antybakteryjny, który wykazuje silne właściwości dezynfekujące. Usuwa nie tylko bakterie, ale również wirusy i grzyby z jamy ustnej, zapobiegając infekcjom. Bioscaling może być stosowany z nakładkami na zęby lub na szczoteczce w połączeniu z pastą do zębów lub bez.

 • Polecany przez higienistki i stomatologów
 • 100% bezpieczny dla zębów i szkliwa
 • Idealny do samodzielnej higienizacji zębów
 • Wysoce skuteczny
 • Usuwa nagromadzoną płytkę nazębną
 • Zapobiega infekcjom i powstawaniu biofilmu
 • Wydłuża efekt wybielania zębów 

Bioscaling żel antybakteryjny do zębów

Model: DRMSB

119,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Częste picie herbaty, kawy, palenie papierosów i spożywanie silnie barwiących posiłków może sprawić, że kolor zębów będzie znacząco odbiegał od naturalnego. Dodatkowo, nieprawidłowa higiena jamy ustnej oraz bakterie i wirusy, które gromadzą się na płytce nazębnej prowadzą do wielu dolegliwości takich jak: zapalenie dziąseł, przyzębia, opryszczkowe zapalenie jamy ustnej czy afty. Dlatego tak ważne jest systematyczne zapobieganie odkładaniu się płytki nazębnej. Żel stomatologiczny Bioscaling to prosty, bezinwazyjny i w 100% bezpieczny sposób na nawracające infekcje jamy ustnej.

Żel antybakteryjny do zębów polecany przez stomatologów

Bioscaling marki Dr. Martin Schwarz to skuteczny żel antybakteryjny do samodzielnego usuwania płytki nazębnej, a także bakterii i wirusów z jamy ustnej. Jest rekomendowany przez higienistki i stomatologów jako preparat do domowej higienizacji zębów. Bioscaling wykazuje wysoką skuteczność – już pierwsza sesja z wykorzystaniem żelu stomatologicznego usuwa płytkę nazębną i zapewnia uczucie świeżości. Może być używany z nakładkami do zębów lub na szczoteczce z pastą do zębów w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Jak wykonać higienizację zębów w domu?

Stosowanie preparatu jest bardzo proste, bezbolesne i bezinwazyjne. Już 30 min metodą nakładkową wystarczą, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Aplikowanie żelu antybakteryjnego Bioscaling można przeprowadzać co 3-4 dni w 12-14 dniowym cyklu. W przypadku stosowania na szczoteczce do zębów zaleca się używać co 1-2 dni (tylko raz dziennie) przez 14 dni, nie częściej niż 5 razy w tygodniu. Szczotkowanie powinno trwać co najmniej 2-5 min. Systematyczne używanie żelu stomatologicznego do zębów zapewnia prawidłową higienę jamy ustnej, świeży oddech i zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej.

Wysoce wydajny żel stomatologiczny dla każdego

W zestawie znajdują się 2 strzykawki o łącznej pojemności 10 ml. Ta ilość jest idealna, aby przeprowadzić nawet:

 • 10 sesji usuwania płytki nazębnej z dwóch łuków zębowych z wykorzystaniem metody nakładkowej lub 
 • 25 sesji z użyciem szczoteczki do zębów. 

Żel antybakteryjny Bioscaling jest doskonale skondensowany, co znacznie ułatwia aplikację. Jego antyseptyczne właściwości i miętowy smak zapewniają uczucie czystości i świeżości już po pierwszym użyciu. Bioscaling jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które piją dużo kawy i herbaty, palących papierosy, a także tych, którzy mają zęby podatne na odkładanie się kamienia nazębnego.

Dodatkowe informacje:

 • Produkt wegański
 • Nietestowany na zwierzętach
 • Bez GMO

Zestaw:

 • 2 x 5 ml strzykawki z żelem antybakteryjnym Bioscaling 

Szczegóły produktu

DRMSB

Szybkie porównanie

Produkt
Bioscaling żel antybakteryjny do zębów Bioscaling żel antybakteryjny do zębów ION-Sei etui podróżnicze TRAVEL POUCH ION-Sei etui podróżnicze TRAVEL POUCH
Dostępność
Cena
119,99 zł
139,99 zł
Dodatkowe informacje
czyścić wilgotną wyciśniętą ściereczką, następnie wytrzeć suchą szmatką aby nie powstały plamy
Wykonanie
materiał zewnętrzny: poliuretanwewnętrzna podszewka: poliester
Wymiary
4x10x24 cm
Funkcje
nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ani wysokiej temperatury
Waga
0,114

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP