Irygator BOOTS 2
Irygator do zębów Evorei Boost 2Evorei Boost 2 to irygator stworzony zgodnie z zaleceniami dentystów i stomatologów. Urządzenie dokładnie usuwa płytkę nazębną, resztki pokarmów oraz luźny kamień nazębny.

Irygator BOOTS 2

Model: EVO-HIG-IR002

249,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 249,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Kompleksowa higiena jamy ustnej

Kompleksowa higiena jamy ustnej nie kończy się na szczotkowaniu zębów. Według dentystów i stomatologów mycie zębów oraz używanie nici dentystycznych jest dziś niewystarczające. Kluczowe jest codzienne czyszczenie miejsc trudnodostępnych. Dokładne dotarcie do przestrzeni międzyzębowych, usuwanie płytki nazębnej i kamienia oraz poprawę kondycji wrażliwych dziąseł zapewni Ci irygator Boost2

4 wymienne końcówki

4 klasyczne końcówki do irygacji zębów służą do oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych, szczelin oraz kieszonek poddziąsłowych. Klasyczna końcówka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji w trudno dostępnych miejscach.Końcówki posiadają dwa kolory uszczelek (czarny i szary), co ułatwia ich rozróżnianie i umożliwia użytkowanie irygatora przez kilka osób.

360°

Obrotowy pierścień regulacji na wygodnym uchwycie umożliwia zmianę kierunku strumienia wody o 360° w obu kierunkach co ułatwia dotarcie do każdej przestrzeni międzyzębowej.

Profesjonalna opieka

Evorei Boost 2 to irygator stworzony zgodnie z zaleceniami dentystów i stomatologów. Urządzenie dokładnie usuwa płytkę nazębną, resztki pokarmów oraz luźny kamień nazębny.

Timer

Proces czyszczenia zębów możesz przerwać w dowolnym momencie. Użyj przycisku on/off na podstawie irygatora lub przycisku pauzy na uchwycie. Dodatkowo irygator ma wbudowany timer i automatycznie wyłącza się po upływie 150 sekund działania.

Zrób to po swojemu

Krwawienie dziąseł, aparat ortodontyczny, mosty, implanty czy jedzenie po prostu utyka Ci pomiędzy zębami? Powodów, aby sięgnąć po irygator dentystyczny, jest wiele. Irygator Evorei Boost 2 jest idealnym narzędziem do poprawienia kondycji jamy ustnej. A co najważniejsze ma 5-stopniowy zakres regulacji ciśnienia wody – od delikatnego 20 psi, aż po mocny strumień 100 psi. Możesz więc łatwo dostosować go do swoich preferencji.

Poprawia kondycję dziąseł

Wrażliwe i krwawiące dziąsła oraz zapalenie dziąseł mogą doprowadzić nawet do utraty zębów. Irygator Boost 2 to świetny sposób na wyczyszczenie problematycznych miejsc bez bólu, jaki potrafi sprawić nić dentystyczna. Delikatny strumień wody potrafi także polepszyć kondycję dziąseł, a w konsekwencji zapobiegać chorobom przyzębia.

IPX7

Wodoszczelna konstrukcja irygatora umożliwia łatwe stosowanie go w łazience i innych wilgotnych pomieszczeniach.

Wygodne etui

Bezprzewodowy irygator Evorei Boost 2 jest świetnym urządzeniem przenośnym. Małe rozmiary, które osiąga po złożeniu oraz specjalny schowek na końcówki w pokrywie irygatora zapewniają mu pełną mobilność. Kompaktowe rozmiary, wygodny montaż i demontaż urządzenia oraz stylowe etui umożliwią Ci wzięcie go w podróż służbową lub na wakacje.

Szczegóły produktu

EVO-HIG-IR002

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: ergonomiczny kształt
pulsacja wody 1400 ~ 1800 Impulsów na min.
regulacja końcówki 360°
timer
wodoodporność IPX7
zakres ciśnienia 5 poziomowy
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Moc [W]: 5 W
Zasilanie: akumulator 2000mAh Li
Wymiary: 13,8x10,3x11,9 cm
W zestawie: irygator, 4 wymienne końcówki
Pojemność: 500 ml
Napięcie wyjściowe: DC5V,1A
Czas pracy: n/a
Waga: 0,48 kg

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP