Irygator BOOTS 3
Irygator do zębów Evorei Boost 3Irygator dentystyczny Evorei Boost 3 zapewnia skuteczne utrzymanie higieny jamy ustnej dla całej rodziny. To doskonałe uzupełnienie codziennego mycia zębów.

Irygator BOOTS 3

Model: EVO-HIG-IR003

299,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Nutri Ekstraktor

Kompleksowa higiena jamy ustnej

Szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to duet, który nie wystarcza, aby utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej. Płytka nazębna, kamień, resztki jedzenia i rozwijające się bakterie w przestrzeniach międzyzębowych to poważne zagrożenie dla zdrowia. Dlatego tak ważne jest czyszczenie miejsc trudnodostępnych. Dokładne usunięcie osadów, kamienia, płytki nazębnej i dotarcie do przestrzeni międzyzębowych możliwe jest tylko z irygatorem dentystycznym. Poznaj Evorei Boost 3.

Rodzinny irygator

Irygator dentystyczny Evorei Boost 3 zapewnia skuteczne utrzymanie higieny jamy ustnej dla całej rodziny. To doskonałe uzupełnienie codziennego mycia zębów. Duża pojemność zbiornika wody – aż 600 ml, regulacja ciśnienia wody i włącznik na uchwycie oraz 7 różnych końcówek zapewniają optymalne czyszczenie jamy ustnej.

Profesjonalna ochrona

Mycie zębów nie zapewnia dokładnego usunięcia resztek jedzenia oraz bakterii z obszarów pomiędzy zębami. Strefa czyszczenia nicią dentystyczną jest ograniczona tylko do górnej linii dziąseł. Dlatego dentyści i stomatolodzy zalecają irygację punktową w celu zapewnienia optymalnego oczyszczania jamy ustnej i profilaktyki. Evorei Boost 3 to irygator dentystyczny stworzony z myślą o kompleksowej higienie jamy ustnej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Magnetyczny uchwyt

Magnetyczny uchwyt samoczynnie przywraca rączkę irygatora do jego podstawy, dzięki czemu korzystanie z Boost 3 jest niezwykle wygodne.

Dziąsła w dobrej kondycji

Zdrowe dziąsła to również zdrowe zęby i piękny uśmiech. Nieodpowiednia pielęgnacja dziąseł może mieć poważne konsekwencje dla uzębienia, a nawet prowadzić do utraty poszczególnych zębów. Dlatego też o higienę jamy ustnej należy dbać, zwracając szczególna uwagę na dziąsła. Używając w codziennej higienie naszego irygatora Boost 3, możesz zapobiec wielu chorobom jamy ustnej.

Higiena 5w1

Irygator Evorei Boost 3 posiada aż 7 specjalnych końcówek do czyszczenia.

Antypoślizgowe przyssawki

Irygator stacjonarny Evorei Boost 3 to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny. Nie musisz przejmować się, że bateria się wyładuje – irygator na stałe wpięty jest do źródła zasilania. Obudowa irygatora posiada 4 antypoślizgowe nóżki z przyssawkami, które stabilizują urządzenie.

360°

Z irygatora Evorei Boost 3 korzystaj jeśli: chcesz zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej, Twoje dziąsła krwawią przy nitkowaniu, masz ciasno ułożone zęby, nosisz aparat ortodontyczny lub masz częściową protezę. W magnetycznej rącze irygatora Evorei Boost 3 znajduje się 10-stopniowa regulacja ciśnienia wody, a także obrotowa głowica 360°. Dzięki temu możesz ustawić kierunek i moc ciśnienia wody dokładnie tak, jak lubisz.

Chroni przed paradontozą

Evorei Boost 3 wypłukuje resztki jedzenia i płytkę nazębną pozostające w kieszonkach dziąsłowych po szczotkowaniu, a także oczyszcza przestrzeń wokół aparatów stałych, koron i mostów. Zapewnia maksymalną higienę, ale co ważniejsze – chroni przed gromadzeniem się bakterii. Evorei Boost 3 zapobiega stanom zapalnym dziąseł, które prowadza do paradontozy.

Schowek w pokrywie

Rodzinny irygator Evorei Boost 3 jest doskonałym urządzeniem stacjonarnym. Duża pojemność zbiornika na wodę (600 ml), magnetyczny uchwyt oraz specjalny schowek na końcówki zapewniają wygodę użytkowania dla całej rodziny. Pod pokrywą urządzenia przechowasz końcówki, dzięki czemu zawsze będziesz je mieć pod ręką.

Duży pojemnik na wodę

Irygator Evorei Boost 3 ze względu na pojemność i funkcjonalność jest dedykowany także dla całej rodziny. Większy zbiornik na wodę o pojemności 600 ml wydłuży czas jednego cyklu czyszczenia, co umożliwia skuteczniejsze dotarcie do przestrzeni między zębowych. Zbiornik na wodę posiada widoczną skalę i nie jest zintegrowany z urządzeniem, co ułatwia jego czyszczenie i napełnianie.

IPX7

Wodoszczelna konstrukcja irygatora umożliwia łatwe stosowanie go w łazience i innych wilgotnych pomieszczeniach.

Szczegóły produktu

EVO-HIG-IR003

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: magnetyczny uchwyt, schowek na końcówki
pulsacja wody 1400 ~ 1800 Impulsów na min.
regulacja końcówki 360°
wodoodporność IPX7 – irygator / IPX4 – rączka
zakres ciśnienia 20 ~ 120PSI
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Moc [W]: 18 W
Wymiary: 11,8x11,8x19,3 cm
W zestawie: irygator, 7 wymiennych końcówek
Pojemność: 600 ml
Napięcie wyjściowe: 220~240V
Czas pracy: n/a
Waga: 0,87 kg
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!