Zakup na Raty PayU
Zastanawiasz się nad zakupem produktu, ale chwilowo nie chcesz wydawać gotówki? Zachowaj gotówkę na koncie i skorzystaj z naszej oferty ratalnej PayU 0% przy zakupach za min 300 zł. Odbierz produkt teraz, kwotę zamówienia spłacaj w wygodnych płatnościach od 3 do nawet 50 rat.
SZYBKO - Złożenie wniosku jest łatwe i szybkie. Zrobisz to nawet w 5 minut.
WYGODNIE - Bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności
BEZPIECZNIE - Przejrzysty i prosty proces. Bezpieczeństwo zagwarantowane przez PayU.
BEZ STRESU - Bez stresu, brak gotówki to już nie problem!
Jak przebiega zakup na raty?
Strona-PayU_raty_deliver
Strona-PayU_raty_deliver
Strona-PayU_place-pozniej_payment
Czy możesz zrezygnować z płatności ratalnej?
Od umowy kupna możesz odstąpić w terminie do 30 dni od daty odbioru produktu.
W terminie do 30 dni od daty odbioru produktu możesz odstąpić od umowy kupna w sklepie TV Okazje. W tym celu wypełnij formularz zwrotu i odeślij towar.
Reklamacja produktu a zakup na raty
Jeżeli reklamacja produktu ma miejsce do 14 dni od daty otrzymania towaru, należy odstąpić od umowy kupna poprzez wypełnienie formularza zwrotu i odesłanie towaru oraz jednocześnie zgłosić odstąpienie od umowy pożyczki.
Jeżeli zwrot towaru jest zgodny z regulaminem sklepu, otrzymasz kwotę pożyczki na wskazany przez Ciebie rachunek. Następnie należy wpłacić kwotę do banku i spłacić pożyczkę. Wszystko odbywa się bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Jeżeli reklamacja ma miejsce później niż 14 dni od daty otrzymania towaru, należy dokonać spłaty całkowitej kwoty pożyczki do zapłaty na dany dzień.
Odstąpienie w trakcie spłaty
Nie ma możliwości odstąpienia od pożyczki po upływie ustawowych 14 dni. W przypadku chęci wcześniejszej spłaty pożyczki należy spłacić kwotę całkowitą do spłaty na dany dzień.