Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole
Sprawdź jakie to proste:
1
wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
2
wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową
3
przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
4
potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
5
umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
TVO Sp. z o. o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł, całkowita kwota do zapłaty 2500 zł, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł i odsetki: 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości po 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.06.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl i w punkcie sprzedaży partnera.

TVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, że w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług. Materiał ma charakter informacyjny.
6
zgodnie z regulaminem Credit Agricole Bank Polska S.A., produkty znajdujące się w kategorii Urządzenia i produkty zdrowotne nie mogą zostać objęte ofertą ratalną.