Jajowar EK4
Jajowar zapewni idealne ugotowanie jajek, w formie wybranej przez Ciebie na miękko, średnio lub na twardo. Od tej pory nie musisz już czekać z zegarkiem, by wyłączyć gotowanie w odpowiednim momencie automat zrobi to za Ciebie i dodatkowo poinformuje Cię o tym dźwiękowo.

Jajowar EK4

Model: EK4

89,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Miesiąc seniora

Jajowar EK4

Jajowar EK4 z oferty niemieckiej marki Steba to urządzenie przeznaczone do gotowania jajek, w którym jednorazowo przygotujemy aż 3 jajka. Jeśli lubimy rozpoczynać dzień od śniadań białkowo-tłuszczowych, wytrawnych, z pewnością docenimy go w swojej kuchni. Artykuł wyposażono w płytę grzewczą z nieprzywierającą powłoką, praktyczną tackę z rączką oraz kubek na wodę do regulacji gotowania. Jajowar jest przy tym bardzo wygodny w użyciu.

Posiada przełącznik włącz/wyłącz, lampkę kontrolną zasilania, a ponadto sygnał dźwiękowy, który powiadomi nas, gdy jajka się ugotują. Sprzęt wyróżnia się poręcznymi wymiarami i lekką, a zarazem wytrzymałą konstrukcją, dlatego też nie zajmie dużo miejsca na blacie, jak i w szafce podczas przechowywania.

Szczegóły produktu

STEBA
EK4

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: miska do gotowania z powłoką nieprzywierająca
Moc [W]: 350 W
Wymiary: 13x7x22,5 cm
W zestawie: 1 x miarka ze szpikulcem
Liczba jaj: 3
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!