TRACER Zestaw cofania kamera z monitorem S1

Wybierz kamerę cofania Tracer Rview S1 TRAKAM46625 i zadbaj o najwyższe bezpieczeństwo podczas manewrowania i parkowania samochodem.


Zestaw cofania kamera z monitorem S1

Model: TRACER2

149,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer RVIEW. Z łatwością zainstalujesz go w swoim aucie, bez poważnych ingerencji w poszycie, deskę rozdzielczą oraz układ elektryczny auta. Podłączenie zasilania zestawu pod światło cofania umożliwia włączani zestawu automatycznie, po wrzuceniu wstecznego biegu.

Monitor składany na kokpit, o przekątnej ekranu 4,3 cala dedykowany do kamer cofania i innych urządzeń ze złączem RCA Cinch. Regulowany uchwyt montażowy z mocną taśmą, pozwala na instalacje zarówno na desce rozdzielczej, jak również na szybie czy też podsufitce auta. Wyświetlacz posiada dwa wejścia video oraz regulację parametrów obrazu. Włącza się automatycznie w momencie otrzymania sygnału.

Kamera z diodami IR, wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej to wygodne rozwiązanie, umożliwiające montaż zestawu w miejsce klasycznej plastikowej ramki tylnej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu unikamy konieczności wykonywania dużych nawiertów w zderzaku czy też klapie bagażnika. Wystarczy przeprowadzić do bagażnika kabel kamery, by była gotowa do działania. 4 diody podczerwieni umożliwiają czytelny podgląd obrazu w trudnych warukach oświetlenia, m.in. w nocy czy też w tunelu.

Zestaw bezprzewodowy 2,4 Ghz pozwoli Ci połączyć kamerę oraz monitor bez konieczności prowadzenia wiązki przez całe auto. Zarówno nadajnik, jak i odbiornik wyposażone są w mocne anteny, gwarantujące stabilny przesył obrazu przez całą długość samochodu bez najmniejszych zakłóceń. Uprość instalację zestawu Tracer RVIEW do minimum wybierając opcję bezprzewodową do przesyłania sygnału wideo!

Zestaw umożliwia działanie zarówno w trybie biegu wstecznego, jak też ciągłego podglądu. W przypadku tego pierwszego trybu oba elementy należy podłączyć do świateł cofania co sprawi, że będzie się ono uruchamiać automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Można jednak oba elementy podłączyć do gniazdek zapalniki odpowiednim wtykiem (brak w zestawie), sprawiając, że zestaw będą przesyłać obraz z kamery przez cały czas od momentu gdy w gniazdkach zapalniczki (kokpit, bagażnik) pojawi się zasilanie.

Wymiary produktu:

 • przekątna ekranu 4,3 cala
 • podstawa po opuszczeniu ekranu 13,6x11x2 cm (szer.-gł.-wys.)
 • podstawa po podniesieniu ekranu 13,6x11x8,8 cm (szer.-gl.-wys.)

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ

Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z Twoim PC za pomocą dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym stabilną i wydajną zdalną pracę urządzenia.

KABEL O DŁUGOŚCI 6 M

Długi, 6-metrowy kabel pozwala na bardzo wygodne połączenie kamery cofania Tracer Rview S1 TRAKAM46625 z monitorem – możesz go rozłożyć wewnątrz auta, bez trudu ukrywając go pod wykładziną.

CZYTELNY EKRAN

Wyświetlacz LCD zastosowany w monitorze kamery cofania Tracer Rview S1 TRAKAM46625 ma przekątną 4,3 cala – zapewnia więc doskonałą widoczność podczas jazdy.

34 DIODY PODCZERWIENI

Tracer Rview S1 TRAKAM46625 przekazuje wyraźny obraz na monitor nawet po zmroku lub w tunelu, a to za sprawą zastosowania czterech diod podczerwieni umieszczonych przy kamerze.

DOBRY KĄT WIDZENIA

Kamera Tracer Rview S1 TRAKAM46625 dzięki kątowi nagrywania 120° zapewni Ci doskonałą widoczność przestrzeni za i dookoła samochodu podczas parkowania i wykonywania innych manewrów. Dzięki temu bezpiecznie zaparkujesz nawet w wąskich miejscach.

TRYB PRACY DO WYBORU

Kamera cofania Tracer Rview S1 TRAKAM46625 i podłączony do niej monitor mogą pracować w dwóch trybach. Pierwszy uruchamia obraz z kamery w momencie włączenia biegu wstecznego. Drugi natomiast pracuje przez cały czas, gdy uruchomiony jest silnik samochodu – wybierz wersję dla siebie!

FUNKCJONALNY MONITOR

Kiedy nie korzystasz z monitora, możesz go złożyć tak, by nie wystawał nad kokpit. Jednak ekran możesz zamontować nie tylko na desce rozdzielczej – sprawdzi się również na szybie i podsufitce samochodu. Wybierz miejsce, w którym korzystanie z niego będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

Cechy:

 • rozdzielczość ekranu: 800x480
 • przekątna ekranu: 4,3''
 • kąt widzenia kamery: 120°
 • doświetlenie: IR LED
 • tryb nocny: tak
 • kolor: czarny
 • zasilanie: 12V DC
 • regulacja nachlenia kamery: 30°
 • dodatkowe informacje: kabel połączeniowy o długości 6 metrów, monitor składany na kokpit, tryb biegu wstecznego
 • dołączone akcesoria: ramka z kamerą, monitor, kabel VIDEO, kable zasilające, szybkozłączka do kabli - 2 szt.

Szczegóły produktu

TRACER2

Specyfikacja

Typ: Kamera cofania

Szybkie porównanie

Produkt
TRACER Zestaw cofania kamera z monitorem S1 Zestaw cofania kamera z monitorem S1 TRACER Zestaw cofania kamera z monitorem S2 Zestaw cofania kamera z monitorem S2
Dostępność
Cena
149,99 zł
139,99 zł
Opis

Wybierz kamerę cofania Tracer Rview S1 TRAKAM46625 i zadbaj o najwyższe bezpieczeństwo podczas manewrowania i parkowania samochodem.

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer!

Typ
Kamera cofania Kamera cofania
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!