TRACER Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless

Kamera cofania Tracer Rview S1 Wireless z monitorem sprawi, że codzienne manewrowanie, cofanie i parkowanie autem stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze.


(1)

Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless

Model: TRACER3

199,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer RVIEW. Z łatwością zainstalujesz go w swoim aucie, bez poważnych ingerencji w poszycie, deskę rozdzielczą oraz układ elektryczny auta. Podłączenie zasilania zestawu pod światło cofania umożliwia włączani zestawu automatycznie, po wrzuceniu wstecznego biegu.

Monitor składany na kokpit, o przekątnej ekranu 4,3 cala dedykowany do kamer cofania i innych urządzeń ze złączem RCA Cinch. Regulowany uchwyt montażowy z mocną taśmą, pozwala na instalacje zarówno na desce rozdzielczej, jak również na szybie czy też podsufitce auta. Wyświetlacz posiada dwa wejścia video oraz regulację parametrów obrazu. Włącza się automatycznie w momencie otrzymania sygnału.

Kamera z diodami IR, wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej to wygodne rozwiązanie, umożliwiające montaż zestawu w miejsce klasycznej plastikowej ramki tylnej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu unikamy konieczności wykonywania dużych nawiertów w zderzaku czy też klapie bagażnika. Wystarczy przeprowadzić do bagażnika kabel kamery, by była gotowa do działania. 4 diody podczerwieni umożliwiają czytelny podgląd obrazu w trudnych warukach oświetlenia, m.in. w nocy czy też w tunelu.

Zestaw bezprzewodowy 2,4 Ghz pozwoli Ci połączyć kamerę oraz monitor bez konieczności prowadzenia wiązki przez całe auto. Zarówno nadajnik, jak i odbiornik wyposażone są w mocne anteny, gwarantujące stabilny przesył obrazu przez całą długość samochodu bez najmniejszych zakłóceń. Uprość instalację zestawu Tracer RVIEW do minimum wybierając opcję bezprzewodową do przesyłania sygnału wideo!

Zestaw umożliwia działanie zarówno w trybie biegu wstecznego, jak też ciągłego podglądu. W przypadku tego pierwszego trybu oba elementy należy podłączyć do świateł cofania co sprawi, że będzie się ono uruchamiać automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Można jednak oba elementy podłączyć do gniazdek zapalniki odpowiednim wtykiem (brak w zestawie), sprawiając, że zestaw będą przesyłać obraz z kamery przez cały czas od momentu gdy w gniazdkach zapalniczki (kokpit, bagażnik) pojawi się zasilanie.

Wymiary produktu:

 • przekątna ekranu 4,3 cala
 • podstawa po opuszczeniu ekranu 13,6x11x2 cm (szer.-gł.-wys.)
 • podstawa po podniesieniu ekranu 13,6x11x8,8 cm (szer.-gl.-wys.)

Cechy:

 • obiektyw (stopnie): 120
 • doświetlenie: IR LED
 • akcesoria dodatkowe: szybkozłączka do kabli (2 szt.)
 • przekątna ekranu (cale): 4,3"
 • rozdzielczość ekranu: 800x480
 • zasilanie (V): 12V DC
 • transmisja danych: bezprzewodowe RF 2.4Ghz
 • wymiary ramki tablicy (mm): 546 x 140 x 21
 • kabel zasilania (mm): 100 (1 szt. kamera + 1 szt. monitor)
 • elementy zestawu: ramka z kamerą, monitor, kabel VIDEO, kable zasilające
 • regulacja nachlenia kamery (stopnie): 30

Szczegóły produktu

TRACER3

Specyfikacja

Typ: Kamera cofania

Szybkie porównanie

Produkt
TRACER Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless TRACER Rejestrator samochodowy Tracer MobiMirror FHD Rejestrator samochodowy MobiMirror FHD Rejestrator Xblitz Z9 Rejestrator Z9
Dostępność
Cena
199,99 zł
179,99 zł
199,00 zł
Opis

Kamera cofania Tracer Rview S1 Wireless z monitorem sprawi, że codzienne manewrowanie, cofanie i parkowanie autem stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Tracer MobiMirror FHD – niezastąpiony towarzysz podróży i zabezpieczenie przed nieuczciwymi kierowcam.

KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD DVR XBLITZ Z9Świetny design kamery samochodowej Xblitz Z9 uzyskany dzięki zastosowaniu opływowej obudowy z polerowanego metalu stanie się ozdobą każdego samochodu.

Miniaturowe rozmiary gwarantują doskonałą widoczność a nowoczesne wnętrze pozwala na uzyskanie super ostrego i wyraźnego obrazu w rozdzielczości Full HD, który dzięki technologii WDR zachowa najwyższa jakość nawet w przypadku słabego doświetlenia sceny.

Wyróżnione1
Kamera full HD
Wyróżnione2
Tryb parkingowy
Wyróżnione3
Funkcja G-sensor
Zasilanie
USB 5V
W zestawie
Kamera Xblitz Z9
Format zapisu
.MOV
Audio
Wbudowany mikrofon/głośnik
G-sensor
TAK
Obiektyw
6G
Wyświetlacz
2 cale
Rozdzielczość nagrywania
max. 1920×1080
Typ
Kamera cofania Kamera samochodowa
Procesor
Jl5601
Karta pamięci
microSD
Nagrywanie w pętli
TAK
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0