TRACER Zestaw cofania kamera z monitorem S2

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer!


(1)

Zestaw cofania kamera z monitorem S2

Model: TRACER4

139,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Usługa dostępu do wsparcia prawnego

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer RVIEW. Z łatwością zainstalujesz go w swoim aucie, bez poważnych ingerencji w poszycie, deskę rozdzielczą oraz układ elektryczny auta. Podłączenie zasilania zestawu pod światło cofania umożliwia włączani zestawu automatycznie, po wrzuceniu wstecznego biegu.

Monitor na szybę lub kokpit o przekątnej ekranu 4,3 cala dedykowany do kamer cofania i innych urządzeń ze złączem RCA Cinch. Regulowany uchwyt montażowy z mocną taśmą, pozwala na instalacje zarówno na desce rozdzielczej, jak również na szybie czy też podsufitce auta. Wyświetlacz posiada dwa wejścia video oraz regulację parametrów obrazu. Włącza się automatycznie w momencie otrzymania sygnału.

Kamera z diodami IR, wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej to wygodne rozwiązanie, umożliwiające montaż zestawu w miejsce klasycznej plastikowej ramki tylnej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu unikamy konieczności wykonywania dużych nawiertów w zderzaku czy też klapie bagażnika. Wystarczy przeprowadzić do bagażnika kabel kamery, by była gotowa do działania. 4 diody podczerwieni umożliwiają czytelny podgląd obrazu w trudnych warukach oświetlenia, m.in. w nocy czy też w tunelu.

Kabel połączeniowy o długości 6 metrów pozwoli Ci połączyć kamerę oraz monitor niezależnie jak zawile poprowadzisz go pod wykładziną, plastikami czy innymi elementami auta. Kabel, oprócz przesyłania sygnału AUDIO posiada również wiązkę zasilania, dzięki czemu monitor możesz podłączyć również do zasilania lampy cofania.

Zestaw umożliwia działanie zarówno w trybie biegu wstecznego, jak też ciągłego podglądu. W przypadku tego pierwszego trybu oba elementy należy podłączyć do świateł cofania co sprawi, że będzie się ono uruchamiać automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Można jednak oba elementy podłączyć do gniazdek zapalniki odpowiednim wtykiem (brak w zestawie), sprawiając, że zestaw będą przesyłać obraz z kamery przez cały czas od momentu gdy w gniazdkach zapalniczki (kokpit, bagażnik) pojawi się zasilanie.

Cechy:

  • obiektyw (stopnie): 120
  • doświetlenie: IR LEDe
  • akcesoria dodatkowe: szybkozłączka do kabli (2 szt.)
  • przekątna ekranu (cale): 4,3"
  • rozdzielczość ekranu: 800x480
  • zasilanie (V): 12V DC
  • wymiary ramki tablicy (mm): 546 x 140 x 21
  • kabel zasilania (mm): 100 (1 szt. kamera + 1 szt. monitor)
  • elementy zestawu: ramka z kamerą, monitor, kabel VIDEO, kable zasilające
  • regulacja nachlenia kamery (stopnie): 30

Szczegóły produktu

TRACER4

Specyfikacja

Typ: Kamera cofania
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0