TRACER Rejestrator samochodowy Tracer MobiMirror FHD

Tracer MobiMirror FHD – lusterko z kamerą cofania. Kamera samochodowa w lusterku to niezastąpiony towarzysz podróży i zabezpieczenie przed nieuczciwymi kierowcami.


Rejestrator samochodowy MobiMirror FHD

Model: TRACER5

179,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Nutri Ekstraktor

Fabryczne wyposażenie auta nie zawsze uwzględnia akcesoria do samochodu, które są bardzo praktyczne i przydatne zarówno w mieście jak i na trasie. Można w prosty sposób temu zaradzić dokupując pomocne gadżety do aut, żeby cieszyć się pewniejszą i bezpieczniejszą podróżą oraz dopełnić funkcjonalność samochodu, zaoszczędzić czas i ułatwić sobie jazdę.

Do takich akcesoriów motoryzacyjnych należą z pewnością kamerki samochodowe, znane również jako wideorejestratory samochodowe. Dzięki tym urządzeniom można rejestrować przebieg trasy wraz z informacją o prędkości, co może przydać się jako zabezpieczenie w przypadku stłuczki lub wypadku, przed próbą wyłudzenia ubezpieczenia przez nieuczciwego kierowcę. To zdecydowanie taki gadżet do samochodu, który sprawia, że na drodze i w mieście można poczuć się jeszcze bezpieczniej niż dotychczas.

Lusterko z kamerą cofania Tracer

Bezpieczeństwo w podróży

Rejestrator samochodowy to sprytne urządzenie chroniące kierowcę przed pewnymi zdarzeniami. Jednak dla jeszcze większego bezpieczeństwa również pod innymi względami, warto pomyśleć także o innych akcesoriach samochodowych. Przede wszystkim są to kamery cofania, czujniki parkowania oraz uchwyty na telefon i zestawy głośnomówiące.

Dwa pierwsze urządzenia jak łatwo się domyśleć znacznie ułatwiają parkowanie, szczególnie gdy czynność tą wykonujemy tyłem i wąskich przestrzeniach. Uchwyty na telefon i zestaw głośnomówiący to bezpieczne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie mogą oderwać się od rozmów telefonicznych. Niejednokrotnie podróże samochodem są także czasem związanym z pracą, gdzie rozmowy telefoniczne są też jej elementem. Uchwyty i zestawy usprawnią i pracę i samą jazdę samochodem, znacznie zwiększając bezpieczeństwo podróży, gdy trzymanie telefonu i rozmowa mniej rozpraszają kierowcę.

Wszystkie te gadżety do auta można znaleźć w kategorii Akcesoria samochodowe.

Wyposażenie bezpieczeństwa

Wideorejestratory w aucie są coraz częściej używanymi przez kierowców urządzeniami.

Kamerki samochodowe to zależnie od modelu rejestratory o różnych funkcjach, cenie, wielkości, jakości, rozdzielczości, kątach widzenia, czujnikach oraz sposobie mocowania. Dostępne są udogodnienia jak dotykowy ekran, auto start, nagrywanie w pętli, czujniki parkowania oraz nawigacja GPS, która poda informacje o prędkości i położeniu. Ciekawa funkcja to WiFi z opcją bezpośredniego udostępniania nagrania w sieciach społecznościowych. Sprawdza się do nagrywania pięknych tras oraz widoków i dzielenia się nimi, jednak wideorejestrator do samochodu przyda się przede wszystkim jako dowód w razie wypadku i innego zdarzenia drogowego.

Do wyboru klasyczne modele oraz z kamerą cofania lub umieszczone w lusterku cofania. Prezentowany rejestrator samochodowy Tracer MobiMirror jest sprytnie wbudowany we wsteczne lusterko, nie ogranicza widoczności przez przednią szybę i zapewnia wygodę użytkowania. Duży wyświetlacz o przekątnej 4.3 dodatkowo ułatwia użytkowanie, ale to nie jedyne atuty Tracer MobiMirror.

Dlaczego warto?

 • Wysokiej jakości obraz Full HD.
 • Dwie kamery: przednia i tylna - to dwa razy większy obszar nagrywania i więcej dowodów w razie niebezpiecznego zdarzenia podczas podróży.
 • Tylna kamera przydatna podczas parkowania.
 • Nagrywanie w pętli.
 • Łatwy montaż – kamera w formie nakładki na lusterko samochodowe.

Wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości Full HD

Kamera Tracer zarejestruje każdy wypadek lub nieodpowiedzialne zachowanie innego użytkownika drogi. A to wszystko w wysokiej rozdzielczości Full HD. Każdy szczegół nagrania będzie wyraźnie widoczny niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych.

Lusterko z kamerą cofania, full HD

Wsparcie podczas trudniejszego parkowania

Urządzenie Tracer MobiMirror umożliwia obserwowanie tyłu samochodu podczas cofania, co idealnie sprawdzi się w przypadku ryzykownego parkowania w ciasnych miejscach. Wideorejestrator Tracer MobiMirror nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, natomiast tylna - 120 stopni, wszystko przed i za autem będzie wyraźne i dobrze widoczne. Urządzenie ma wbudowaną baterię, która podtrzymuje ustawienia w każdej nieprzyjemnej sytuacji drogowej.

Funkcja nagrywania w pętli

Niezaprzeczalnym atutem urządzenia Tracer MobiMirror jest także duży i wyraźny wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 4.3". Dodatkowo funkcja nagrywania w pętli gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na karcie pamięci. Nagrywanie w pętli oznacza, że kiedy nagrany materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, urządzenie nadpisuje nowe nagrania w miejsce najstarszych.

Szybki i wygodny montaż

Wideorejestrator Tracer MobiMirror jest skonstruowany tak, aby był szybki i prosty w montażu. Urządzenie jest nakładką pasującą na standardowe lusterko samochodowe. Błyskawicznie i z łatwością zamontujesz kamerę w swoim aucie. Wideorejestrator nagrywa pliki na kartę pamięci microSD i kompresuje filmy w popularnym kodeku H.264. Tracer MobiMirror FHD to Twój niezastąpiony kompan każdej podróży.

Cechy:

 • detekcja ruchu: tak
 • HDMI: nie
 • format pliku wideo: AVI
 • łączność WiFi: nie dotyczy
 • rozdzielczość maksymalna (l. pikseli): 1920x1080 @ 25 fps
 • mikrofon: tak
 • nagrywanie w pętli: tak
 • obiektyw (stopnie): 170
 • przetwornik obrazu: CMOS 0,3 Mpix
 • technologia sensora: 0,3Mpix CMOS
 • wyświetlacz LCD: tak
 • funkcja WDR/HDR: tak
 • opcjonalny tryb wideo: 1280x720p @ 30 fps, 640x480p @ 30 fps

Szczegóły produktu

TRACER5

Specyfikacja

Funkcje dodatkowe: Kamera tylna może pełnić funkcję kamery cofania
Montaż na lusterko
WDR/HDR
Sensor: 0,3Mpix CMOS
Kąt widzenia: 170
Format zapisu: AVI
Wyświetlacz: LCD
Rozdzielczość nagrywania: 1920x1080 @ 25 fps
Typ: Kamera samochodowa
Nagrywanie w pętli: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
TRACER Rejestrator samochodowy Tracer MobiMirror FHD Rejestrator samochodowy MobiMirror FHD Wideorejestrator AR250 NV na drodze i na parkingu Wideorejestrator AR250 NV na drodze i na parkingu Wideorejestrator R200 NV z zaawansowanym trybem nocnym Wideorejestrator R200 NV z zaawansowanym trybem nocnym
Dostępność
Cena
179,99 zł
189,99 zł
189,99 zł
Opis

Tracer MobiMirror FHD – lusterko z kamerą cofania. Kamera samochodowa w lusterku to niezastąpiony towarzysz podróży i zabezpieczenie przed nieuczciwymi kierowcami.

W zestawie z rejestratorem samochodowym NAVITEL AR250 NV znajdziesz uchwyt, który dzięki przyssawce łatwo przymocujesz do szyby auta.Dwucalowy ekran pozwala na wygodną obsługę rejestratora i łatwe odczytywanie informacji wyświetlanych przez urządzenie. Wideorejestrator ma obiektyw o szerokim kącie widzenia, równym 140°. Sprawia to, że kamera obejmuje nie tylko to, co dzieje się tuż przed maską, ale także na poboczu i na sąsiednim pasie ruchu. Do wykonania obiektywu wideorejestratora Navitel R200 NV zastosowano trwałe, czterowarstwowe szkło, które jest odporne na wstrząsy. Zachowa więc swoją funkcjonalność przez długi czas.
Dodatkowe informacje
czujnik ruchu i czujnik wstrząsów długość nagrań wideo 1/3/5 min
Wyróżnione1
Dwie kamery: przednia oraz tylna
Wyróżnione2
Jakość Full HD
Wyróżnione3
Montaż na lusterko
Wykonanie
tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne
Zasilanie
akumulatorowe, zasilacz samochodowy USB 2.0 DC 5V 1A
Wymiary
12x11,2x9 cm 11,5x12,5x9,6 cm
W zestawie
wideorejestrator, ładowarka samochodowa, uchwyt samochodowy, podręcznik użytkownika, karta gwarancyjna, voucher z nawigacją wideorejestrator, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, podręcznik użytkownika, karta gwarancyjna, voucher z nawigacją
Funkcje dodatkowe
Kamera tylna może pełnić funkcję kamery cofania
Sensor
0,3Mpix CMOS
Kąt widzenia
170
Format zapisu
AVI H.264, MOV MOV (H.264)
G-sensor
tak
Wyświetlacz
LCD
Rozdzielczość nagrywania
1920x1080 @ 25 fps
Typ
Kamera samochodowa
Nagrywanie w pętli
TAK TAK TAK
Waga
0,048 0,05
Max. rozdzielczość nagrywania filmów
1920 x 1080 1920х1080 Full HD
Max. rozdzielczość zdjęć
4240 x 2824 1280 x 720
Przekątna ekranu LCD
2 2
Kąt widzenia [stopnie]
140 140
Rodzaj soczewki
4-warstwowe szkło
Tryb nocny
tak tak
Tylna kamera
nie nie
Ostrzeżenie o fotoradarach
nie
Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości
nie
Nadpisywanie nagrań
tak
Komunikacja / Złącza
micro USB micro USB
Obiektyw
szerokokątny
Sensor / Przetwornik
CMOS GC2053
Rozdzielczość czujnika
12 mln pikseli 3 mln pikseli
Stabilizacja obrazu
nie
Detekcja ruchu
tak tak
Dotykowy ekran LCD
nie nie
Mikrofon
tak tak
GPS
nie nie
Obsługiwanie kart pamięci
microSD do 64 GB microSD do 64 GB
Sposób montażu
uchwyt do szyby
Tryb parkingowy
tak tak
automatyczne nagrywanie po uruchomieniu silnika
tak
Nagrywanie dźwięku
tak tak
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0