SATURN Kombiwar 1400W 10 funkcji czerwony

Kombiwar SATURN to halogenowy opiekacz, w którym podgrzejesz, upieczesz, rozmrozisz i ugotujesz na parze przepyszne dania. 

Model STCO9151 jest niezwykle łatwy w obsłudze, a jego wielofunkcyjność w dużym stopniu ułatwia prace kuchenne. Moc urządzenia 1400 W zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła po misie.

Kombiwary w porównaniu ze zwykłym piekarnikami zużywają mniej energii elektrycznej i są w stanie szybciej przygotować potrawy za sprawą halogenowego elementu grzewczego, który nagrzewa misę nawet 2-3 razy szybciej niż w przypadku klasycznego piekarnika.


Kombiwar halogenowy 1400W - 10 funkcji czerwony

Model: STCO9151RED

249,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Nutri Ekstraktor

10 sposobów z kombiwarem halogenowym:

Z Kombiwarem halogenowym możesz dusić swoje potrawy wyciskając z nich pełnię smaku, smażyć zdrowo bez dodatku oleju, zrobić pyszną zapiekankę dzięki funkcji zapiekania, grillować lub przygotować barbecue, gotować na parze albo bez dodatku wody, sterylizować lub rozmrażać produkty.

Zaoszczędź czas i energię nawet o 60%

Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła po misie kombiwaru zaoszczędzisz energię elektryczną. Model STCO9151 posiada funkcję samoczynnego czyszczenia co w znacznym stopniu eliminuje konieczność późniejszego mycia i szorowania elementów. Moc kombiwaru 1400 W sprawi, że Twoje potrawy będą zawsze dobrze wysmażone i podgrzane, a pojemność 12-17 l gwarantuje pomieszczenie się nawet największych potraw. Korzystanie z kombiwaru jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Służą do tego dwa pokrętła którymi ustawisz minutnik, oraz żądaną temperaturę podgrzewania.

Dodatkowe akcesoria do zdrowego gotowania

W zestawie znajdują się elementy które pomogą Ci przyrządzić pyszne i zdrowe potrawy. Dzięki pierścieniowi zwiększającemu objętość sprawisz, że misa będzie miała aż 17 l pojemności. Taca do smażenia i zapiekania pozwala na równomierne i ograniczające tłuszcz smażenie np. kurczaka. Streamer pozwoli Ci na przyrządzanie dań na parze. Dodatkowo otrzymasz niski i wysoki ruszt, oraz szczypce.

Dlaczego warto zamienić piekarnik na kombiwar?

  • Moc: 1400 W
  • Mechaniczne sterowanie
  • Timer na 60 minut
  • Halogenowy element grzewczy
  • 10 sposobów przygotowania
  • Równomierne grzanie misy
  • Oszczędność energii do 60%
  • Automatyczne samooczyszczenie
  • Pojemność: 12-17 l
  • Akcesoria: pierścień zwiększający pojemność, taca do smażenia i zapiekania, streamer, niski ruszt, wysoki ruszt, szczypce

Szczegóły produktu

STCO9151RED

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: łatwy w obsłudze
Moc [W]: 1400 W
W zestawie: niski ruszt
pierścień zwiększający pojemność
steamer
szczypce
taca do smażenia i zapiekania
wysoki ruszt
Funkcje dodatkowe: automatyczne samoczyszczenie
gotowanie z wykorzystaniem cyrkulacji gorącego powietrza
Pojemność [l]: 12 -17l
Funkcje: pieczenie
rozmrażanie
smażenie
Timer: tak
Średnia ocen (10) użytkowników
5.0/5.0