CHEF'N Drylownik do wiśni i oliwek

Drylownik do wiśni i oliwek pozwoli zaoszczędzić nam wiele czasu. Idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania dżemów, deserów i ciast, w których pyszne wiśnie powinny być bezpestkowe. Dzięki niemu jednym ruchem ręki pozbędziemy się pestki z ulubionego owocu.


Drylownik do wiśni i oliwek

Model: C27359

29,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

CHEF'N Drylownik do wiśni i oliwek

Drylownik do wiśni i oliwek pozwoli zaoszczędzić nam wiele czasu. Idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania dżemów, deserów i ciast, w których pyszne wiśnie powinny być bezpestkowe. Dzięki niej jednym ruchem ręki pozbędziemy się pestki z ulubionego owocu.

Artykuł wykonany został z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć. Ponadto plastik jest stosunkowo lekki, dzięki czemu towary z niego wykonane są poręczne i łatwe w użyciu oraz przenoszeniu.

Produkt pochodzi z oferty amerykańskiej marki Chef'n. Firma produkuje akcesoria kuchenne, którew prosty i przyjemny sposób pomagająuporać się z codziennymi czynnościami wykonywanymi podczas przygotowywania posiłków.

Cechy:

  • materiał: polipropylen
  • kolor: czerwony
  • wymiary w przybliżeniu: 13,5 x 5 cm
  • łatwy w obsłudze
  • nowoczesne wzornictwo

Marka Chef'n

Marka Chef’n zrodziła się z poszukiwania rozwiązania problemu, i z genialnego pomysłu. W latach osiemdziesiątych XX wieku David Holcomb był kucharzem, a jednym z codziennych zadań, których nie cierpiał, było wyciskanie pojedynczych ząbków czosnku.Swoją frustrację zabrał z kuchni do warsztatu - i wynalazł mały przyrząd do wyciskania i przechowywania czosnku.
Dziś linia produktów Chef’n ma ponad trzysta patentów na całym świecie. Rozrosła się na wiele kategorii artykułów gospodarstwa domowego, które łączy jedno: ten sam duch podążania za wynalazkiem. Efektem jest tworzenie sprytnych rozwiązań codziennych problemów każdej gospodyni, czy gospodarza w kuchni.

Szczegóły produktu

C27359

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Jednym ruchem ręki pozbędziesz się pestki z ulubionego owocu.
nowoczesne wzornictwo
łatwy i lekki w obsłudze
Wykonanie: polipropylen
Wymiary: 13,5 x 5 cm
Funkcje dodatkowe: odporny na wilgoć

Szybkie porównanie

Produkt
CHEF'N Drylownik do wiśni i oliwek Drylownik do wiśni i oliwek Tarka mini czterostronna Tarka mini czterostronna Tarka mini czterostronna Tarka mini czterostronna
Dostępność
Cena
29,99 zł
14,99 zł
14,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
Jednym ruchem ręki pozbędziesz się pestki z ulubionego owocu.
Wyróżnione1
Jednym ruchem ręki pozbędziesz się pestki z ulubionego owocu. Klasyczna tarka w formacie mini
Wykonanie
polipropylen tworzywo sztuczne
Wymiary
13,5 x 5 cm 7,5 cm 7,5x3,5x2,5 cm
Funkcje dodatkowe
odporny na wilgoć
Funkcje
tarkowanie tarkowanie
Materiał
stal nierdzewna

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.