Elektryczny siekacz/krajalnica do warzyw, MG150

Salad Maker od niemieckiej marki Steba to elektryczny przyrząd do robienia sałatek, dzięki któremu przygotowanie zdrowych dań i przekąsek zajmuje tylko chwilę. Możemy wykorzystywać go zarówno do sałatek lub surówek, jak i smacznych zup, czy dekorowania talerzy.


Elektryczny siekacz/krajalnica do warzyw, MG150

Model: MG150

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Elektryczny siekacz/krajalnica do warzyw, MG150

W zestawie znajdziemy 5 wymiennych końcówek: do siekania, drobnego oraz grubego tarcia, krojenia oraz krojenia w fale. Dzięki temu sami decydujemy o tym, w jakiej formie przygotujemy wybrane składniki oraz jak będą one prezentować się na talerzu. To jednak nie wszystkie funkcjonalności elektrycznej szatkownicy do warzyw. Produkt posiada także dodatkowy element do frytek oraz osobną przystawkę do przyrządzania przepysznych, orzeźwiających sorbetów. Szczególnie chętnie sięgniemy po nią w porze letniej, aby zaskoczyć bliskich owocowymi deserami lodowymi domowej roboty.

Duży otwór do napełniania, funkcja pulse oraz możliwość szybkiej wymiany nasadek sprawiają, że obsługa urządzenia jest łatwa, wygodna i intuicyjna. Maszynka podczas pracy nie przesuwa się po blacie, a za jej stabilne ułożenie odpowiadają antypoślizgowe nóżki. Wydajny silnik o mocy 150 W pozwoli nam na wiele kulinarnych eksperymentów z wykorzystaniem zdrowych i pełnowartościowych składników.

Zalecenia

Produkt należy myć pod bieżącą wodą, producent nie zaleca mycia w zmywarce. Wystarczy użyć odpowiedniego detergentu do mycia naczyń i gąbki kuchennej lub ściereczki, aby używany artykuł znowu był czysty i gotowy do dalszej pracy.

Umyty produkt można odstawić do wyschnięcia lub wytrzeć kuchennym ręcznikiem.

Dane techniczne:

  • funkcja pulse
  • duży otwór do napełniania
  • szybka wymiana nasadek
  • antypoślizgowe gumowe nóżki dla bezpieczeństwa podczas użytkowania
  • napięcie 220-240 V

Szczegóły produktu

STEBA
MG150

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: długość przewodu zasilającego 97 cm
Moc [W]: 150 W
W zestawie: 5 x wymienne nasadki do szatkowania warzyw, 1 x nasadka do frytek, 1 x wymienny wkład do sorbetu z mrożonych owoców
Rodzaj: elektryczny
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!