Krajalnica do gotowanych warzyw

Krajalnica ma wiele przeznaczeń. Kroi produkty w równą kostkę lub precyzyjne plastry. Oprócz gotowanych warzyw można nią kroić lub plastrować ser feta, mozzarella, jajka czy awokado.


Krajalnica do gotowanych warzyw

Model: F230305

59,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Krajalnica do gotowanych warzyw

Krajalnica łączy w sobie dwie funkcje – kroi produkty w równą kostkę lub precyzyjne plastry. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów – wytrzymałego tworzywa sztucznego HDPE oraz drutu ze stali nierdzewnej, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Zastosowany materiał jest lekki, dzięki czemu krajalnica jest poręczna i wygodna w przenoszeniu. Precyzyjny montaż sprawia, że urządzenie jest trwałe i doskonale tnie warzywa, owoce, jajka i sery w kostkę lub w plastry. Modułowa konstrukcja to łatwy montaż i demontaż elementów, a co za tym idzie łatwe utrzymanie produktu w czystości.

Przeznaczona do mycia w zmywarce. Bardzo prosta w obsłudze – wystarczą dwa proste ruchy, by pokroić składniki w kostkę.

Szczegóły produktu

F230305

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: krajalnica jest poręczna i wygodna w przenoszeniu
odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć
Wykonanie: stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Funkcje: krojenie w kostkę
krojenie w plastry

Szybkie porównanie

Produkt
Krajalnica do gotowanych warzyw Krajalnica do gotowanych warzyw CHEF'N Krajacz do warzywnych przekąsek Krajacz do warzywnych przekąsek CHEF'N Drylownik do truskawek Drylownik do truskawek
Dostępność
Cena
59,99 zł
39,99 zł
39,99 zł
Opis

Krajalnica ma wiele przeznaczeń. Kroi produkty w równą kostkę lub precyzyjne plastry. Oprócz gotowanych warzyw można nią kroić lub plastrować ser feta, mozzarella, jajka czy awokado.

Krajalnica do warzyw CHEF'N to kreatywne rozwiązanie, dzięki któremu jednym ruchem dłoni stworzysz paluszki warzywne z marchewki, ogórka czy selera. Stelaż wykonany został z tworzywa sztucznego, a ostrza ze stali nierdzewnej.

Drylownik do truskawek marki CHEF'N w uroczym kształcie przypominającym małą truskawkę. Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ostrzem ze stali nierdzewnej. Produkt można myć w zmywarce. Jedną ręką pozbędziesz się uporczywych szypułek. Produkt sprawdzi się również przy pomidorach.

Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć kształt truskawki
Wyróżnione1
Krajalnica jest poręczna i wygodna w przenoszeniu. Jednym ruchem dłoni stworzysz paluszki warzywne z marchewki, ogórka czy selera.
Wyróżnione2
Odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.
Wykonanie
tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne
Wymiary
10x22 cm 9x4,5x3,5 cm
Funkcje
krojenie w plastry krojenie pozbywanie się szypułek
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!