Livington 3 Seconds Chopper multirozdrabniacz

Duże roboty kuchenne są ciężkie, nieporęczne i zużywają sporo prądu. Również duże rozdrabniacze bywają niezbyt praktyczne i mało skuteczne. Rozdrobnione kawałki są przy tym grube i nierówne. Czy można skutecznie, łatwo, równo i najlepiej szybko rozdrobnić różne produkty? Rewelacyjny rozdrabniacz kuchenny Livington 3 Seconds Chopper uczyni to możliwym!

W zestawie otrzymasz dwie sztuki Livington 3 sec Chopper


3 Seconds Chopper multirozdrabniacz 1+1 zestaw!

Model: KPLM31584

149,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Outlet

Cebula, czosnek i zioła to niezbędna podstawa smacznych i dobrze przyprawionych potraw. Jednak ich krojenie i siekanie jest niewygodne oraz czasochłonne. Cebula wyciska łzy, a do tego ciężko uzyskać drobne i równe kawałki. Używanie rozdrabniaczy bywa mało komfortowe, a nieraz wymaga użycia siły. Dużo lepszym rozwiązaniem jest akumulatorowy rozdrabniacz do kuchni, który wykona za nas całą żmudną robotę.

3 sekundowy rozdrabniacz

Livington 3 Seconds Chopper to kompaktowy mini rozdrabniacz o bardzo dużej mocy. Całkowicie miażdży, kroi i sieka wszystko w zaledwie 3 sekundy. Zioła, ser, cebulę, czosnek, orzechy, owoce i wiele innych rzeczy. Ostrza siekają wszystko, nieważne, czy to miękki ser, czy twarde orzechy, Można go wygodnie obsługiwać jedną ręką i jest bezprzewodowy.

Niezwykła moc

Ten akumulatorowy rozdrabniacz kuchenny ma potężną moc 20 000 obrotów na minutę, z 3 ostrzami na 3 poziomach. To niewiarygodne 1000 cięć na sekundę za jednym naciśnięciem przycisku! Takiego tempa nie uzyska najlepszym nożem nawet doświadczony kucharz. To ogromna oszczędność czasu. Szybciej i prościej już się nie da!

3 precyzyjne ostrza

Sekretem Livington 3 Seconds Chopper jest połączenie trzech idealnie wyważonych, precyzyjnych ostrzy ze stali nierdzewnej i mocnego silnika. To gwarantuje, że wszystko jest idealnie i gładko pocięte, posiekane lub zmielone, bez gruboziarnistych pozostałości! Niezależnie od tego, czy potrzebne są grube kawałki, drobne czy puree. Konsystencję można wybrać, wystarczy dotknięcie palcem.

Kompaktowy rozdrabniacz

Rozdrabniacz Livington 3 sec Chopper jest niewielki, a wydajny jak robot kuchenny i wszechstronny jak nóż. Z łatwością zmieści się w szufladzie i zawsze będzie pod ręką. Pojemnik ma 250 ml. Wszechstronny rozdrabniacz bezprzewodowy zasilany jest bateryjnie i ładowany przez USB. Jedno ładowanie wystarcza na kilka tygodni. Osłonę przeciwbryzgową i ostrza można myć w zmywarce.

Tylko 3 sekundy

Kuchenny rozdrabniacz Luvington rozwiązuje w 3 sekundy problemy z:

  • żmudnym montowaniem nieporęcznych robotów kuchennych zajmujących miejsce,
  • sprzątaniem i pełną zmywarką,
  • cięciem i siekaniem nierównych kawałków nożem na desce,
  • czystością i palcami, które czuć przez cały dzień cebulą.

Wszechstronny rozdrabniacz

Po zamknięciu pokrywy, za naciśnięciem przycisku w 3 sekundy można posiekać 100 orzechów laskowych lub tylko jeden. Po co wyjmować nieporęczny robot kuchenny z szafki, skoro do gotowania wystarczy jedna cebula? Nie można ugotować zdrowego posiłku szybciej ani łatwiej i w tak błyskawicznym tempie. Pesto, dressing, sosy, marynaty, pasty czy jedzenie dla niemowląt.

Szczegóły produktu

KPLM31584

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: szybkie czyszczenie
Prędkość obrotowa: 20 000 / min
Zasilanie: bateryjne, ładowanie USB
W zestawie: 2x Livington 3sec Chopper
2x kabel ładujący USB
2x osłona
Funkcje: krojenie
rozdrabnianie
siekanie
Złącze USB: tak
Pojemność baterii: 1200 mAh
Rodzaj ostrza: 3 ostrza ze stali nierdzewnej

Szybkie porównanie

Produkt
Livington 3 Seconds Chopper multirozdrabniacz 3 Seconds Chopper multirozdrabniacz 1+1 zestaw! GEFU Szatkownica mini PRIMELINE Szatkownica mini PRIMELINE GEFU Szatkownica z regulacją VIOLI Szatkownica z regulacją VIOLI
Dostępność
Cena
149,99 zł
129,99 zł
129,99 zł
Opis

Duże roboty kuchenne są ciężkie, nieporęczne i zużywają sporo prądu. Również duże rozdrabniacze bywają niezbyt praktyczne i mało skuteczne. Rozdrobnione kawałki są przy tym grube i nierówne. Czy można skutecznie, łatwo, równo i najlepiej szybko rozdrobnić różne produkty? Rewelacyjny rozdrabniacz kuchenny Livington 3 Seconds Chopper uczyni to możliwym!

W zestawie otrzymasz dwie sztuki Livington 3 sec Chopper

Szatkownica mini PRIMELINE

Seria PRIMELINE to najnowsze osiągnięcie wśród artykułów kuchennych stworzone przez markę GEFU. Każdy produkt z tej serii posiada specjalne oczko do zawieszenia , które wraz z dostępnym haczykiem umożliwia zawieszenie go na szynie kuchennej ( nr produktu 29250), która została specjalnie opracowana dla tej serii.

Szatkownica PRIMELINE to świetny produkt, który pokroi w idealne plasterki warzywa, owoce, itp. dzięki laserowo ciętym ostrzom.

- idealna do używania bezpośrednio na stole przy posiłkach,
- zabezpieczenie ochronne,
- ekskluzywna jakość wykonania,
- stylowy design,
- wysokiej jakości stal nierdzewna/ tworzywo sztuczne,
- niezwykle mocne ostrza,
- produkt nadaje się do mycia w zmywarce,
- 5- letnia gwarancja

Wymiary:
Długość: 28,2 cm
Szerokość: 7 cm
Wysokość: 1,9 cm

Szatkownica z regulacją VIOLI

Dzięki kompaktowym rozmiarom szatkownica VIOLI z 5 regulowanymi grubościami jest idealnym partnerem kuchennym do codziennego użytku.

- kompaktowy uchwyt na produkt spożywczy z ochroną na palce,
- 5 regulowanych grubości szatkowania- od 1 do 5 mm,
- antypoślizgowa silikonowa powłoka,
- tworzywo ABS/ ostrza z japońskiej stali, wysokiej jakości stal nierdzewna,
- 5- letnia gwarancja,
-  produkt nadaje się do mycia w zmywarce

Wymiary:
Długość: 32 cm
Szerokość: 9 cm
Wysokość: 5,5 cm

Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
szybkie czyszczenie Szatkownica z regulacją VIOLI Dzięki kompaktowym rozmiarom szatkownica VIOLI z 5 regulowanymi grubościami jest idealnym partnerem kuchennym do codziennego użytku. 5 lat gwarancji .
Wyróżnione1
1000 cięć w sekundę!
Wyróżnione2
Wystarczą 3 sekundy na przygotowanie sałatki
Wyróżnione3
Bezprzewodowy i kompaktowy rozdrabniacz
Prędkość obrotowa
20 000 / min
Zasilanie
bateryjne, ładowanie USB
Wymiary
Długość: 28,2 cmSzerokość: 7 cmWysokość: 1,9 cm Długość: 32 cmSzerokość: 9 cmWysokość: 5,5 cm
W zestawie
2x kabel ładujący USB
Funkcje
siekanie
Złącze USB
tak
Pojemność baterii
1200 mAh
Rodzaj ostrza
3 ostrza ze stali nierdzewnej
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0