Przygotowywanie posiłków wiąże się z krojeniem, szatkowaniem, siekaniem, ścieraniem, ubijaniem i mieszaniem. Skutkiem tego jest mnóstwo pieniędzy wydanych na wiele różnych przyborów i sprzętów do różnych zadań oraz bałagan w kuchni. Do tego wszystkie te czynności są czasochłonne. Roboty kuchenne są zwykle duże i nieporęczne, a kable tylko się plączą. Czy jest sposób na to żeby szybciej i łatwiej przygotowywać posiłki? I to za pomocą jednego przyboru? Tak, teraz to jest już możliwe. Rozwiązaniem jest niesamowita i wielofunkcyjna krajalnica Nicer Dicer Twist od marki Genius.


Nicer Dicer Twist wielofunkcyjny zestaw do przygotowania jedzenia

Model: NCT29188

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Noże, tarki, sitka, ubijaczki, łyżki i inne przybory oraz sprzęty kuchenne są potrzebne do przygotowania posiłków. Zwykle jest ono jednak czasochłonne, a w kuchni tworzy się bałagan. Trzeba zainwestować w różne przybory i urządzenia.

A wielozadaniowe roboty pobierają prąd i zajmują dużo miejsca. Jak uprościć i ułatwić sobie przygotowywanie posiłków, krojenie, siekanie, ubijanie, mieszanie i wiele innych czynności? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie, czyli wielofunkcyjnego pomocnika kuchennego. 

Pomocnik
kuchenny

Nicer Dicer Twist od Genius to całkowicie nowa, przenośna, kompaktowa i bezprzewodowa pomoc kuchenna, która sprawia, że jedzenie jest i zdrowsze i szybciej przyrządzane.

Dzięki temu spędza się mniej czasu na gotowaniu i sprzątaniu, a więcej na cieszeniu się pysznymi potrawami z rodziną. Wielozadaniowa krajalnica zapewnia świetne rezultaty szybko i jest łatwa w użyciu. Idealna dla zdrowej diety i tworzenia posiłków dla dzieci oraz całej rodziny, oszczędzając pieniądze. To zupełnie nowy sposób przygotowywania jedzenia w kilka sekund, w jednym zestawie. 

Oszczędzanie pieniędzy

Dzięki Nicer Dicer Twist można przygotować samodzielnie i z wybranych składników zdrowe oraz  świeże potrawy dla dobra rodziny, które smakują świetnie. Bez kupowania przetworzonej żywności z niechcianymi dodatkami i utrwalaczami.

Bez kupowania najnowszych i drogich gadżetów, przyborów, maszyn, sprzętów czy urządzeń. Bez wielu naczyń, misek, bez bałaganu i zagracania kuchni, bez baterii i plączących się kabli. Twist zapewnia pełną kontrolę nad składnikami, ich konsystencją oraz przygotowywaniem i smakiem potraw. 

8-częściowy zestaw od Genius

Marka Genius słynie z na całym świecie ze znanej, sprzedającej się w 40 milionach egzemplarzy serii przyrządów kuchennych Nicer Dicer.

Teraz eksperci kuchenni z Genius połączyli niewiarygodną liczbę dziewięciu różnych funkcji z tradycyjnych przyrządów kuchennych, w jedną bezprzewodową, wielofunkcyjną krajalnicę. Uniwersalny zestaw Nicer Dicer Twist ma aż 8 elementów w komplecie. Są to:

  • pokrywka z uchwytem na lince,
  • wkład z ostrzami,
  • wkład z ubijaczką,
  • sitko,
  • pokrywka sitka,
  • pokrywka pojemnika,
  • pojemnik 1 L
  • łopatka

Niezwykle ostre ostrza

Nowy członek rodziny Nicer Dicer, tak jak inne przyrządy, ma ostrza ze stali nierdzewnej GNOX. Są wykonane tak, aby zawsze były trwałe i ostre jak brzytwa, dla szybkiego rozdrabniania jedzenia, nawet mrożonego.

Trójwarstwowe ostrza zapewniają dokładne, precyzyjne i perfekcyjne cięcie za każdym razem. Pojemnik o pojemności 1000 ml z tworzywa sztucznego nie zawiera szkodliwego BPA i ma antypoślizgową powłokę silikonową. Ostrze oraz pokrywę można łatwo wyjąć i po użyciu wyczyścić. Wystarczy odkręcić pokrywę, zdjąć ostrze i opłukać wodą. 

Wielofunkcyjny

Nicer Dicer Twist został zaprojektowany tak, że każdy może go używać, a sznurek łatwo się pociąga.

Oferuje szeroki wachlarz możliwości przygotowywania potraw dzięki 3 różnym wkładom - wkładce z ostrzem, wkładce do ostrza, wkładce do trzepaczki i koszykowi na sitko.

Można rozdrabniać, kroić, siekać, ubijać, mieszać, miksować, ścierać, kruszyć oraz odwirowywać na sucho najróżniejsze składniki. Przygotowywać najróżniejsze potrawy, dania główne, przystawki, przekąski, desery, dodatki i wiele innych. 

Dowolna konsystencja

Wbudowany system od Geniusa dwóch prędkości dodaje momentu obrotowego i mocy, dla maksymalnego komfortu użytkowania i większej elastyczności, Krajalnica Nicer Dicer Twist ma 2 regulowane przyciskiem ustawienia: 

  • Tryb easy: niższa, wolna prędkość z większą mocą cięcia. Idealny do łatwego rozdrabniania, kruszenia i mieszania twardszych produktów spożywczych lub siekania większych ilości.
  • Tryb normalny: duża, wysoka prędkość do rozdrobnienia lżejszych i bardziej miękkich produktów. Do bezproblemowego siekania żywności, do ubijania i suszenia w wirówce.

Szczegóły produktu

NCT29188

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 40 milionów zadowolonych użytkowników na świecie.
W zestawie: pojemnik 1 L
pokrywka pojemnika
pokrywka sitka
pokrywka z uchwytem na lince
sitko
wkład z ostrzami
wkład z ubijaczką
łopatka
Funkcje: tryb szybki - 840 obrotów na minutę.
tryb wolny - 326 obrotów na minutę.
Kolor: czerwony

Szybkie porównanie

Produkt
Nicer Dicer Twist wielofunkcyjny zestaw do przygotowania jedzenia Szatkownica Vintage niebieski Szatkownica Vintage niebieski Szatkownica Vintage zielony Szatkownica Vintage zielony
Dostępność
Cena
129,99 zł
139,99 zł 129,99 zł
139,99 zł
Dodatkowe informacje
40 milionów zadowolonych użytkowników na świecie. włącznik/wyłącznik włącznik/wyłącznik
Wyróżnione1
Dwa tryby prędkości - wolny i szybki..
Wyróżnione2
3 tryby przygotowania składników - szatkowanie, krojenie, mieszanie.
Wyróżnione3
Idealny produkt do przygotowania zbilansowanej diety.
Wykonanie
ostrze poczwórne ze stali nierdzewnej ostrze poczwórne ze stali nierdzewnej
Moc [W]
400 W 400 W
Wymiary
12x12,5x26 cm 12x12,5x26 cm
W zestawie
łopatka
Pojemność [l]
0,6 l 0,6 l
Funkcje
tryb wolny - 326 obrotów na minutę. mielenie mielenie
Liczba prędkości
2 2
Kolor
czerwony
Nóżki antypoślizgowe
TAK TAK

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP