Gotowanie i przyrządzanie różnych potraw lub choćby śniadania, zwykle wiąże się z krojeniem żywności. Nawet gdy ma się bardzo dobre noże nie jest to łatwa czynność, zwłaszcza gdy chcemy uzyskać cienkie plasterki. Gotowe, pokrojone i pakowane produkty są droższe, a po otwarciu nie przechowują się dobrze. W dodatku generują odpady w postaci plastiku. Czy można w domu łatwo i szybko pokroić żywność oraz cieszyć się idealnymi plasterkami? Teraz już tak! Przedstawiamy Starlyf Professional Slicer. To profesjonalna krajalnica do krojenia różnych produktów.


Starlyf Professional Slicer profesjonalna krajalnica do żywności

Model: SPSND0436

399,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

Krojenie żywności w domu nie jest łatwe, nawet gdy posiada się dobre noże. Pokrojone, pakowane produkty najczęściej kosztują więcej i trzeba je szybciej zużytkować.

Nie wspominając o kwestii ekologii, czyli plastikowych opakowaniach. Rozwiązaniem są krajalnice, jednak te często mogą być nieporęczne, mało wytrzymałe i nie kroić idealnie. Jak poradzić sobie z taką sytuacją? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości, profesjonalną krajalnicę do żywności, na której można pokroić różne produkty.

Ekskluzywna oferta

Starlyf Professional Slicer to profesjonalna krajalnica do żywności na każdą potrzebę, i do krojenia wszelkiego rodzaju, najróżniejszych produktów. Zalety tego urządzenia to przede wszystkim:

  • Maksymalna precyzja krojenia.
  • Skośna konstrukcja.
  • Regulowana grubość.
  • Wytrzymałe, precyzyjne ostrze ze stali nierdzewnej.
  • Idealne cięcie i równe, smaczne plasterki.
  • Zachowany smak.
  • Ostrze można myć w zmywarce.
  • Składanie i łatwe przechowywanie.

Profesjonalny rezultat

Pokrojenie bardzo cienkich czy idealnie równych plasterków żywności wymaga sporych umiejętności oraz precyzji. Chleb, wędliny jak z delikatesów, kiełbasa, sery, warzywa, owoce, mięso, ryby czy różne inne produkty.

Wszystko wykona za nas krajalnica do żywności Starlyf Profesional Slicer! Dzięki niej można w profesjonalny ale prosty, szybki i łatwy sposób, bez wysiłku uzyskać idealne i równe, cienkie lub grubsze plasterki w zaciszu własnej kuchni. Cieszyć się wyjątkowym oraz najlepszym smakiem i aromatem świeżo pokrojonych produktów.

Zachowany cały smak

Czy to kanapki, bułki z nadzieniem, carpaccio czy zdrowe przekąski i przystawki, deski serów, owoce, warzywa czy wędliny.

Ze Slicerem można szybko, nawet w kilka sekund przygotować jedzenie ze świeżo pokrojonych składników, i cieszyć się pysznymi plasterkami. Żywność krojona na świeżo w domu zawsze zachowuje dużo lepiej cały swój smak i aromat, czyli jest smaczniejsza niż kupiona w plasterkach.

W dodatku kupowanie dużych kawałków jest to spora oszczędność pieniędzy, bo pakowane produkty w plastrach są droższe i nie przechowują się dobrze po otwarciu. Produkty pokrojone w domu będą świeże i smakują znacznie lepiej.

Skośna konstrukcja i regulacja grubości

Starlyf Professional Slicer jest zaprojektowany z takim samym nachyleniem, czyli skosem jak profesjonalne krajalnice, dlatego rezultaty krojenia są tak dobre jak u ekspertów. A dzięki regulatorowi można szybko i łatwo wybrać grubość plastrów, od najcieńszego cięcia do grubych plastrów o grubości 15 mm.

Wystarczy ustawić grubość plasterków, nacisnąć i gotowe! Dzięki precyzji Starlyf Professional Slicer, każde cięcie będzie zawsze takie samo: idealne! Po skończeniu krojenia można łatwo wyjąć ostrze i umyć je w zmywarce.

Precyzyjne i ostre cięcie

Potężne i trwałe, obrotowe ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej o najwyższej jakości i odporności. Dzięki średnicy 17 centymetrów ma idealny rozmiar do krojenia wszystkich produktów spożywczych, których zwykle używamy w kuchni.

Taka średnica gwarantuje maksymalną precyzję cięcia raz za razem, i za każdym razem. Niezależnie od tego co chcemy pokroić i jaką grubość plasterków wybierzemy, ostre ostrze krajalnicy Professional Slicer pokroi je równomiernie bez porwania, poszarpania, łamania czy pęknięcia. Nawet z pieczywa można uzyskać perfekcyjne, świeżo pokrojone i pełne smaku, idealnie pokrojone kromki.

Bezpieczna i wygodna

Starlyf Professional Slicer jest bardzo prosty, łatwy i bezpieczny w użyciu, dostarczany ze specjalnie zaprojektowaną osłoną ochronną, która chroni palce. Antypoślizgowe nóżki na podstawie umożliwiają pewny i stabilny chwyt oraz zapobiegną przesuwaniu się krajalnicy podczas użytkowania.

Popychacz pomaga utrzymać jedzenie w pozycji do krojenia. Wyłącznik z podwójnym systemem bezpieczeństwa, odblokowującym i naciskowym, zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Składana konstrukcja krajalnicy do żywności Starlyf pozwala na przechowywanie jej w dowolnym miejscu. Dzięki temu jest to łatwe i wygodne.

Szczegóły produktu

SPSND0436

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: regulacja krojenia od 0-15 mm
Napięcie: 220-240 V
Moc [W]: 150 W
Funkcje: podwójny system zabezpieczenia
Liczba prędkości: 1
Czas pracy: 3 minuty
Nóżki antypoślizgowe: Tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.