Butelka flip-up Campus 500ml czerwona
Butelka typu flip-up Campus 500 ml Odpowiednia ilość przyjmowanej wody lub innych płynów w ciągu dnia jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Butelka flip-up Campus 500ml czerwona

Model: M22574

59,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Butelka typu flip-up Campus 500 ml


Odpowiednia ilość przyjmowanej wody lub innych płynów w ciągu dnia jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto już od najmłodszych lat wyrabiać w dzieciach nawyk picia wody. Pomocna może być w tym butelka Mepal typu flip-up wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na intensywne użytkowanie i niesprzyjające warunki.

Butelka Campus flip-up to doskonały gadżet dla każdego dziecka, który sprawdzi się nie tylko w szkole, ale także podczas zabaw w domu i na podwórku, jak również podczas wakacji z rodziną oraz wycieczek szkolnych. W każdej sytuacji przypomi maluchowi o odpowiednim nawodnieniu, wspierając rodziców w dbaniu o jego zdrowie.


Czerwona, przezroczysta butelka jest nie tylko praktyczna, ale także bardzo estetyczna. Jej ogromnym walorem jest doskonała jakość wykonania, jak również interesujący wygląd. Co więcej, butelka jest wyjątkowo lekka i poręczna, dzięki czemu sprawdzi się nawet w najmniejszych dłoniach młodych użytkowników.


Dzięki systemowi flip-up butelka jest wyjątkowo i prosta w obsłudze. Wystarczy jedynie kilka sekund, aby była gotowa do użycia. Po prostym i szybkim zamknięciu pozostaje niezwykle szczelna, dzięki czemu bez obaw można trzymać ją w torbie czy plecaku.


Butelka wyposażona została w specjalną pętelkę, ułatwiającą jej trzymanie, jak i umożliwiającą przypięcie jej do plecaka lub torby. Pojemna i szczelna, świetnie sprawdza się do przechowywania niemal każdego rodzaju płynu, zarówno soku czy wody, jak i herbaty.


Czerwony bidon Campus jest nie tylko prosty w użyciu, ale także w utrzymaniu w odpowiedniej czystości. Można myć go ręcznie lub w zmywarce.
Butelka wykonana została z materiałów całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych użytkowników. Zabezpieczają one przechowywany napój, w żaden sposób nie przenikając do niego ani nie zmieniając jego smaku.

Szczegóły produktu

M22574

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: silikon
Kolor: czerwony
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Butelka flip-up Campus 500ml czerwona Butelka flip-up Campus 500ml czerwona Termos NOVEEN TB620 Grey Transparent 700 ml Termos NOVEEN TB620 Grey Transparent 700 ml Butelka Termiczna NOVEEN TB152 Blue Satin 500 ml Butelka Termiczna NOVEEN TB152 Blue Satin 500 ml
Dostępność
Cena
59,99 zł
49,99 zł
49,99 zł
Opis
Butelka typu flip-up Campus 500 ml Odpowiednia ilość przyjmowanej wody lub innych płynów w ciągu dnia jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. Termos 700 ml TB620 Grey Transparent ze specjalnie izolowaną nakretką. Butelka termiczna 500 ml TB152 Blue Satin z podwójną ścianką – trzymanie temperatury do 12 godzin
Możliwość mycia w zmywarce
TAK
Dodatkowe informacje
uchwyt ułatwiający przenoszenie uchwyt ułatwiający przenoszenie
Wykonanie
silikon stal nierdzewna stal nierdzewna
Kolor
czerwony grafitowy granatowy
Pojemność [ml]
700 ml 500 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.