Kuchenka elektryczna na podczerwień 1200 W

Jednostrefowa kuchenka elektryczna na podczerwień o średnicy płyty szklanej 17,7 cm. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami naczyń kuchennych, również na indukcję. Lampka kontrolna On/Off, regulacja temperatury, termostat, moc 1200 W.


(1)

Kuchenka elektryczna na podczerwień 1200 W

Model: HPI3001BK

149,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Kuchenka elektryczna na podczerwień 1200 W HPI3001BK Brock Electronics

Przenośna kuchenka elektryczna sprawdzi się do ugotowania czy przygrzania potraw wszędzie tam, gdzie jest dostęp do zasilania. Przyda się w wakacje na kempingu, w domku letniskowym, przy całodniowym pobycie na działce czy nawet w biurze. To jednak idealne rozwiązanie do gotowania nie tylko poza domem. Jest to rodzaj wolno stojącej płyty grzewczej, która z powodzeniem może zastąpić tradycyjne kuchnie lub dostarczyć dodatkowe miejsce do gotowania.

Przenośna kuchenka elektryczna jednopalnikowa do domu

Bywa tak, że przy większych imprezach i dużej liczbie gości brakuje palników, które w zupełności wystarczają na co dzień. Dodatkowe miejsce do gotowania sprawi, że przygotowanie oraz wydawanie posiłków pójdzie szybko i sprawnie. Przenośne kuchenki na prąd mają niewielkie rozmiary, więc łatwo je przechowywać gdy nie są potrzebne. W razie potrzeby wystarczy wyjąć kuchenkę i cieszyć się dodatkowym palnikiem. Jest to też świetne rozwiązanie oraz alternatywa dla zwykłej kuchenki do bardzo małych kuchni i aneksów kuchennych, szczególnie gdy nie ma podłączenia do gazu. Przenośna kuchenka elektryczna z jednym palnikiem pozwoli oszczędzić sporo miejsca w odniesieniu do tradycyjnych, wszędzie gdzie liczy się każdy centymetr. W przenośną kuchenkę mogą też zaopatrzyć się osoby, które mało gotują czy potrawy jedynie przygrzewają. Atutem jest również fakt, że tego typu sprzęt przenośny do gotowania jest dużo tańszy od tradycyjnych kuchenek.

Jaka kuchenka elektryczna

Jeśli zależy nam na mniejszych rachunkach za prąd, elektryczna kuchenka na podczerwień będzie najlepsza. Nie dość, że dzięki technologii podczerwieni szybciej się nagrzewa, to jeszcze oszczędza energię.

Jak działa i co to jest podczerwień?

W tego typu kuchenkach elementem grzejnym jest promiennik podczerwieni, dzięki któremu faza podgrzewania trwa bardzo krótko. Technologia podczerwieni jest ekonomiczna i efektywna. Szybszy czas reakcji sprawia, że taki sprzęt nagrzewa się szybko, również wystygnięcie nie zabiera dużo czasu.

Jaka przenośna kuchenka elektryczna będzie najlepsza?

Kuchenka elektryczna na podczerwień Brock Electronics 1200 W ma jeden palnik, średnica szklanej płyty wynosi 17,7 cm. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny termostat i regulację temperatury z praktycznym pokrętłem oraz lampkę kontrolną On/Off, czyli wskaźnik włączania i wyłączania.

Pojedyncza płyta grzewcza zasilana jest na podczerwień. Tak przenośna kuchenka z jednym polem grzewczym o mocy 1200 W zagwarantuje szybkie osiągnięcie wybranej temperatury, a tym samym szybkie ugotowanie lub przygrzanie potraw, co też przekłada się na koszty eksploatacji. Urządzenie ma czarny kolor oraz wyjątkowo elegancki i efektowny design. Świetnie wpisze się w każde miejsce, umożliwiając ugotowanie czy przygrzanie potraw lub zapewniając dodatkowy palnik w domowej kuchni. Kuchenka Brocks Electronics to idealne rozwiązanie na szybkie i tanie gotowanie!

Szczegóły produktu

HPI3001BK

Specyfikacja

Moc [W]: 1200 W
Wymiary: 25x8,8x28,50 cm
Liczba pól grzewczych: 1
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0