WIELOFUNKCYJNA SZATKOWNICA Speed Slicer

Model: SPEEDSLICERRED

Wielofunkcyjna Szatkownica Genius Speed Slicer

Przedstawiamy Ci szybki, wygodny i niezwykle przyjemny sposób na przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanego posiłku! Szatkownica wielofunkcyjna Genius Speed Slicer to możliwość regulacji grubości cięcia, praktyczne, wysuwane ostrza i gwarancja łatwego szatkowania także najmniejszych składników! 

produkt niemieckiej, znanej z praktycznych rozwiązań, marki Genius

płynna regulacja szatkowania warzyw i owoców od 1 do 6 mm

super ostre ostrze V i aż 23 wysuwane ostrza Julienne

119,90 zł
Kolor
  • Czerwony
  • Zielony
Ilość:
 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 99,91zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Inni kupili również

Wielofunkcyjna szatkownica Genius Speed Slicer

Ta wielofunkcyjna szatkownica to propozycja niemieckiej marki Genius, znanej z innowacyjnych rozwiązań. Wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej i solidnego tworzywa, które gwarantują jej wytrzymałość, nawet w przypadku intensywnego używania. Dostępna w zestawie z praktycznymi akcesoriami. Szatkownica do warzyw i owoców jest bezpieczna w użytkowaniu, posiada pojemnik na małe składniki, zapewniając ochronę dłoniom, charakteryzuje się funkcjonalnością i wygodą.

Do czego jest przeznaczona szatkownica Genius Speed Slicer?

Szatkownica wielofunkcyjna sprawdzi się w każdej kuchni, gwarantując szybkie i przyjemne przygotowanie posiłku! Regulowane ostrza pozwalają na precyzyjne szatkowanie składników na zupę, pizzę lub domowe chipsy, także szynki, sera czy pomidorów. Szatkownica jest niezwykle wygodna w użyciu, a dodatkowo nie wymaga dostępu do zasilania!

Korzyści wynikające z użytkowania szatkownicy wielofunkcyjnej Genius Speed Slicer

Ta szatkownica to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu w kuchni. Wygodna i funkcjonalna, zapewnia szybkie i przyjemne przygotowanie  praktycznie każdego posiłku. Dzięki super ostremu ostrzu V szatkownica gwarantuje nieprzerwaną i precyzyjną pracę, a możliwość regulacji pozwala na uzyskanie składników różnej grubości. Ostrza wysuwne to sposób na otrzymanie równych słupków, a mały pojemnik przeznaczony do siekania drobnych składników zapewni ochronę dłoniom. 

Pojemnik 1,75 litra idealnie pasuje do szatkownicy i pozwala na przygotowanie i bezpośrednie serwowanie pysznych sałatek, surówek i nie tylko! Potnij pomidory, ogórki, poszatkuj cebulę i marchewkę, zetrzyj ser i zdrowa sałatka gotowa! Zamknij pojemnik szczelną pokrywką i zabierz do pracy! Po wszystkim, umyj w zmywarce. To takie proste!

W zestawie znajdziesz:

szatkownice Genius Speed Slicer z ostrym ostrzem V

23 wysuwane ostrza Julienne

duży pojemnik o pojemności 1,75 l z miarką

pokrywka

uchwyt bezpieczeństwa

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.