Urządzenie do lodów Gran Gelato

Urządzenie do produkcji lodów, sorbetów i mrożonych jogurtów, moc 12 W, antypoślizgowe nóżki, automatyczne mieszadło, wyjmowany aluminiowy kosz z podwójną izolacją i płynem chłodzącym, bardzo łatwy demontaż i czyszczenie, lody gotowe w 30 min (po wcześniejszym schłodzeniu kosza), pojemność 1,5 l

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech

(2)

Urządzenie do lodów Gran Gelato

Model: A642

229,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Usługa dostępu do wsparcia prawnego

Gran Gelato to funkcjonalne i wygodne w obsłudze urządzenie, z którego pomocą w prosty i szybki sposób przygotujesz swoje ulubione mrożone desery. Po zaledwie 30 minutach możesz cieszyć się smakiem świeżych i domowych lodów, sorbetów, a także mrożonych jogurtów.

Urządzenie od Ariete jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Po wcześniejszym schłodzeniu aluminiowego kosza z podwójną izolacją, wystarczy że dodasz ulubione składniki potrzebne do Twojego deseru i włączysz urządzenie za pomocą jednego przycisku, a z pomocą automatycznego mieszadła cała reszta zrobi się praktycznie sama. Gdy będzie potrzeba dodać do lodowej masy coś jeszcze, ułatwi to specjalny otwór w pokrywie, dzięki czemu nie musisz przerywać pracy urządzenia.

Gran Gelato jest nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle łatwe w rozłożeniu i czyszczeniu. Pozwala to na sprawne przygotowanie urządzenia do kolejnego użycia oraz ułatwia jego przechowywanie.

Cechy:

  • moc 12 W
  • wydajność: lody gotowe w 30 min (po wcześniejszym schłodzeniu kosza)
  • antypoślizgowe nóżki, automatyczne mieszadło, włącznik/wyłącznik
  • dodatkowe cechy: wyjmowany aluminiowy kosz z podwójną izolacją i płynem chłodzącym
  • pojemność 1,5 l
  • wymiary wewnętrzne: kosz: szer. z uchwytami 23 cm x 15 cm wys.

Szczegóły produktu

A642
Średnia ocen (2) użytkowników
5.0/5.0